Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Господине Самарџићу прочитао сам на нету да је отац Гидре Бојанића стрељан као припадник Југословенске војске када је Гидра имао 9 год. Зна ли се где је стрељан и дал је био у четницима? Хвала!
Одговори

(25-12-2018, 07:21 PM)Aleksandar S Пише:  Господине Самарџићу прочитао сам на нету да је отац Гидре Бојанића стрељан као припадник Југословенске војске када је Гидра имао 9 год. Зна ли се где је стрељан и дал је био у четницима? Хвала!

Био је жандарм, а у рату у Недићевој СДС.
Одговори

Самарџићу,можда ниси видео питах за оне спискове Рогатичана,ни сам не знам формат списа:скица,дневник,забелешка итд.Има ли шансе да се то пијави на нету или штампа?Поздрав.
Одговори

Немам времена на жалост, сад више не знам где ми је то, само да нађем требало би ко зна колико времена.
Одговори

(26-12-2018, 04:23 PM)Милослав Самарџић Пише:  Немам времена на жалост, сад више не знам где ми је то, само да нађем требало би ко зна колико времена.

Можда је решење млада секретарица,уз такву би знао где се шта налазиSmile
Одговори

(26-12-2018, 06:55 PM)РежисерСтари Пише:  
(26-12-2018, 04:23 PM)Милослав Самарџић Пише:  Немам времена на жалост, сад више не знам где ми је то, само да нађем требало би ко зна колико времена.

Можда је решење млада секретарица,уз такву би знао где се шта налазиSmile

Или не би тек онда. Smile
Одговори

Тачно.Мука како год окренеш.
Одговори

Самарџићу нисам знао да су се погледи читали у Хрватској..

[Слика: 5cxgg6.jpg]

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Јесу, продавано је у Загребу колико се сећам 800 примерака по броју. Био је и лого Погледи као реклама на трамвајима, само у Сплиту нису смели да ставе.
Одговори

Госин Самарџићу,зашто је закључана тема квиз-историја?

Да није одговор на оно ваше питање,Милоје Мојсиловић?
Одговори

Не знам, нека грешка.
Није.
Одговори

И мени је закључана тема "квиз-српска историја", изгледа да само администратори могу да погађају и пишу. Јок
Одговори

(03-01-2019, 05:34 PM)Вукашин Петковић Пише:  И мени је закључана тема "квиз-српска историја", изгледа да само администратори могу да погађају и пишу. Јок
То је најјаче! Јок
Одговори

Имате ли неку тему о четницима у пожаревачком крају?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 41 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним