Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус
#99

(14-03-2020, 11:54 PM)Бенито Пише:  А ко каже да треба да прође?

Чек, јал ти то озбиљно?
Па не видим да се друге земље спремају да уведу војну управу због вируса.
Или ће то бити само у Србији?
Одговори

(14-03-2020, 11:55 PM)Бенито Пише:  
(14-03-2020, 11:42 PM)херцеговац Пише:  Мада сам први шмајсер уживоту и видио негдје у ово вријеме 1992...
Ти си жешће закаснио са наоружавањем.

Не,
Него ће се ТО складишта "отети" од ЈеНеА тек за мјесец дана...

Прво дужење м48 и Томпсони...

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Сад видех на вестима како се спрема увођење ванредног стања.
Иако се трудим из петних жила да разумем чему то, не успева ми.
Хоће ли вирус нестати ако се уведе ванредно стање?
Неће!
Хоће ли неко искористити суспензију уставног поретка?
Хоће!
Бојим се да ову игра са корона вирусом неко дебело злоупотребљава.
Лично мислим да нећу бити ништа заштићенији од најезде вируса (било које врсте) ако ми буду ограничена грађанска права.
Одговори

(14-03-2020, 11:56 PM)Јеремија Пише:  
(14-03-2020, 11:54 PM)Бенито Пише:  А ко каже да треба да прође?

Чек, јал ти то озбиљно?
Па не видим да се друге земље спремају да уведу војну управу због вируса.
Или ће то бити само у Србији?

Сумњам да ће то ићи у том правцу...

Пичкоусти и овако држи сву власт. Нема потребе да се компромитује увођењем ву. Опозиције и нема. Смијениће га амбасада УСА када заврши причу са Ким.

Ми смо већ поодавно под управом, мало што се слободе нађе то је код неколико пробраних глава на интернету...

Тешко да му оне могу доћи главе...

Губимо генерације, смјене су све блијеђе... Говори ми архимандрит Никодим ово је женска цивилизација...

Шта могу више одузети што нису одузели?

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(15-03-2020, 12:55 AM)херцеговац Пише:  Говори ми архимандрит Никодим

Ко ти је тај Никодим? Није ли онај рашчињени равноземљаш?
.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(14-03-2020, 11:56 PM)Јеремија Пише:  
(14-03-2020, 11:54 PM)Бенито Пише:  А ко каже да треба да прође?

Чек, јал ти то озбиљно?
Па не видим да се друге земље спремају да уведу војну управу због вируса.
Или ће то бити само у Србији?
Баја
Одговори

(15-03-2020, 01:17 AM)Бенито Пише:  
(14-03-2020, 11:56 PM)Јеремија Пише:  
(14-03-2020, 11:54 PM)Бенито Пише:  А ко каже да треба да прође?

Чек, јал ти то озбиљно?
Па не видим да се друге земље спремају да уведу војну управу због вируса.
Или ће то бити само у Србији?
Баја

Задесио сам се у Србији 2003 када је убијен Ђинђић а онда уведено ванредно стање. Нисам имао пасош републике СЦГ како се тад звала па сам имао привилегију да напустим Србију како не бих доживљавао понижење којима су били изложени многи људи у омеђини од државе која је носила наказно име СЦГ.
Овај пут нећу ниђе, седећу испред своје куће у селу где живим и апсолутно ме неће нико натерати да променим мишљење које имам о политичкој и свакој другој ситуацији у Србији.

ПС. нисам знао да је распуштена Скупштина и да смо фактички у некој ванредној ситуацији. Чудо једно колико сам необавештен Ваистину!
Одговори

(15-03-2020, 02:08 AM)Јеремија Пише:  
(15-03-2020, 01:17 AM)Бенито Пише:  
(14-03-2020, 11:56 PM)Јеремија Пише:  
(14-03-2020, 11:54 PM)Бенито Пише:  А ко каже да треба да прође?

Чек, јал ти то озбиљно?
Па не видим да се друге земље спремају да уведу војну управу због вируса.
Или ће то бити само у Србији?
Баја

Задесио сам се у Србији 2003 када је убијен Ђинђић а онда уведено ванредно стање. Нисам имао пасош републике СЦГ како се тад звала па сам имао привилегију да напустим Србију како не бих доживљавао понижење којима су били изложени многи људи у омеђини од државе која је носила наказно име СЦГ.
Овај пут нећу ниђе, седећу испред своје куће у селу где живим и апсолутно ме неће нико натерати да променим мишљење које имам о политичкој и свакој другој ситуацији у Србији.

ПС. нисам знао да је распуштена Скупштина и да смо фактички у некој ванредној ситуацији. Чудо једно колико сам необавештен Ваистину!
Мене једино ишчуђава, што вас све нешто ишчуђава, што би рекао Шојић.
Човек већ осам година, али свакодневно, крши Устав земље којом би требало да управља, а не да влада као Стаљин или Тито.
Једино је још остало да изведе војску на улице. Обашка што нема војску, нити има чиме да је финансира, довешће он кинеску војску или мађарску војску, или америчку војску, свеједно...
Имамо посла са тешко оболелим човеком који треба да нас заштити од болести.
Одговори

.
БАЛАВОГ У ЧЕНГЕЛЕ!

ЂЕНЕРАЛЕ СИМОВИЋУ ШТАС'ЧЕКА?

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

После 16 година уводи се вандредно стање у Србији....
Задњи пут је било после убиства Ђинђича 2003 године и трајало је чини ми се 53 дана..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(15-03-2020, 01:17 AM)Шумадинац Пише:  
(15-03-2020, 12:55 AM)херцеговац Пише:  Говори ми архимандрит Никодим

Ко ти је тај Никодим? Није ли онај рашчињени равноземљаш?
.

Заговорник љубави и дијете цвијећа у лову на вјештице агејн...

Шумадијо, рођени, охани лома!

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(15-03-2020, 10:51 AM)Mekenzi Пише:  После 16 година уводи се вандредно стање у Србији....
Задњи пут је било после убиства Ђинђича 2003 године и трајало је чини ми се 53 дана..
Ко је сада убијен?
Одговори

(15-03-2020, 11:31 AM)Бенито Пише:  
(15-03-2020, 10:51 AM)Mekenzi Пише:  После 16 година уводи се вандредно стање у Србији....
Задњи пут је било после убиства Ђинђича 2003 године и трајало је чини ми се 53 дана..
Ко је сада убијен?

Избори.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Оваквог болесника Србија није видела у својој богатој историји препуној разноразних комунистичких испрдака на власти. Чим је осетио да га је Вашингтон пустио низ воду, решио је да стави цео народ у катастрофу да би он опстао.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 7 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним