Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

Немам ништа против Јездића. Човек је дочекао председника своје државе, који је отворио после толико година неки ауто кроз Србију.

Не браним Вучића нити га волим, али нормално је свуда у свету да личноати из културе, спорта, војске, медицине поздраве председника своје државе.


Ми смо Срби чудан народ. Овај аутопута ће бити ту вековима и нико га неће украсти и однети кући већ ће служити грађанима Србије...

Србија када је изашла тотално разваљена, порушена до темеља 2000 од Милошевића па после још демократска странка морала да чисти остатке режима Милошевића сарадња са Хагом, убиство премијера, Сабља, Коштуница, Тадић, светска економска криза и много шта још...

Искрено Вучић колико га год ми мрзели међу њима и ја хејт не сме да буде уперен против државе Србије. Авиони из Београда лете за Пекинг, Њу Јорк, Берлин, Дубаи... аутопутеви се отварају, колико је фабрика нових отворио.. То је за поштовање. Неће те инвестиције Вучић да однесе у Јајинце код својих то ће остати нашим генерацијама.

За време и после Милошевића и после Шутановца имали смо разваљену, поражену, осуђену, отрцану војску са једним миг 29 пар оних ЈНА хеликоптера, артиљеријом застерелом, А данас 20 миг 29, стижу јуршини хеликоптери, тенкови, бробена возила, хаубице, + снимање филмова о Паштрику, Кошарама, Одржавање комеморација и сећање на те хероје, одржавање почасти према њима. Подиигнут споменик хероју Тибору Церни...Када се Милошевић сетио али сетио једног хероја са Кошара и Паштрика или било ко...


Тешка срца морам признати,
Тако да Вучића можемо да мрзимо по друштвеним мрежама да га исмејавамо, хејтујемо али иза њега ће остати озбиљни резултати и озбиљна дела....

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Хоће, хоће... КидањеКидањеКидањеКидање
Одговори

(19-08-2019, 06:05 PM)Бенито Пише:  Хоће, хоће... КидањеКидањеКидањеКидање

Da se izvinim na latinici nešto zeza lap top.

Šta je ostalo iza Miloševića ???

Šta je ostalo iza Tadića ???

Šta će ostati iza Vučića ???


Iza ove dvojice u vojsci je ostao jedan polu mig, vojska koja je poražena u 4 rata, optužena i osuđena za najteže ratne zločine, razorena, osiromašena i bilo je pitanje dana kada ćemo nebo predati drugome ko crnogorci i svedena na lovačko udruženje.

Gledaj danas šta ima srpska RV. Šta ima kopnena vojska.

Milošević i Tadić su za vreme svoje vladavine izgradili možda 40-50 km autoputa i Đilas most na adi i pupinov most. Milošević, Tadić, Velja, mrka niti jedan autoput za 20 godina svoje vlasti nisu završili i otvorili nitii jedan autoput. Vučić do sada završio najtežu deonicu 26 km autoputa u Grdelici i ovde 50 km i plus se kreće na otvaranje novih koridora.

Milošević i Tadić nisu izgradili niti jednu jedinu niti obnovili izuzev krečenja itsl niti jednu bolnicu.

Vučić: Nov klinički centar u Nišu, Nov klinički centar u Beogradu, DedinjeII se gradi punom parom, TiršovaII, i mnogo toga još..


Milošević nije niti jednu školu okrečio. Kod mene u fiskulturnoj sali godinama bile izbeglice godinama, mi imali fizičko na okolnoj livadi i u dvorištu..

Gledaj danas kako škole izgledaju širom Srbije.

Sve u svemu mrzeli vi Vučića iz obesti što je otvora autoputeve, bolnice, što su hangari vojske puni aviona i helikoptera i oružja što se gradi jako puno, po meni je pljuvanje na Srbiju.

Taj autoput prolazi kroz najlepše predele naše zemlje. Zar nije milina voziš se i ghledaš te proplanke gledaš Srbiju, gledaš svoju zemlju...

A ja se dobro sećam se ja tako i Đinđića kada je govorio zašto onaj sat ne radi pa su ga ismejavali ili mnoge druge srpske ličnosti....

Razmisli malo dublje, ne na plitkom nivou hejtera sa tvitera koji ceo dan bleje i samo hejtuju Vučića. Malo dublje razmisli,suštinski.

Aj reci mi evo sutra da ode Vučić sa vlasti danas, sad, jer ti stvarno misliš da će biti bolje ako dođu anarhisti iz 1 od 5 miliona, Janko Veselinović, Dragan Djilas, Borko, Boško, Vuk Jeremić, Jovo Bakić, Sergej i ostali....

Pa sve te likove jako dobro znam iz DS-a. Znaš šta je bio Đilas kada se učlanio u DS- Niko i ništa. Beda bez dinara. Tad Duplo go*no. Toliko danas imaju para da je to nenormalno. Vuk Jeremić ima stančugu u sred menhetna, Đilas ni sam ne zna koliko se obogatio za vreme DS ima 4 dzipa 2 audija, bembaru.. Janko Veselinović čovek je na fakultetu koji sam i ja završio imao prosek 7.2 demokrate ga stave za profesora univerzitetskog.

Boško Obradović je novi Čeda Jovanović. Lik iz tetkinog dempera iz beogradskog studenjaka u beloj jakni, propali nacionalista i patriota koji se bogati brzinom svetlosti i koji se vuče uz Djilasove skute kao što se Čeda vukao za Djindjićeve. Boško je jedan manipulator i drekavac koji ništa nikada nije pametno uradio niti stvorio za Srbe i Srbij. Gde mu je sad Kosovo je Srbija, ubi pedera, nećete šetati. Gde su sad te agresivne izjave, Djilas lopov, žuti lopovi, tajkuni, sudićemo žutima za izručivanje generala hagu, za izdaju Kosova...


Tako da...Više volim da gledam izgrađene autoputeve kroz moju Srbiju, opremanje srpske vojske, opremanje bolnica, nego da čitam hejtere kako gle odjednom Jezdić do juče patriota, Srbin, seljak LAV, a od juče izdajnik, i svašta nešto... A čovek u srpskom odelu došao da pozdravi predsednika Srbije..
Hoćete sutra ismejavati i Đorđevića kada doću sa medaljom sa svetskog prvenstva.

A šta su ti hejteri uradili za Srbiju....

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Људи, Киза прешао у напредњаке... КидањеКидањеКидање

Није ни чудо, чим летује у Грчкој, па мора то неко да плати мајковићу Јок

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(19-08-2019, 05:53 PM)Mekenzi Пише:  Немам ништа против Јездића. Човек је дочекао председника своје државе, који је отворио после толико година неки ауто кроз Србију.

Не браним Вучића нити га волим, али нормално је свуда у свету да личноати из културе, спорта, војске, медицине поздраве председника своје државе.


Ми смо Срби чудан народ. Овај аутопута ће бити ту вековима и нико га неће украсти и однети кући већ ће служити грађанима Србије...

Србија када је изашла тотално разваљена, порушена до темеља 2000 од Милошевића па после још демократска странка морала да чисти остатке режима Милошевића сарадња са Хагом, убиство премијера, Сабља, Коштуница, Тадић, светска економска криза и много шта још...

Искрено Вучић колико га год ми мрзели међу њима и ја хејт не сме да буде уперен против државе Србије. Авиони из Београда лете за Пекинг, Њу Јорк, Берлин, Дубаи... аутопутеви се отварају, колико је фабрика нових отворио.. То је за поштовање. Неће те инвестиције Вучић да однесе у Јајинце код својих то ће остати нашим генерацијама.

За време и после Милошевића и после Шутановца имали смо разваљену, поражену, осуђену, отрцану војску са једним миг 29 пар оних ЈНА хеликоптера, артиљеријом застерелом, А данас 20 миг 29, стижу јуршини хеликоптери, тенкови, бробена возила, хаубице, + снимање филмова о Паштрику, Кошарама, Одржавање комеморација и сећање на те хероје, одржавање почасти према њима. Подиигнут споменик хероју Тибору Церни...Када се Милошевић сетио али сетио једног хероја са Кошара и Паштрика или било ко...


Тешка срца морам признати,
Тако да Вучића можемо да мрзимо по друштвеним мрежама да га исмејавамо, хејтујемо али иза њега ће остати озбиљни резултати и озбиљна дела....

Значи СНС ти спонзорисао сунчавање и купавање по братској Грчкој! Нема другог објашњења за ово ботовање. Ал се продаде, Кизо брате, Зоки се у гробу окреће ко прасе на ражњу
Одговори

Ахахахаха, узе ми реч из уста, едитовао сам поруку горе... Кидање

(19-08-2019, 05:53 PM)Mekenzi Пише:  Ми смо Срби чудан народ. Овај аутопута ће бити ту вековима и нико га неће украсти и однети кући већ ће служити грађанима Србије...

Јел? А ко ће да га отплати, дал се питаш, и по којим каматним стопама? 5+5

(19-08-2019, 05:53 PM)Mekenzi Пише:  Авиони из Београда лете за Пекинг, Њу Јорк, Берлин, Дубаи...

Да ниси можда сео у неки, и посетио неку од наведених дестинација?

(19-08-2019, 05:53 PM)Mekenzi Пише:  колико је фабрика нових отворио.. То је за поштовање.

Шта је за поштовање, то што се у истима ради за 250-300 евра? 5+5

(19-08-2019, 05:53 PM)Mekenzi Пише:  За време и после Милошевића и после Шутановца имали смо разваљену, поражену, осуђену, отрцану војску са једним миг 29 пар оних ЈНА хеликоптера, артиљеријом застерелом, А данас 20 миг 29, стижу јуршини хеликоптери, тенкови, бробена возила, хаубице, + снимање филмова о Паштрику, Кошарама, Одржавање комеморација и сећање на те хероје, одржавање почасти према њима. Подиигнут споменик хероју Тибору Церни...Када се Милошевић сетио али сетио једног хероја са Кошара и Паштрика или било ко...

А откад се ти то интересујеш за војску, војну опрему и наоружање? Ја био убеђен да си ти пацифиста, бар си се тако до сад представљао...

А и с ким то планирамо да ратујемо и када? И с којим министром одбране...? 5+5

(19-08-2019, 05:53 PM)Mekenzi Пише:  Тако да Вучића можемо да мрзимо по друштвеним мрежама да га исмејавамо, хејтујемо али иза њега ће остати озбиљни резултати и озбиљна дела....

Хоће, беда, јад, и још мање Срба...

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(19-08-2019, 07:27 PM)Громовник Пише:  Људи, Киза прешао у напредњаке... КидањеКидањеКидање

Нисам. Далеко сам ја од њих нити волим мутант радикале.

Само сам изнео реално.


Ако има неко нешто нека супорстави аргументе...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Ово ти је, Мики, политика коју је водио Санадер док је владао у Хрватској. Само постоји једна разлика- иза њега је остала читава Јадранска магистрала. Додуше, ретко се ко вози њоме. А и подигао је дуг Хрватске за још 20 милијарди долара.
Иза овог магарца остаће 30-40 километара лошијег аутопута и такође најмање још 20 милијарди евра дуга.
И ухапсиће га на крају због неке глупости, а не због Бриселског споразума и низа лоповлука који су се догодили за време његовог вакта.
Одговори

(19-08-2019, 08:15 PM)Бенито Пише:  Ово ти је, Мики, политика коју је водио Санадер док је владао у Хрватској. Само постоји једна разлика- иза њега је остала читава Јадранска магистрала. Додуше, ретко се ко вози њоме. А и подигао је дуг Хрватске за још 20 милијарди долара.
Иза овог магарца остаће 30-40 километара лошијег аутопута и такође најмање још 20 милијарди евра дуга.
И ухапсиће га на крају због неке глупости, а не због Бриселског споразума и низа лоповлука који су се догодили за време његовог вакта.

Ево ок слажем се са тобом. Ето ухапсиће га, обесиће га на сред теразија, стрељати ал аутопут остаје, зар не.

Само једно питање: Наведи ми и један аутппут од 1991 године до дана данашњег који је је отворен и пуштен у саобраћај. То ти је цирка 30 година...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

То ти је безвезе аргументација и није чак за коментарисање. Свака држава када нешто прави до детаља је израчунала колико ће од тога имати користи. Ови неотитостички лопови рачунају колико ће они имати користи.
ПС Вучића ће само фиктивно ухапсити они који ће га наследити. У суштини ће га забравити управо ови типови из Светске банке и ММФ, којима он толико титра док цена тог несрећног Коридора 11 скаче са 300 на невероватних 680 милиона евра.
Проблем је очигледно у томе што су овде генерације одрасле на пропаганди титоизма и уопште не схватају да тај новац мора да се врати. Уосталом, пре неких месец дана Влада Србије је уплатила 22, 5 милиона евра за камату неког кредита из 70- и неке.
Зато већина људи и не разуме зашто је у тако сиротињском положају. Ми немамо прескупу, него бандитску државу.
ПС а што се тиче остајања- малкице сам старији од тебе. Тако су исто титоисти причали за пругу Београд-Бар. И ево шта је остало данас од тога. Да не говорим о другим промашеним инвестицијама.
Одговори

Ништа онда пошто је безвезе аргументација да за тридесет година нико није могао да заврши коридор Х тих 30-ак км још од време комунизма и пошто је све то глупост онда запрежна кола и калдрма то је идеално нема никаквих трошкова...

Јако смо ми љубомарaн народ.

Сећам се када је некадашњи директор Хемофарма у Вршцу правио дворану Миленијум.

То је била такава харанга на њега невиђено, ко ово за Вучића да је лопов, да ћемо се судити да нашим парама гради објекат који неће ничему служити да ово да оно...

Данас у Миленијуму ради 20-ак фирми а 100-не деце редовно тренира.
Бабић више није јавна личност.
Миленијум је остао вршчанима.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Мекензи, ти си убедљиво највећи Србин на овом форуму. Наравно, мислим на савремене Србе који највише личе на клатно на неком старом сату. Час тамо- час овамо, а никад средина.
Замераш Милошевићу и овима после њега што нису правили капиталне објекте, као да смо ми други срећни због тога. Али, то не може бити оправдање за ово што ради Вучић, односно они којима он само служи.
Тражиш аргументе а написани су у претходним постовима. Ево ти још један: преамбициозно, што је карактеристично за овакве ауторитарне режиме, они су проценили приход од ауто-пута Обреновац-Прељина на 22,5 милиона евра годишње. Наравно, ради се о бруто доходку, без пратећих трошкова, мада то нису напоменули. А трошкови достижу најмање четвртину тог доходка. Али и да је чисто 22. 5 милиона евра, није тешко израчунати колико је десетина година потребно да би се отплатила инвестиција. И то без текућих трошкова и свих поправки које ће бити одрађене за све те године.
Али, без везе је да ти доносим било какву аргументацију, јер Теби је очигледно само важно да је направљено.
Мој коментар је да је овај аутопут само још један од доказа да се у Србији политиком баве убедљиво најгори припадници нашег народа. Управо они коме нико, па чак ни они који гласају за њих и чак им кличу, не би дали две своје козе да их причувају на сат времена.
Одговори

(19-08-2019, 10:05 PM)Mekenzi Пише:  Ништа онда пошто је безвезе аргументација да за тридесет година нико није могао да заврши коридор Х тих 30-ак км још од време комунизма и пошто је све то глупост онда запрежна кола и калдрма то је идеално нема никаквих трошкова...

Јако смо ми љубомарaн народ.

Сећам се када је некадашњи директор Хемофарма у Вршцу правио дворану Миленијум.

То је била такава харанга на њега невиђено, ко ово за Вучића да је лопов, да ћемо се судити да нашим парама гради објекат који неће ничему служити да ово да оно...

Данас у Миленијуму ради 20-ак фирми а 100-не деце редовно тренира.
Бабић више није јавна личност.
Миленијум је остао вршчанима.

Тита је краво, ал је и нама давоКидање
Одговори

(19-08-2019, 10:34 PM)Бенито Пише:  Мекензи, ти си убедљиво највећи Србин на овом форуму. Наравно, мислим на савремене Србе који највише личе на клатно на неком старом сату. Час тамо- час овамо, а никад средина.


[Слика: ha.gif]
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним