Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

(31-10-2022, 12:42 PM)Бесеровић Пише:  Мајор Војислав Туфегџић,заменик команданта Церског корпуса, пуковника Рачића.Ово су оне слике из рама само исечене.Требало би да су на сликама Воја,Божа и Жикица.
[Слика: vojo.png]
Одговори

Рачић свира на Гуслама.
[Слика: 2.png]
Четник Церског корпуса,пуковника Рачића.
[Слика: 1.png]
Одговори

(01-11-2022, 09:10 PM)Петар Пише:  
(31-10-2022, 12:42 PM)Бесеровић Пише:  Мајор Војислав Туфегџић,заменик команданта Церског корпуса, пуковника Рачића.Ово су оне слике из рама само исечене.Требало би да су на сликама Воја,Божа и Жикица.
[Слика: vojo.png]

Зар ово није Воја Туфегџић?
Одговори

[Слика: Screenshot-1.png]
Богомир Богдановић,четник Расинског корпуса.Ако Господин Динчић може да потврди!Има ова слика у његовој књизи о Расинском корпусу.
[Слика: Screenshot-2.png]
Мало чудна ова табакера!
[Слика: Screenshot-3.png]
Одговори

Слободне Српске планине,спреман за рапорт.
[Слика: Screenshot-109.png]
Одговори

(03-11-2022, 10:06 PM)Бесеровић Пише:  Слободне Српске планине,спреман за рапорт.
[Слика: Screenshot-109.png]

Милан Милошевић.Преко пута зграде Рачићевог штаба у Пецкој.Исечак са слике где Рачић са пратњом полази како је слика потписана на положај.
Одговори

Хвала Петре!Да ли знаш ко је ово?Има га на једној слици са браћом Мишић из Гарде.Слика је из Шабачког Музеја!
[Слика: 1179a.jpg]
Одговори

Мислим на ову!Ево га доле чучи!Исти Лик.
[Слика: xhnu1z8on5r61.jpg]
Одговори

хармоникаш Драшко Радовановић Цакић
(04-11-2022, 10:25 AM)Бесеровић Пише:  Хвала Петре!Да ли знаш ко је ово?Има га на једној слици са браћом Мишић из Гарде.Слика је из Шабачког Музеја!
[Слика: 1179a.jpg]
Одговори

Не личи ми на Драшка.
Одговори

(04-11-2022, 11:02 AM)Бесеровић Пише:  Не личи ми на Драшка.

Искрено и ја сам био у дилеми Драшко или Часлав-Цале Протић. У опису фотке од више људи је стајало Драшко у више наврата, па реко не греше. Има тих пар дилема ко је особа са слике. Черчил или Јордан па Милан Медић или Негован, било је пар расправа на форуму на те дилеме.
Одговори

Чича у Друштву Муслимана на Требави,октобра 1944. године
[Слика: Screenshot-2.png]
Амерички пуковник Мекдаувел у друштву са локалним  муслиманима,требава октобар 1944. године
[Слика: Screenshot-1.png]
Одговори

Пуковник Драгослав Рачић
[Слика: Screenshot-4.png]
Четник Церског корпуса,пуковника Рачића.
[Слика: 1182.png]
Одговори

Потпоручник Душан Трбојевић,командир Омладинског батаљона Церске бригаде.
[Слика: 0399.jpg]
Четник Церске бригаде пуковника Рачића.
[Слика: 1181.jpg]
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 20 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним