Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(07-10-2020, 12:52 AM)Mekenzi Пише:  Амфилохије има корону

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/4...oronavirus

Цитат:Prema nezvaničnim informacijama iz cetinjske bolnice, odrađena je standardna procedura - uzorkovanje, urađena je epidemiološka anketa, klinički pregled i snimak pluća.

Тестови не значе ништа осим да тестирани поседује антитела против било каквог грипа. грипичића или кијавице!

Цитат:Amfilohije ima 82 godine, te spada u rizičnu grupu.

Та "ризична група" важи за Београдски круг двојке или за Војвођанере који га кркају шваргле, кавурме, сремске, крвавице, џигерњаче...цео живот, а кад посте "на води" отисну се у чамац на Тиси па неђе насред реке развију кесу са чварцима!

Митрополит у то друштво не спада!

Цитат:U javnosti nije viđen sa zaštitnom maskom, osim kada je glasao na parlamentarnim izborima 30. avgusta.

Маске нису "заштитне" него жвака за идиоте! Познат је видео прилог једног вирусолога који је приказао величину вируса као тениску лопту а размак између нити једне просечне маске би у истој размери изосио 76 метара! Ало бре...волови!

Цитат:Iz MCP su saopštili da je Amfilohije, ušao danas u cetinjsku bolnicu "Danilo I" radi rutinske zdravstvene kontrole, a povodom planiranja njegovih predstojećih aktivnosti.

Ко га наговори да уђе у болницу на Цетињу, убиће га тамо! Готово....

СПАСИ И ЗАКРИЛИ ГОСПОДЕ МИТРОПОЛИТА И ЦЕЛУ ЦРНУ ГОРУ!

EX ORIENTE LUX!


табаџија

ОЈ ДОНАЛДЕ ЛИЦЕ ТИ ЈЕ БИЈЕЛО (ово је важан детаљ!)
КРИШОМ НОСИШ ЧЕТНИЧКО ОДИЈЕЛО!


КидањеКидањеКидањеКидање

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори


табаџија

ОЈ ДОНАЛДЕ ЛИЦЕ ТИ ЈЕ БИЈЕЛО (ово је важан детаљ!)
КРИШОМ НОСИШ ЧЕТНИЧКО ОДИЈЕЛО!


КидањеКидањеКидањеКидање

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Интересантно размишљање једног професора са универзитета у Аархусу- Данска:

"-Према главном лекару за инфективне болести Универзитета у Архусу, тачно је да недостају научни докази који би потврдила ефикасност маске у борби против Цовида 19, али то не значи да маска не помаже, истиче он.
- Тачно је да немамо научне доказе о томе колико је маска функционална, али је вероватно боље него ништа.
- Знамо да маске делују против уобичајене грипе, али пошто је ЦОВИД-19 заразан на исти начин као и грипа, вероватно је такође добра идеја користити маске, каже он."

Мој коментар:
Дакле, професор и његове колеге нагађају попут врачарице у стилу: мож' да буде ал' не мора да значи...
Да се разумемо, сваком одговорном човеку је стало да што пре чује како је епидемија ствар прошлости. Међутим, нико не жели да буде третиран попут биолошког роба на коме се вреше опити. Још мање да институције врше терор примењујући силу над народом. Као да су сметнули са ума како и једни и други (академски грађани и службе силе) добијају плату од тог истог народа.
Одговори

(07-10-2020, 04:54 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  

табаџија

ОЈ ДОНАЛДЕ ЛИЦЕ ТИ ЈЕ БИЈЕЛО (ово је важан детаљ!)
КРИШОМ НОСИШ ЧЕТНИЧКО ОДИЈЕЛО!


КидањеКидањеКидањеКидање

EX ORIENTE LUX!
Просветару,
ти спадаш међу симпатизерима Доналда Трампа, па објасни ми дакле нешто.
Испред болнице у Вашингтону, неки Трампови фанови су имали неке заставе сличне на турску, разлика је у томе што су те у плавој а не у црвеној боји.
Чини ми се да су то, ако се не варам, заставе муслиманске заједнице у Кини.
Да ли то значи да Трамп подржава подригивање Кине преко њих?
Одговори

(08-10-2020, 10:28 PM)ЛукаЛоко Пише:  Просветару,
ти спадаш међу симпатизерима Доналда Трампа, па објасни ми дакле нешто.
Испред болнице у Вашингтону, неки Трампови фанови су имали неке заставе сличне на турску, разлика је у томе што су те у плавој а не у црвеној боји.
Чини ми се да су то, ако се не варам, заставе муслиманске заједнице у Кини.
Да ли то значи да Трамп подржава подригивање Кине преко њих?

ПОДРИГИВАЊЕ Кине?

Мислиш ово?


Ја....у последње време Бата Доналд ваистину подригује на пекинеза!

Јок

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Синоћ, у ударном термину једне недељне емисије на РАИ-ју, неки безвезњаковић који игра улогу министра здравља у Италијана (симпатичног презимена Сперанца илити Нада) излази са причом да италијанска влада намерава да забрани и приватна окупљања по кућама и становима. На питање водитеља како то намеравају да исконтролишу, безвезњаковић ни пет ни шест: "Поуздамо се да ће бити доста дојава грађана".

У ударном термину националне телевизије, недеља вече, тако, ничим изазван, министар позива грађане да денунцирају своје комшије и сроднике. О Европо комуњарска.

Одговори

Antitela na SARS-CoV-2 pružaju trajni imunitet

https://medicalxpress.com/news/2020-10-s...unity.html


Ovo je jedna naučna studija, a jedan od autora je dr Janko Nikolić-Žugić. Beograd je odškolavao jednog od vodećih imunologa i gerontologa. Međunarodno priznat stručnjak. Objavio je preko 130 naučnih članaka i pregleda. Evo njegove biografije

https://medicine.arizona.edu/person/jank...ich-zugich

Studija kaže da imunitet na kovid traje pet do sedam meseci, a imunitet je stabilan najmanje pet meseci. Autori veruju da imunitet traje i duže.

Samo nek radi profesor Janko
Одговори

Кристијано Роналдо је позитиван на ковид 19 и напустио је састав репрезентације Португала и вратио се у Торино, где ће бити 10 дана у карантину.
На ову вест његова сестра је изјавила отприлике:" Гледајте људи ову превару века!" Баја
Одговори

http://www.politika.rs/scc/clanak/464562...-do-6-sati

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

(14-10-2020, 09:33 PM)Бенито Пише:  Кристијано Роналдо је позитиван на ковид 19 и напустио је састав репрезентације Португала и вратио се у Торино, где ће бити 10 дана у карантину.
На ову вест његова сестра је изјавила отприлике:" Гледајте људи ову превару века!" Баја
Мени је Кристијано Роналдо антипатичан.
Чини ми се да је најамио материну једне жене како би добио децу.
У рекламама позира полугол као педер-манекен.
Има приватни авион и колекцију неколико десетина супербрзих кола, а сама гаража са свим сигурносним електронским алатима не знам колико то кошта.
Чему толико богатство затворено у гаражи?
Што не усрећи он сиромашним или на пример финансира предузећа која би могла запослити људе?
А сада њему и његовој сестри да одлуче да ли је тај вирус превара или не??!!

На против, поуздано могу рећи да је Франческо Тоти из свог џепа некада донирао здравствене алате болници у Пескари, то без толике рекламе, а исто је учинио почетком те кризе једној римској болници.
На жалост, управо пре неколико дана од те болести преминуо је његов отац.
Одговори


ДРУГИ НИРБЕРШКИ ПРОЦЕС!

Ојсааааа!

Хармоника

EX ORIENTE LUX!

https://jubitu.com/videos/watch/b42b6157...efd3748631

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(15-10-2020, 04:10 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(14-10-2020, 09:33 PM)Бенито Пише:  Кристијано Роналдо је позитиван на ковид 19 и напустио је састав репрезентације Португала и вратио се у Торино, где ће бити 10 дана у карантину.
На ову вест његова сестра је изјавила отприлике:" Гледајте људи ову превару века!" Баја
Мени је Кристијано Роналдо антипатичан.
Чини ми се да је најамио материну једне жене како би добио децу.
У рекламама позира полугол као педер-манекен.
Има приватни авион и колекцију неколико десетина супербрзих кола, а сама гаража са свим сигурносним електронским алатима не знам колико то кошта.
Чему толико богатство затворено у гаражи?
Што не усрећи он сиромашним или на пример финансира предузећа која би могла запослити људе?
А сада њему и његовој сестри да одлуче да ли је тај вирус превара или не??!!

На против, поуздано могу рећи да је Франческо Тоти из свог џепа некада донирао здравствене алате болници у Пескари, то без толике рекламе, а исто је учинио почетком те кризе једној римској болници.
На жалост, управо пре неколико дана од те болести преминуо је његов отац.
Није она рекла да је вирус превара, него да је превара да је Роналдо болестан.
Тоти дао донацију, а Роналдо се "јавно разболео".
Бојим се да исту ствар они раде.
Одговори


ЛАБАМБА!

ФАУЧИ У ЧЕНГЕЛЕ!

КОН (КУН, КОЕН) НЕКА СЕ ПРИПРЕМИ!


табаџија

ОЈ ДОНАЛДЕ ЛИЦЕ ТИ ЈЕ БИЈЕЛО (ово је важан детаљ!)
КРИШОМ НОСИШ ЧЕТНИЧКО ОДИЈЕЛО!


EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(20-10-2020, 04:42 PM)Бенито Пише:  
(15-10-2020, 04:10 PM)ЛукаЛоко Пише:  
(14-10-2020, 09:33 PM)Бенито Пише:  Кристијано Роналдо је позитиван на ковид 19 и напустио је састав репрезентације Португала и вратио се у Торино, где ће бити 10 дана у карантину.
На ову вест његова сестра је изјавила отприлике:" Гледајте људи ову превару века!" Баја
Мени је Кристијано Роналдо антипатичан.
Чини ми се да је најамио материну једне жене како би добио децу.
У рекламама позира полугол као педер-манекен.
Има приватни авион и колекцију неколико десетина супербрзих кола, а сама гаража са свим сигурносним електронским алатима не знам колико то кошта.
Чему толико богатство затворено у гаражи?
Што не усрећи он сиромашним или на пример финансира предузећа која би могла запослити људе?
А сада њему и његовој сестри да одлуче да ли је тај вирус превара или не??!!

На против, поуздано могу рећи да је Франческо Тоти из свог џепа некада донирао здравствене алате болници у Пескари, то без толике рекламе, а исто је учинио почетком те кризе једној римској болници.
На жалост, управо пре неколико дана од те болести преминуо је његов отац.
Није она рекла да је вирус превара, него да је превара да је Роналдо болестан.
Тоти дао донацију, а Роналдо се "јавно разболео".
Бојим се да исту ствар они раде.
Медији нису јавили да се он разболео, него да је испао „позитиван“ на тесту, као и Ибрахимовић и други, што је он и потврдио.
И да су рекли да се разболео, то би по њој требало да буде „превара века“??!!
Ја овако тумачим твој пост, да је она мислила да је вирус превара века.
Додуше, и неки од вас су овде скептични према свему томе.
Па ја онда кажем, пустите такве теорије завере!

Да вам кажем истину, мени се не свиђа да међу тим људима који протествују против карантина, забрана и одбијају да носе маске, у разноразним земљама, учествују десничари. То ми је разочарење!
У Риму су пре неколико вечери неофашисти из групе „Форца Нуова“ протестовали против ограничења промета, а карантин, то јест мере против било које епидемије, саме по себи нормално подразумевају ограничење слободе и промета, зарад већег и општег добра!
Изгледа да су десничари (као и Просветар) актуелно постали анархисти или анархо-либерали, шта ли је то већ!
Себе сматрам десничаром и за мене више од „слободе“, пароле би требале да буду:
РЕД И ДИСЦИПЛИНА!
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 3 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним