Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Попис становништвс, домаћинства и станова

Од 1. Х.2022 године у Републици Србији се одржава 
Попис Становништва, домаћинстава и станова.

Оно што је јако битно и најбитније да када Вам дође пописивач да га прихватите и љубазно му д
осговарате и најбитније, суштина пописа да се изјаснисте

Вероисповест: ПРАВОСЛАВНА
Национаност: СРБИН
Матерњи језик: Српски.

Да нас буде што више у попису.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

https://www.021.rs/story/Info/Vojvodina/...RjYpHOM8x0

Poziv građanima da se na popisu izjasne kao Vojvođani

До овог тренутка 145 коментара, претежно војвођанерско-шовинистичке накане.

Мој коментар:

Нешто дубоко није у реду са стањем свести овог народа.
То се објашњава ко је откуд дошао, ко коме правио децу, ко је шта "јер је тако васпитан"... Све би да буду, само оно што јесу, из те коже би пошто-пото да изађу.
Ова држава се зове Србија. Из Србије је дошао дух слободе. Србија је ваш спас. У Србији живите генерацијама. Ако не у Србији, онда у Војводству Србија. Шта сте ВИ, не неко сто педесет година пре вас, него лично ВИ, такви јадни какве вас Бог трпи, дали Србији? И, немојте да лажете да вас је Србија икада искоришћавала. То су комунистичко-усташке лажи. Не спуштајте се толико ниско да се користите тим бедним измишљотинама.
Дакле, ко сте ви, збрко генетска?

Одговори

(27-09-2022, 10:21 PM)смедерево Пише:  

Попис становништва бацио у сенку Гејтса и кемтрејлсе
https://www.istinomer.rs/facebook-prover...emtrejlse/

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Данас први данна терену  пописа као пописивач.

Само ћу рећи нек се Шуми помоли свим свецима, спаса нам нема.

Празних кућа колико хоћеш.

Старачких домаћинстава колико хоћеш.

Млађарије ниђе.

Бићемо у минису за једно милион људи.
Око 5 милиона ће нас бити!
УЖАС!
Одговори

(01-10-2022, 09:32 AM)Шумадинац Пише:  
(27-09-2022, 10:21 PM)смедерево Пише:  

Попис становништва бацио у сенку Гејтса и кемтрејлсе
https://www.istinomer.rs/facebook-prover...emtrejlse/
И избацио старе ДРИПЦЕ  Ваистину!

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори

Ништа лепше у овом попису када се неки старина и људи онако пркосно и храбро изјаве на питање

Како се изјашњавате по национаности:

Одговор: СРБИН!

Онако пркосно, јасно и гласно. Тако ме прође неко лепо задовољство.

Ништа лепше када чујеш то СРБИН онако са пуно храбрости, поносно и пркосно. Да ми дође човека да загрлим.

А не оно србин. Кад чујем од човека 35+ шта си по националности србин. Тихо, једва нечујно промумла..

Што је писао покојни Просветар када су долазили 90-их у Канаду са ових простора па их пита Просветар шта сте по националности: јууууггооо, овајјј срррбб па не може да преломи преко језика. СРБИН!

Изјасни се брате као

СРБИН, ПРАВОСЛАВАЦ, српски језик!

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(04-10-2022, 02:43 PM)Mekenzi Пише:  Ништа лепше у овом попису када се неки старина и људи онако пркосно и храбро изјаве на питање

Како се изјашњавате по национаности:

Одговор: СРБИН!

Онако пркосно, јасно и гласно. Тако ме прође неко лепо задовољство.

Ништа лепше када чујеш то СРБИН онако са пуно храбрости, поносно и пркосно. Да ми дође човека да загрлим.

А не оно србин. Кад чујем од човека 35+ шта си по националности србин. Тихо, једва нечујно промумла..

Што је писао покојни Просветар када су долазили 90-их у Канаду са ових простора па их пита Просветар шта сте по националности: јууууггооо, овајјј срррбб па не може да преломи преко језика. СРБИН!

Изјасни се брате као

СРБИН, ПРАВОСЛАВАЦ, српски језик!

Пребацио сам ово на ФБ. Наравно, написао сам како ми је то јавио један пописивач из Баната.
Одговори

Духом покојног Просветара можемо рећи следеће:

У NOVOSRB, тј. у укролатиничарској Србијици нема правих СРБА, већ само недовршених Хрвата.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(04-10-2022, 07:58 PM)Шумадинац Пише:  Духом покојног Просветара можемо рећи следеће:

У NOVOSRB, тј. у укролатиничарској Србијици нема правих СРБА, већ само недовршених Хрвата.

Дух просветара ће заувек шетати овим форумом и плашити господууу

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Србин треба да схвати.

Топлина дома су деца.

Радост дома су деца.

Вибрација куће су деца.

Кад уђем у кућу где су деца осећа се позизивни вајб.

Када уђем у кућу пензионера време је стало пре 30-40 година.

Јебеш паре, виле и дворове када су празни.
 Боље имати мање а пуно.

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Ево сад ми био ођекаре другар у попис. Иначе, велики равногорац, негде Кизових година. Србин, не Српин! Све на ћирилици. Баш га брига 80 динџи по особи, заувар. Оде код комша који је био члан КПЈ а сад СНС, има да пиждри.  Јок

Д М
Одговори

(05-10-2022, 04:39 PM)Шумадинац Пише:  Ево сад ми био ођекаре другар у попис. Иначе, велики равногорац, негде Кизових година. Србин, не Српин! Све на ћирилици. Баш га брига 80 динџи по особи, заувар. Оде код комша који је био члан КПЈ а сад СНС, има да пиждри.  Јок

Закидаш нам,није 80 него 82 дин целих.. Јок

Биће за хришћанске рок концерте  Хармоника

Него,

Најгоре што ми се јуче и данас десило:

Национаност: шугословен

Језик: српски

Вера: православна.

Опајдарио би му шамар...

Шугословен... Скојевац

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Приводим попис крају.
Анкетирао сам у свом крају цца 200 кућа и око цца 400-450 грађана.

Закључак:

• Све можете купити, али породичну срећу не можете!
  • Престаро смо становништво.
  • Пуно празних кућа.
  • Мучење да се изјасни по националности: Србин. Био сам Југословен! Ја сам срб...србљ..пиши ко што су сви..
  • Млади се окрећу ИТ пословима.
  • Млади су јако заглупљени.
  • Болоњски процес је уништио образовање. Са 26 доктори наука.
  • Много људи су на пословима јефтине радне снаге.
  • Катастрофална демографска слика... Много смо  стар народ. Није било куће где није било пензоса.
  • Београдизација је била рак рана, сада су то метастазе по целој територији Србије.
  • Национално разорени.

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним