Оцена Теме:
  • 8 Гласов(а) - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dveri- Najjveća prevara na političkoj sceni Srbije

(11-03-2024, 10:23 AM)luka.luke Пише:  Само сам приговорио на наслов теме.
Хоћу рећи, ако су готово безначајне Двери и Бошко наЈЈвећа политичка превара у Србији, онда Србија може бити спокојна и сретна.

Пааа нису баш  безначајне...

А да јесу најјвећа превара. Вамо патриотизам, Љотић, Косово, Четници, Равна Гора...а Вамо Ђилас, Лутовац, Проглас, београдски круг двојке, седење по телевизијским студијама са гејевима  све суптотно раде..

Нешто као СПО..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Велико је питање ко је више ту недоследан.Дугачка је листа и у Србији и у ЦГ и РС.
Издаја,прелетање,дијаметрално супротни ставови,све се то некако одомаћило.

Али,Двери су тазе,и сви сваким даном видимо све већи интензитет одступања од пређашњих ставова.

Само три месеца,након што су тврдили да је Милица-лажљивица,опозиција,сад тврде да је права опозиција Мариника-жена у црном.

А ми сви овде,сем шумадинца,знамо да су и Милица и Мариника,две стране исте одвратне медаље.Додуше,ако мене питате,Мариника је још тамнија страна.


Сад иницирају договор са дсс-поксом,а пљували их до пре три месеца.
Потпуни слом,етике,програма,политике.
Одговори

(11-03-2024, 11:20 AM)ексрежисер Пише:  А ми сви овде,сем шумадинца,знамо да су и Милица и Мариника,две стране исте одвратне медаље.Додуше,ако мене питате,Мариника је још тамнија страна.

Који "ми сви" билмезу? Овде сте само Ти и Киза који сте на СНС сисама, тј. угузљуби Овај.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Неко овдје има проблем са градацијом.
Или ви или ја.
Нигдје ја нисам рекао да Двери нису превара, али нај, нај , нај ???

ПС

Можда је уствари проблем са фрустрацијама
Одговори

(11-03-2024, 11:36 AM)Шумадинац Пише:  
(11-03-2024, 11:20 AM)ексрежисер Пише:  А ми сви овде,сем шумадинца,знамо да су и Милица и Мариника,две стране исте одвратне медаље.Додуше,ако мене питате,Мариника је још тамнија страна.

Који "ми сви" билмезу? Овде сте само Ти и Киза који сте на СНС сисама, тј. угузљуби Овај.

Паааа неће да бидне.

Кизо није начијој сиси. Недо бог да смо на нечијој сиси...

Кукуууу

Пукла би брука. 

 Једино је кизо био на сиси када је био студент на факултету пре 22+ година па му држава као добром студенту плаћала студије.

Кизо живи Ван система и спрема се за пут вечни...

Тако да ти та бељазгања не пију воду.

Иначе, Да'л Мариника или Милица

Бошко или ДС.

Вучић или Ђилас исти Вам је ђаво.

И једни и други интензивно спроводе Западну Агенду.

А нас београдски  политичари, прађеца комуниста у реалном животу не интересују..


Ми смо за Милину Дорић, Александра Петровића, Срђана Жунића, па чак и за ђеду Николу Алексића који са црном шубаром јурца на кордон полиције голорук и многе наше тихе и невидљиве сапатнике који се боре против Западне Агенде, гејфрендли агенде, отимања деце, екуменизма, и мноого тога штошта

Видели сте како наша група сапатника испред центра у Новом Сади од 20 голоруких људи руши ограду...

Тако да...

А Бошко, стара к* ва само гледа где ће да се ували без морала и етике.

Све честите људе попут Срђана Нога је најјурио из Двери?

Зашто? Па зато што Ного не пристаје на труле компромисе.
Зато што је Бритак, дрзак и јак..

Зато се Бошко окружио баба теткама и стринама нека Рада Васић, Нека Керкетовић, неки Костоћ катастрофа..

Где су му четници, Равна гора, где си љуте и луде патриотске глава код Бошка. итд..

Рада Васић од 50 кила и 1.60 је за Четнике, ће да враћа Косово, ће да јуриша на кордоне итсл...

Бошко је попушио као Вук Драшковић.

Поражен одлази у политичку пензију.

А тако уврк бива са људиђа који не знају где иду и који им је правац.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Опет си се ухватио неког идола чије ћеш име да вртиш до наредне мене, када креће опет Јово наново.
Одговори

(11-03-2024, 11:36 AM)Шумадинац Пише:  
(11-03-2024, 11:20 AM)ексрежисер Пише:  А ми сви овде,сем шумадинца,знамо да су и Милица и Мариника,две стране исте одвратне медаље.Додуше,ако мене питате,Мариника је још тамнија страна.

Који "ми сви" билмезу? Овде сте само Ти и Киза који сте на СНС сисама, тј. угузљуби Овај.
Шумадинац, обрати пажњу на речник.
Одговори

Попут комуниста након титове смрти,и Двери,након изборног фијаска,сада нуде некакво председништво које би на јесен требало да изабере ново руководство.


Уместо,да су већ сада са новим председником у кампањи,они се крију,јер нико нема храбрости да одговори зашто су са женама у црном,зеленим либералима и Југословенима у коалицији?!

Невероватна неодговорност.
Одговори

Кидање Кидање  Кидање

Какав брат


[Слика: IMG-20240424-162532.jpg]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним