Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(26-11-2021, 02:29 PM)Mitic Пише:  Имамо жваке против ковида, то је тај лек

https://www.b92.net/zdravlje/prevencija....id=2063111

Ma lako je sa budalama, problem sta da rade sa pametnima. Ne pali prica, ne pali sila, ne pali kazna. Bacis majmunu bananu i on miran.
Jos ovi ovde po Americi ne strajkuju, nego ako mora vakcinacija daju otkaz po bolnicama, pa neke rade sa pola kapaciteta, a neka manje i zatvorene, kao hitna pomoc u Njujorku.
Ovde kod nas u bolnici kaze jedna koja tamo radi da ako primene obaveznu vakcinaciju nece imati ko da radi.

Hteli u Ontariju obaveznu vakcinaciju lekara, onaj tamo ministar zdravlja stopirao, kaze nema ko da radi.
Одговори

Kada je pocela Korona ovde u Americi, pa u Micigenu pozatvari privatne radnje, morali, naredjeno, izaslo na hiljaade kola da protestuju. I vidi cuda: NIJEDAN Crnac.
Crnci nikad ne strajkuju kad im zabranis rad. A jedan beli prica: Moj otac je vodio ovu firmu, ne zelim da ja moram da je zatvorim i propadnem sa poslom....

Po prici druga u Srbiji, kaze da je masa po bolnicama vakcinisano, za razliku od Amerike. Recimo moj pasenog se vakcinisao i prelezao Koronu. Moja sestra od ujaka prelezala Koronu i vakcinisala se. Oboje Fajzerom i oboje zdravstveni radnici, on lekar. Pitam ga sto, kaze da ide u Crnu goru, a ide jednom iili 2 puta godisnje. Masa lekara se vakcinisala u Srbiji po bolnicama.
I ovde smo se malo razocarali u nase, jedan naucnik se odmah vakcinisao, pa jedan lekar nas, godinu dana radi vec sa Koronasima, i niej dobio, vakcinisao se i kaze to ce na pola godine, kao nema frke.

Tast i tasta mi se vakcinisali, srecom kineskom, ona nicemu ne sluzi ali i ne steti. Svoju cerku(moju zenu lekara ui Americi) nisu ni pitali z amisljenje. Jos im ona rekla nemojte, nema potrebe. Sta ces...budalu i vezano kuce ujeda.....
Otac i majka mi prelezali Koronu, po 80 godina, jos me pita jel da se vakcinise, reko zena ce ti kaze. Ona mu rekla i d aje prelezao i da nije nemoj s evakcinise.
Al to njemu nist ane znaci...oni tu moju zenu jedva gledaju vec decenijama, pojma nemam sto im smeta....Ameri samo spomenik sto joj ne dignu, a i ovi po selima oko Krusevca kad radila tamo....
Одговори

Ovo vam je vest mnogo pre Korone, nema veze sa Koronom, 2014....

Why are the rich most likely to not vaccinate their children in the US?
Zasto bogati skoro sigurno ne vakcinisu decu svoju.

http://drninashapiro.com/portfolio/why-a...-in-the-us

Znaci to kazes nekoj vakcinisanoj budali, on te gleda belo i onda otrci po vakcinu. I kako ti njemu da pomognes? Nema sanse.
Sto rece jedan: pametnom nema potrebe pricati, a budali ne vredi.
Одговори

Kad smo vec kod vakcinisanja, mi smo u jedno 32 otisli u Kanadu. Dete bilo malo, 2 godine. A mene majka sklanjala iz skole kad god bile boginje(mnogo pametna), tako da ih nisam prelezao. I u jedno 33 godine mene one potkace u Kanadi. Nije bilo frke, ali eto bio sam kuci nekoliko dana. Kanadji se cue da sam sad lezao boginje....Smile
I sad zena odvede dete kod lekara da se vakcibnise protiv boginja u Kanadi i kaze mu da sam ja porelezao kao star a dete bilo pored mene i igralo se. I on kaze onda necemo ni da ga vakcinisemo, dobilo ono to. I niej vakcinisano.
Одговори

заостоја ти си прави антиваксер, свака час', из прве руке, са терена, жена лекар, здравомислећ, бистар, здрав сељак....Шумадрипац већ добија оспе од тебе, богиње!

Него види ти ово....ИЗРАИЉ ОПЕТ У ПАНИЦИ, ТРЕЋА ДОЗА СВИМА, СА'ЋЕ И ЧЕТВРТА А ОПЕТ НОВИ СОЈ, КУКУ И ЛЕЛЕЕЕ!

https://www.rt.com/news/541422-israel-co...emergency/

ЗДРАВОМИСЛЕЋИ ЛОГОРАШИ СВИХ ЗЕМАЉА-СВАКИ СВОГА УБИЈТЕ СУБАШУ!

СФ-СН*


-------------------------

*Смрт Фармакофашизму-Слобода Народу!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Да смо знали да ће баксуз из Канаде наћи сапатника ође на форуму неби веровали богуми...


Спаси, Господи, људи Твоја и благослови достојаније Твое.....

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(28-11-2021, 06:30 PM)Шумадинац Пише:  
Kako mozete ovo da gledate/ Ja to i ne citam.
Одговори

Inace nasao sam imejl adrese i poslao link sa jutjuba ovom slepcu desno i ovom levo(njegov sam nabo i znam sigurno da je dobio), kako Nemci lece ivermektinom. Taj link mi poslao drug cija zena radi u jednoj bolnici u Nemackoj. Ova budala se javila desno, kaze ironocno da je place veliek pare, a ja mu kazem ond ajos gore, znaci necete d alecite ljudi jer to volite.

I verovatno znate da ste eksperimentalno podrucje u svetu. Pocev od socijalizma, preko vakcina i softvera do ovoga sada.
Za socijalizam, to je nesuimnjivo bio i eksperiment, jer ga nigde niej bilo u svetu.
Eksperimentalno podrucje ste i za softver. Recimo ja testirao brzinu interneta u Americi i sutra krenuo za Srbiju. Kad sam stigao tamo testoiram brzinu na istom sajtu, vidim novija verzija. Reko dal je moguce da su promenili za 2 dana. Zakacim se kompkuter u Americi, stara verzija.

Ili zali mi se drug da ima reklame u Srbijii na potpuno istoj verziji brauzera sa istim dodatkom da stopira reklame. Ja se zakacim na PC u Srbiji, u pravu je, ali u Americi jos uvek nema reklama. 

Vakcine...u Americi niej bilo obavezno, sada jeste, ali u vreme Tita nisu. U Nemackoj isto nisu od pre par godina pocelo obavezno za male boginje.

I sada imate prvi vakcine...jos se ponosi vlast....
Одговори

https://nultatacka.rs/slucajnost-juzna-a...oj-zemlji/
Одговори

(27-11-2021, 01:30 PM)Mekenzi Пише:  Да смо знали да ће баксуз из Канаде наћи сапатника ође на форуму неби веровали богуми...


Спаси, Господи, људи Твоја и благослови достојаније Твое.....
Ti se bas uplasio Korone, vidim slika sa DVA filtera?
Одговори

Evo ovo se javljam iz Srbije. Zna moderator po ip adresi. Ja ne lazem, mogu samo da ne znam.
Одговори

(27-11-2021, 01:30 PM)Mekenzi Пише:  Да смо знали да ће баксуз из Канаде наћи сапатника ође на форуму неби веровали богуми...

zaostoja jeb istar czovek seljdak, vidib oljez...ali_+ zaostoja je!{{ SZUBOTAR ilis eprizenio za szubotarku takoye tvojs apatniks-ti bahaja onSZUBOTAR, }visvi traszite disposable spoons, dodusze subotari i nemajuSzvetet ajne ali hoced isposablespoonsz anas saku siromaha ito soon

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(28-11-2021, 08:37 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(27-11-2021, 01:30 PM)Mekenzi Пише:  Да смо знали да ће баксуз из Канаде наћи сапатника ође на форуму неби веровали богуми...

zaostoja jeb istar czovek seljdak, vidib oljez...ali_+ zaostoja je!{{ SZUBOTAR ilis eprizenio za szubotarku takoye tvojs apatniks-ti bahaja onSZUBOTAR, }visvi traszite disposable spoons, dodusze subotari i nemajuSzvetet ajne ali hoced isposablespoonsz anas saku siromaha ito soon


Nisma subotar, al mi ovi nasi popovi ne leze nesto. Najcesce budale. A i celo hoscanstvo bas mi nije neto osim onih 10 zapovesti, kojih se trudim da se drzim. Pa sad dal ce bog d ami zameri sto sam se oglusio o dilere religije, mozda malo to zakrpim sa ovih 10 zapovesti. Ce vidimo sta ce mi kaze. Pa cu vam javim. Smile A ja ne lazem, rekoh vec. Smile
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним