Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(31-03-2020, 02:02 AM)Коста Пише:  
(31-03-2020, 01:56 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  Некоме (Коме?) је потребна ПАНИКА еда би се цео светски, нарочито амерички, економски систем урушио и Трамп научио памети!
Ако стварно то мисле, онда су погрешили правац, јер прво је завладало у многим државама где Трамп нема везе (Иран), а друго вирус урушава колеквитно цео систем Свецки, те му УСА гласачи не могу замерити за нешто што се свима десило.

Па ово и јесте намењено целом свету а Ирану и пекинезима посебно, са циљем да се напукла Чемерика уведе у РАТ без другог победника до БОГОВА НОВЦА!

Ако Трамп буде ућеран у рат-губи изборе а ГОСПОДАРИ НОВЦА новац ионако штампају!

Међутим!

Трамп се бори колико може, ПРВО, да не уруши економју и ДРУГО, да не уђе у РАТ!

Постоји ли објашњење за овакве потезе БОГОВА НОВЦА, јер у тоталном белосвецком хаосу и они ће бити усисани у црну рупу?!

Постоји, дао га је 1924-е Онкл Ади у својој књизи "Мајн Кампф", па ка'е (по сећању):

Цитат:КАД БИ ВАМПИР ЗНАО ДА ЋЕ СА ПОСЛЕДЊОМ КАПИ КРВИ КОЈУ ИСИСА ИЗ СВОЈЕ ЖРТВЕ И САМ МОРАТИ ДА КРЕПА-ОН ТО НЕ БИ РАДИО!

Међутим!

ВАМПИР ТО НЕ ЗНА, ТО ЈЕ ЊЕГОВА ПРИРОДА!

Слично објашњење је дао и Доналд Трамп на више својих скупова цитирајући једну стару енглеску поему о сиротој жени и змији, која укратко гласи:

Сирота жена нађе на путу полусмрзнуту змију, узме је, донесе кући у топло, напоји топлим млеком итд.

Међутим!

Чим се змија загрејала и напојила одмах уједе сироту жену на смрт!

Умирућа завапи зашто је уједе кад је она била толико добра према њој (змији), а змија ће:

ТИ СИ ДОБРО ЗНАЛА ДА САМ ЈА ЗМИЈА И...ДА ЈЕ ТО МОЈА ПРИРОДА!

Слична прича постоји о жаби и шкорпији итд...

Укратко....велика се битка бије, помолимо се сви Господу да силе ДОБРА надвладају!

Амин, Боже дај!

ПС

Биће чупаво!

Међутим!

Једина нада јесте да БОГОВИ НОВЦА данас немају где да се сакрију, савремена технологија не дозвољава скровита места!

Рецимо 1871-е, за време Париске комуне, банкари (француски Ротшилди), су васпоставили стражу револуциоанра-комунара испред своје палате да руља случајно не провали и код њих!

Тога данас не мере бит'!

табаџија

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Прекинут поштански саобраћај са 40 земаља.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(31-03-2020, 03:22 PM)херцеговац Пише:  Прекинут поштански саобраћај са 40 земаља.

Ко је то објавио?

Ево презентације поште Краљевине Данске:

Тренутно је могуће да се пошта може слати из Данске у Кину. Листа земаља из којих се пошиљке још увек могу послати у Данску је следећа:

Све земље ЕУ осим Кипра и Малте и следеће земље: Канада, Иран, Исланд, Хонг Конг, Јапан, Лихтенштајн, Норвешка, Катар, Русија, Швајцарска, Сингапур, Велика Британија, Јужна Кореја, Турска, Вијетнам, Кина, Украјина и Сједињене Државе. Пошта се и даље може слати на Гренланд и Фарска острва.
Одговори

Разумем једног дотореа на овој конференцији да је крив народ. Неваљали народ. Smile
Одговори

Србија: потврђених 900 инфицираних- 23 умрла лица. Србија почиње да се приближава проценту од 3% умрлих од корона вируса.
Ово су званични подаци.
Одговори

Код нас у Вршцу седам од короне, један орл доктор из болнице у Новом Саду на лечењу.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(31-03-2020, 03:46 PM)Јеремија Пише:  
(31-03-2020, 03:22 PM)херцеговац Пише:  Прекинут поштански саобраћај са 40 земаља.

Ко је то објавио?

Ево презентације поште Краљевине Данске:

Тренутно је могуће да се пошта може слати из Данске у Кину. Листа земаља из којих се пошиљке још увек могу послати у Данску је следећа:

Све земље ЕУ осим Кипра и Малте и следеће земље: Канада, Иран, Исланд, Хонг Конг, Јапан, Лихтенштајн, Норвешка, Катар, Русија, Швајцарска, Сингапур, Велика Британија, Јужна Кореја, Турска, Вијетнам, Кина, Украјина и Сједињене Државе. Пошта се и даље може слати на Гренланд и Фарска острва.

Објавили за Италију.
Звао царински терминал пошту у Земуну.

Кажу да, 40 земаља, Италија је на 22 мјесту на списку.

Мислим да испод жита пролази главна вијест:

https://youtu.be/pj-FvTdN6Yg

Јевреји се спремају да принесу жртву 9. априла!

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(31-03-2020, 05:13 PM)херцеговац Пише:  Мислим да испод жита пролази главна вијест:

https://youtu.be/pj-FvTdN6Yg

Јевреји се спремају да принесу жртву 9. априла!

Видео сам то пре неки дан.

Ко ће га знати шта спремају?

Знаш да је преЦедник био у Америци а са њим и патијарх... можда би они знали нешто више о томе.
Одговори

(31-03-2020, 05:13 PM)херцеговац Пише:  Мислим да испод жита пролази главна вијест:

https://youtu.be/pj-FvTdN6Yg

Јевреји се спремају да принесу жртву 9. априла!

И пос' ка'е "нисам ја збораш, него си ти." Ајме!
Ел треба да се прави нови холокауст (додуше медијски)? Море бит'!
.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(31-03-2020, 05:54 PM)Шумадинац Пише:  
(31-03-2020, 05:13 PM)херцеговац Пише:  Мислим да испод жита пролази главна вијест:

https://youtu.be/pj-FvTdN6Yg

Јевреји се спремају да принесу жртву 9. априла!

И пос' ка'е "нисам ја збораш, него си ти." Ајме!
Ел треба да се прави нови холокауст (додуше медијски)? Море бит'!
.

Холокауст се припрема против НАС несрећниче!

СОТОНА пали из свих оружја, број изумрлих и заражених у Чемерици превазишао Кину онилико, до јуче "угледне" новине (а уствари "фејк њуз" од почетка) прозивају Бата Доналда да су му "руке крваве" зато што бајаги није преузео праве мере!

https://www.huffingtonpost.ca/entry/bost...ri18n=true

ТЕШКО НАМИ СВИМА АКО ТРАМП НЕ ПОЧНЕ ДА 'АПСИ УСКОРО И ТО МАСОВНО!

Тужан

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Синиша Мали: Вучић се не осећа добро, обратиће се нацији у наредних 48 сати;

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Ко преузима улогу врховног комаданта ако нам председник пандркне за време вандредног стања??

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(31-03-2020, 08:07 PM)Mekenzi Пише:  Ко преузима улогу врховног комаданта ако нам председник пандркне за време вандредног стања??
Маја Гојковић, чукунунука Баба Вишње. Smile
Одговори

(31-03-2020, 08:07 PM)Mekenzi Пише:  Ко преузима улогу врховног комаданта ако нам председник пандркне за време вандредног стања??

Боље да не знаш. Јок
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 7 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним