Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(21-12-2019, 02:45 PM)Шумадинац Пише:  Нами овди није јасно, ама зашто се ти бринеш за четнике јесу ли носили браду или нису? Боље се позабави за твој СДК!

Ми се бринемо једначито за све, све, све...Србе-Православне Хришћане, СВЕ КОЈИ СУ СА КРСТОМ РАТОВАЛИ ПРОТИВ НЕКРСТА, јербо кад одемо Богу на Истину (а то је нами ближе него вами, бубуљичавим пубертетлијама и галамџијама), питаће нас тамо шта смо радили 'вамо доле!

Нами даклем није приоритет да се шлихтамо комуно-сатанистима како тамо тако и на Гњилежном Западу, и да од њиха иштемо час рехабилитацију час признања за спасавање пилота (који су нас послен бомбардовали) или да истичемо лицемерна посмртна одликовања са сатанистичким петокракама окренутим наопако...ИЛИ ПАК ДА СЕ СТАЛНО, ОПЕТ И ОПЕТ, ПРАВДАМО НЕКРСТУ, НЕСОЈУ И НЕРАСТУ ЗА ЧЕТНИЧКЕ ДУГЕ БРАДЕ!

Браћо Србљи млађани сте Четници-почетници па можда не знате...дуга брада и коса у Срба је знак да је човек у жалости, да је рушан како се у нас из Ивањице и ерског краја вели!

Брада четничка је зато што је Четник рушан за поробљеном Отаџбином, па што ропство дуже траје-дужа је и брада. Не можемо да гарантујемо али сам сигуран Да Војвода Славко Алексић зна за ово.

Међутим!

Брада може да се крати, зависи од ситуације, некад можда и по наређењу из практичних разлога.

Погледајмо слику Попа Луке Лазаревића, нема браде а нема ни србског перчина јер је Вожд Карађорђе својевремено наредио да Срби секу дуге перчине и браде јер су их Турци у боју за те дуге власи хватали и рањавали јатаганима.

Иначе Четници имају и друга обележја која потичу из србске традиције везане за нашу Веру Православну, рецимо укрштене фишеклије, ну отом-потом.

АХ ЧЕТНИЧКА ГУСТА БРАДА ПРЕКРИЛА ЈЕ ЛИЦА МЛАДА,
ТРИ 'ИЉАДЕ ГУСТЕ БРАДЕ А ПРЕД ЊИАМ КОРДА РАДЕ!

ТРИ 'ИЉАДЕ ГУСТЕ БРАДЕ А ПРЕД ЊИМА КОРДА РАДЕ!

ПОСЛАО ЈЕ ИЗВИДНИЦУ ДА БИ ДОШ'О У БИСТРИЦУ,
У БОЖИЋНЕ ЗИМСКЕ ДАНЕ ДА СРБИМА СУНЦЕ СВАНЕ!

У БОЖИЋНЕ ЗИМСКЕ ДАНЕ ДА СРБИМА СУНЦЕ СВАНЕ!

МЕСТО ДРВА И БАДЊАКА ГОРЕ КУЋЕ ОД ТУРАКА,
ЧЕТНИЦИ СУ МРКИ ВУЦИ НЕ МОГУ НАМ НИШТА ТУРЦИ!

ЧЕТНИЦИ СУ МРКИ ВУЦИ НЕ МОГУ НАМ НИШТА ТУРЦИ!

АОЈ БУЛО ПРЕКО ЛИМА ВИЂАШ ЛИ СЕ С'ЧЕТНИЦИМА?
ПРОГОВАРА БУЛА МЛАДА: ЈА ПОЗНАЈЕМ КОРДУ РАДА,
ЉУБИО ЈЕ МЕНЕ МЛАДУ ДОК МУ МРСИХ ГУСТУ БРАДУ!

СТО 'ИЉАДА ГУСТИ' БРАДА СЕЋАЈУ СЕ КОРДА РАДА,
МЕСТО КУЋА И ВАЈАТА ГОРЕ СЕЛА ОД 'РВАТА!

МЕСТО КУЋА И ВАЈАТА ГОРЕ СЕЛА ОД 'РВАТА!

ЈОШ МИЛИОН ГУСТИ' БРАДА СЕЋАЈУ СЕ КОРДА РАДА,
МЕСТО ШТАЛА И АМБАРА ГОРЕ КУЋЕ ОД ШИФТАРА!

МЕСТО ШТАЛА И АМБАРА ГОРЕ КУЋЕ ОД ШИФТАРА!

МИЛИОНИ ГУСТИ' БРАДА СЛАВЕ ИМЕ КОРДА РАДА,
МЕСТО ШУМА И ЈЕЛИКА ГОРИ ЦЕЛА АМЕРИКА!

МЕСТО ШУМА И ЈЕЛИКА ГОРИ ЦЕЛА АМЕРИКА!

МИЛИОНИ ГУСТИ' БРАДА СЛАВЕ ИМЕ КОРДА РАДА,
МЕСТО СРБСКИ' БЕЛИ' СЕЛА АМЕРИКА ГОРИ ЦЕЛА!

МЕСТО СРБСКИ' БЕЛИ' СЕЛА АМЕРИКА ГОРИ ЦЕЛА!


Народна песма

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(21-12-2019, 04:20 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(21-12-2019, 02:45 PM)Шумадинац Пише:  Нами овди није јасно, ама зашто се ти бринеш за четнике јесу ли носили браду или нису? Боље се позабави за твој СДК!

Ми се бринемо једначито за све, све, све...Србе-Православне Хришћане, СВЕ КОЈИ СУ СА КРСТОМ РАТОВАЛИ ПРОТИВ НЕКРСТА, јербо кад одемо Богу на Истину (а то је нами ближе него вами, бубуљичавим пубертетлијама и галамџијама), питаће нас тамо шта смо радили 'вамо доле!

Нами даклем није приоритет да се шлихтамо комуно-сатанистима како тамо тако и на Гњилежном Западу, и да од њиха иштемо час рехабилитацију час признања за спасавање пилота (који су нас послен бомбардовали) или да истичемо лицемерна посмртна одликовања са сатанистичким петокракама окренутим наопако...ИЛИ ПАК ДА СЕ СТАЛНО, ОПЕТ И ОПЕТ, ПРАВДАМО НЕКРСТУ, НЕСОЈУ И НЕРАСТУ ЗА ЧЕТНИЧКЕ ДУГЕ БРАДЕ!

Браћо Србљи млађани сте Четници-почетници па можда не знате...дуга брада и коса у Срба је знак да је човек у жалости, да је рушан како се у нас из Ивањице и ерског краја вели!

Брада четничка је зато што је Четник рушан за поробљеном Отаџбином, па што ропство дуже траје-дужа је и брада. Не можемо да гарантујемо али сам сигуран Да Војвода Славко Алексић зна за ово.

Међутим!

Брада може да се крати, зависи од ситуације, некад можда и по наређењу из практичних разлога.

Погледајмо слику Попа Луке Лазаревића, нема браде а нема ни србског перчина јер је Вожд Карађорђе својевремено наредио да Срби секу дуге перчине и браде јер су их Турци у боју за те дуге власи хватали и рањавали јатаганима.

Иначе Четници имају и друга обележја која потичу из србске традиције везане за нашу Веру Православну, рецимо укрштене фишеклије, ну отом-потом.

АХ ЧЕТНИЧКА ГУСТА БРАДА ПРЕКРИЛА ЈЕ ЛИЦА МЛАДА,
ТРИ 'ИЉАДЕ ГУСТЕ БРАДЕ А ПРЕД ЊИАМ КОРДА РАДЕ!

ТРИ 'ИЉАДЕ ГУСТЕ БРАДЕ А ПРЕД ЊИМА КОРДА РАДЕ!

ПОСЛАО ЈЕ ИЗВИДНИЦУ ДА БИ ДОШ'О У БИСТРИЦУ,
У БОЖИЋНЕ ЗИМСКЕ ДАНЕ ДА СРБИМА СУНЦЕ СВАНЕ!

У БОЖИЋНЕ ЗИМСКЕ ДАНЕ ДА СРБИМА СУНЦЕ СВАНЕ!

МЕСТО ДРВА И БАДЊАКА ГОРЕ КУЋЕ ОД ТУРАКА,
ЧЕТНИЦИ СУ МРКИ ВУЦИ НЕ МОГУ НАМ НИШТА ТУРЦИ!

ЧЕТНИЦИ СУ МРКИ ВУЦИ НЕ МОГУ НАМ НИШТА ТУРЦИ!

АОЈ БУЛО ПРЕКО ЛИМА ВИЂАШ ЛИ СЕ С'ЧЕТНИЦИМА?
ПРОГОВАРА БУЛА МЛАДА: ЈА ПОЗНАЈЕМ КОРДУ РАДА,
ЉУБИО ЈЕ МЕНЕ МЛАДУ ДОК МУ МРСИХ ГУСТУ БРАДУ!

СТО 'ИЉАДА ГУСТИ' БРАДА СЕЋАЈУ СЕ КОРДА РАДА,
МЕСТО КУЋА И ВАЈАТА ГОРЕ СЕЛА ОД 'РВАТА!

МЕСТО КУЋА И ВАЈАТА ГОРЕ СЕЛА ОД 'РВАТА!

ЈОШ МИЛИОН ГУСТИ' БРАДА СЕЋАЈУ СЕ КОРДА РАДА,
МЕСТО ШТАЛА И АМБАРА ГОРЕ КУЋЕ ОД ШИФТАРА!

МЕСТО ШТАЛА И АМБАРА ГОРЕ КУЋЕ ОД ШИФТАРА!

МИЛИОНИ ГУСТИ' БРАДА СЛАВЕ ИМЕ КОРДА РАДА,
МЕСТО ШУМА И ЈЕЛИКА ГОРИ ЦЕЛА АМЕРИКА!

МЕСТО ШУМА И ЈЕЛИКА ГОРИ ЦЕЛА АМЕРИКА!

МИЛИОНИ ГУСТИ' БРАДА СЛАВЕ ИМЕ КОРДА РАДА,
МЕСТО СРБСКИ' БЕЛИ' СЕЛА АМЕРИКА ГОРИ ЦЕЛА!

МЕСТО СРБСКИ' БЕЛИ' СЕЛА АМЕРИКА ГОРИ ЦЕЛА!


Народна песма

Што ископира своје "толковање" са "Братислав Живковић - преварант"? Јок

Збиља, ако ти не сметају они твоји из СДК без браде, што би ти сметали четници без браде?

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Милославе,одличан интервју, свака част теби и овим момцима са Србија глобал канала. Пратим сваку њихову емисију. Велики борци за истину.Желим им свако добро.


п.с. А ти Просветару мало погледај слике четника по форуму. Један се поломи да их окачи што више(Правда),па сам процени да ли су имали браде тако како ти то замишљаш. Искрено жалим што је комунизам шаблонирао твоју генерацију па све четнике замишљате као Булајићеве статисте.Ваљда ви који потичете из породица које нису давале борце ЈВуО имате неку своју перцепцију стварности ДСР-а.

п.с.с. Немој да заборавиш да ми поменеш Живка Топаловића или таман посла да не кажеш да је била КЈВуО. [Слика: thumbsup.gif]
Одговори

(21-12-2019, 04:40 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Милославе,одличан интервју, свака част теби и овим момцима са Србија глобал канала. Пратим сваку њихову емисију. Велики борци за истину.Желим им свако добро.

п.с. А ти Просветару мало погледај слике четника по форуму. Један се поломи да их окачи што више(Правда),па сам процени да ли су имали браде тако како ти то замишљаш. Искрено жалим што је комунизам шаблонирао твоју генерацију па све четнике замишљате као Булајићеве статисте.Ваљда ви који потичете из породица које нису давале борце ЈВуО имате неку своју перцепцију стварности ДСР-а.

п.с.с. Немој да заборавиш да ми поменеш Живка Топаловића или таман посла да не кажеш да је била КЈВуО. [Слика: thumbsup.gif]

МИ НИ У ПИОНИРИМА МАЛЕНИМ НИЈЕСМО БИЛИ ДОК ВИДИМО ДА СТЕ СВИ ТАМО ОДГОЈЕНИ И ПРОЖЕТИ КОМУНО-САТАНИЗМОМ КОЈИ К'О ПАНТЉИЧАРА ИЛИ ГУШАВОСТ ЖИВИ У СВАКОМ, ПА СЕ НА СВАКИ НОРМАЛАН РАЗГОВОР И ДИЈАЛОГ ШТРЕЦАТЕ ДА СЕ НЕКО КО НИЈЕ "НА ЛИНИЈИ" СЛУЧАЈНО УСУДИ ДА КРИТИКУЈЕ ГЛАВНОГ ДРУГА!

Нами је сигурно мало више познато него вама младенцима да Дража и маса Официра нијесу носили браде а слику његову са цвикерима и педантној униформи гледамо од јесени 74-е у нашој Цркви ође док си ти у то време био у плановима за далеку будућности твог тате а Гос'н Самарџић био новинар-омладинац тамо, али....таква опседнутост БРАДОБОРСТВОМ код Гос'н Самарџића постаје смешна!

'О ТЕ БУЛАЈИЋ И СВИ ТИТОВЦИ "СТВАРАОЦИ", АМА ДОКЛЕ ЋЕ ВИШЕ СРБИН ДА СЕ ПРАВДА ЗА СВЕ, ПА И ЗА МУШКУ БРАДУ, ПРЕД НЕКРСТОМ, НЕСОЈЕМ И НЕРАСТОМ КОЈИ ЕВО ВЕЋ 30 ГОДИНА НЕ МОЖ'ДА СЕ ОПАСУЉИ!

Па пос'ка'е "врати се..."

Знамо...лако је нами одавде али....то бесконачно правдање је постало отужно, ПА И ТО ЗА УШКОПЉЕНИ НАЗИВ ЧИЧИНЕ ВОЈСКЕ!

Ну шта'ш....тагата је србска поголема!

.
БРАЋА РУСИ ПЕВАЈУ О БРАДИ ЧЕТНИЧКОЈ А МИ СЕ ПРАВДАМО:

https://www.youtube.com/watch?v=IOBenTeg2mk

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Интервју за "Србија глобал":
Одговори

(21-12-2019, 05:04 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  'О ТЕ БУЛАЈИЋ И СВИ ТИТОВЦИ "СТВАРАОЦИ"

хахахаха Кез

(21-12-2019, 05:57 PM)Милослав Самарџић Пише:  Интервју за "Србија глобал":

Коментар са највише лајкова.

Цитат:Није он тито, он је ћопави и није југославија него ћопославија! Поздрав за брата Радована!

Rolleyes

Неки наш саборац оставио патриоЦки коментар али и за њега Југославија почиње са Брозом.Е Србијо моја колико ли глупака битише на твојој територији.Радован за овакве треба да сними један посебан специјал где би им објашњавао сумануте детаље како ови не би бивали све блесавији и тупавији.Оно јесте да му се ауторска емисија звала "Људи ништа не знају" али неки од његових следбеника баш ништа не знају.Чак ни просте историјске факте из прошлог века.
Одговори

Баш си "погодио" за Сајковића. Далеко да је био Титов пуковник. Пензионер Дуванске индустрије у Нишу а претходно три пута робијаш.
Одговори

(21-12-2019, 07:58 PM)ЈВуО-КГ Пише:  
(21-12-2019, 05:04 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  'О ТЕ БУЛАЈИЋ И СВИ ТИТОВЦИ "СТВАРАОЦИ"

хахахаха Кез

Нами није јасно одкуд та опсесија са Булајићевим филмовима?

Ми се сећамо онијех времена с'почетка 70-их кад су ти филмови били предмет спрдачине код озбиљних Срба, ако је неко уопште то гледао!

Признајем....одгледао сам јеедва само онај ђе је играо Јул Бринер, и то због њега јербо во времја оно, признајемо, и ми бејасмо фасцинирани Гњилежним Западом!

Међутим!

И тај филм је био предмет спрдачине и за*ебанције, као Јул Бринер у улози Тита гледа забринуто у планине и реч не говори!

Наш коментар беше да му је било забрањено да ишта зуцне да случајно не повреди лик и дело!

Није нам дакле јасно које сте ви то друштво кад зазирете од тог ђубрета и то пола века касније?

Нешта се много променило одкако се друштво које се окупљало на тротоару испред ондашње самопослуге "Загреб" (потоњег "Руског Цара") и биоскопа "Јадран" расуло по свету!

УЖАС...ПОЛА ВЕКА ПРОЂЕ ОД ОНДА А ВИ ЈОШ УВЕК О БУЛАЈИЋЕВИМ ФИЛМОВИМА И НАСУВО БРИЈАЊУ СРБСКЕ БРАДЕ ПО РАЗНИМ ЈУ-ТЈУБ КАНАЛИМА!

Нами је јасмо да Гос'н Самарџић мрзи длаке на лицу ама и већини Срба се гаде избријана лица кримокатолика језуита и иних!

За нас Православне БРАДА јесте украс лица мушкога!

ЈЕСТ И БУДЕТ!

Баја

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(21-12-2019, 09:04 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  И тај филм је био предмет спрдачине и за*ебанције, као Јул Бринер у улози Тита гледа забринуто у планине и реч не говори!

Тај си филм вероватно само ти гледао. Ја сам гледао неки са Ричардом Бартоном и није га режирао Булајић.
Одговори

(21-12-2019, 09:04 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  За нас Љотићевце БРАДА јесте украс лица мушкога!

Међутим....

[Слика: qxCH0IM.jpg]

ИСТИНА ЈЕ К'О ДОБРА ПРЕПЕЧЕНИЦА, КАД ЈЕ КОНЗУМИРАШ- ЖЕЖЕ!

ЈЕСТ И БУДЕТ!

Баја

Слажемо се! Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Погледајте сва тројица како се зове тема горе. Баја
Одговори

(21-12-2019, 08:51 PM)Александар Динчић Пише:  Баш си "погодио" за Сајковића. Далеко да је био Титов пуковник. Пензионер Дуванске индустрије у Нишу а претходно три пута робијаш.
Чини ми се да си ми ти тако рекао?
Очигледно ниси. Јле био на Сремском фронту? Јел променио презиме?
Одговори

Ма какав Сремски фронт. Он је окончао уништење једне бугарске дивизије (мемоари бугарског команданта о којем говориш), па је после прешао у 16. српску (македонску) бригаду НОВЈ. Онда је био ухапшен, па пуштен, па опет ухапшен и тако даље. Исто су пробали да учине са Миливојем Трбићем, али он им се одметнуо.
Одговори

(22-12-2019, 12:46 AM)Александар Динчић Пише:  Ма какав Сремски фронт. Он је окончао уништење једне бугарске дивизије (мемоари бугарског команданта о којем говориш), па је после прешао у 16. српску (македонску) бригаду НОВЈ. Онда је био ухапшен, па пуштен, па опет ухапшен и тако даље. Исто су пробали да учине са Миливојем Трбићем, али он им се одметнуо.
Значи превео је корпус у партизане?
А презиме?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 21 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним