Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.2 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РУСИ И СРБИ БРАЋА ЗАУВЕК
#85

Mi smo pre jedno 3-4 godine videli mladež Rusije na letovanju u Budvi.
Tuna ništa ne zaostaju za Englezima. Pijani, drogirani, seksaju se na plažama tooo sacuvaj boze...

To treba okaditi i prekrsti ili poslati u Vojsku.

Tako da divljanje Rusa je normalna stvar...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#86

(05-04-2018, 02:43 PM)Mekenzi Пише:  Mi smo pre jedno 3-4 godine videli mladež Rusije na letovanju u Budvi.
Tuna ništa ne zaostaju za Englezima. Pijani, drogirani, seksaju se na plažama tooo sacuvaj boze...

To treba okaditi i prekrsti ili poslati u Vojsku.

Tako da divljanje Rusa je normalna stvar...

Чека', чека'...па ти си кукао ође, једном и више пута, како је у Вршцу тешко сиромаштво па да ниси мора вид'о од времена Амброзија!

Ту причу мора да ви је испричао на партиском састанку ваш идеолог Крмнад Чварак (из партизанске породице), који почесто летује код Дон Мила на повратку из Дубровника!

А?

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#87

Bilo to onomad kada je Hemofarm delio besplatne akcije. Pa mi dobili hiljadu evra i otišli u Budvu. Jes da nisu ko Karibi al bolje išta nego ništa.

Nego mi otišli tamo. Kaže taksista, ođe sve apartmane uzeli Rusi. Mi očekivali kulturne ljude, kad smo uvece izasli sodoma i gomora.. Sve to pijano, drogirani,
valjaju se tamo po plazi kuku lele..
Mi nismo očekivali takvu mladež...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#88

(05-04-2018, 04:32 PM)Mekenzi Пише:  Bilo to onomad kada je Hemofarm delio besplatne akcije. Pa mi dobili hiljadu evra i otišli u Budvu. Jes da nisu ko Karibi al bolje išta nego ništa.

Nego mi otišli tamo. Kaže taksista, ođe sve apartmane uzeli Rusi. Mi očekivali kulturne ljude, kad smo uvece izasli sodoma i gomora.. Sve to pijano, drogirani,
valjaju se tamo po plazi kuku lele..
Mi nismo očekivali takvu mladež...

Не лажи!! Контрашу!!!

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#89

Istinu kažem. Bili mi studenti i Miodrag Babić direktor Hemofarma i apatinska pivara delili besplatne akcije.

Svaki građanin je mogao da konkuriše. Moja porodica je tada dobila pet hiljada evra u akcijama jer su imali puno radnog staža..

Sa delom tih para sam sa društvom otišli u Budvu na letovanje pošto smo u roku dali godinu na fakultetu.

I tamo smo videli pijane ruse koji se nisu treznili svako veče a u Trocaderu i Top Hill su samo tukli vodku, koktele i žestinu....

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#90

Број Руске омладине, који летује у Ц. Гори мери се у промилима!
99,9% Руса који летује у Ц. Гори, чине породице са децом и старији људи.!
Јеси лу можда видео шта раде наше омладинке и омладинци по Ц. Гори???
Ти као ниси пио ништа и био си "фини"Сирома'

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#91

Pričam ti o periodu pre 8-9 godina, kada je Ruskim turistima glavna destinacija bila Crna Gora, čak su podigli i ono naselje iznad Budve...

Naše su itekako bolje u odnosu šta su ruskinje radile...

Vidiš dve ruskinje kako se ljube ujutro u 3 na sred plaže...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#92

(05-04-2018, 06:55 PM)Mekenzi Пише:  Istinu kažem. Bili mi studenti i Miodrag Babić direktor Hemofarma i apatinska pivara delili besplatne akcije.

Sa delom tih para sam sa društvom otišli u Budvu na letovanje pošto smo u roku dali godinu na fakultetu.

I tamo smo videli pijane ruse koji se nisu treznili svako veče a u Trocaderu i Top Hill su samo tukli vodku, koktele i žestinu....

Прво, Хемофарм је делио те акције пре четврт века, од тада су се сви ти Руси одавно отрезнили!

И друго, и ти си био помало гашав па ниси схавтио да су то били Запорошци који су писали писмо Клинтону и Бушу млађем а састављали концепт за писмо чађу, Хусу Обами!

Кидање

[Слика: %27The_Zaporozhye_Cossacks_Replying_to_t...firoff.JPG]

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори
#93

(05-04-2018, 07:10 PM)Mekenzi Пише:  Pričam ti o periodu pre 8-9 godina, kada je Ruskim turistima glavna destinacija bila Crna Gora, čak su podigli i ono naselje iznad Budve...

Naše su itekako bolje u odnosu šta su ruskinje radile...

Vidiš dve ruskinje kako se ljube ujutro u 3 na sred plaže...

Сад у Будви можеш да видиш српкињу и хрватицу како се љубе у по бела дана

То насеље изнад Будве није још завршено...

(05-04-2018, 07:10 PM)Mekenzi Пише:  Naše su itekako bolje u odnosu šta su ruskinje radile...

Vidiš dve ruskinje kako se ljube ujutro u 3 na sred plaže...

A шта си ти тражио у 3 ујутру,на сред плаже?А?
Имплицира следеће:
1.Да си био толико пијан да си мислио да је време купању?
2.Да си воајер?
3.Да си шпијун?
?

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#94

Nami bilo vrućina pa se ne može spavati na 35+ ( Pitaj prosvetara kako je na Karibima kad udari sparina a nema klime) a plus ona buka iz onih diskoteka iz centra Budve.

Elem pošto nam se nije spavalo mi bili u šetnji i posle prošetali do plaže da se rashladimo..

I taman seli, uzeli pivo, kad sa leve strane čuje se neko šuškanje...Kad se okrenuli ima šta da vidimo.

Dve ruskinje od nekih 20 ljeta, mrtve pijane u akciji...Kuku lele...Mi nijesmo znali da se Putinova omladina ponaša ko omladina sa zapaada...

Šta su one sve radile, ne smemo pisati dalje...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#95

(06-04-2018, 10:13 AM)Mekenzi Пише:  Nami bilo vrućina pa se ne može spavati na 35+ ( Pitaj prosvetara kako je na Karibima kad udari sparina a nema klime) a plus ona buka iz onih diskoteka iz centra Budve.

Elem pošto nam se nije spavalo mi bili u šetnji i posle prošetali do plaže da se rashladimo..

I taman seli, uzeli pivo, kad sa leve strane čuje se neko šuškanje...Kad se okrenuli ima šta da vidimo.

Dve ruskinje od nekih 20 ljeta, mrtve pijane u akciji...Kuku lele...Mi nijesmo znali da se Putinova omladina ponaša ko omladina sa zapaada...

Šta su one sve radile, ne smemo pisati dalje...
КидањеКидањеКидање

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#96

(04-04-2018, 01:54 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Зато се окренимо Западу и његовим вредностима, Вестерну, Кока Коли, Стенлеју, Rock'n'roll- у, Canadian Whisky...

Од свега набројаног најбоља је Кока-кола, то ми водоинсталатери најбољше знамо, кад се цеви запуше нема боље од тога, раствара све, кака сона киселина...

(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Сви наши Четници су на Западу...Наш Чича је постхумно одликован од Рус... пардон, Америке....

Боље да су Чичи послали те митраљезе о којима пјесме испјевасмо а они одоше Амброзију (сем ако је који падобран вјетар занео па пао на нашу страну), а медаљу боље да је добио Амброзије....ПОСТХУМНО, са све петокракама поређаним У ОБЛИКУ ДАВИДОВЕ ЗВЕЗДЕ, с'којима је начичкана!

[Слика: lmaward1_1_.1.jpg]

(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Саветујемо Љотка из Канаде да када се буде врћао овамонак у Србију нек понесе сав водоинсталатерски алат... ће затреба. Јок

Од алата носимо сигурно тежак француски пључ, затребаће јербо нам претиш у приватним порукама и поред чињенице да оно што смо чули у вези аутобуских карата никад нијесмо јавно рекли-казали, ми смо човек коректан и аброва не преносимо!
Баја

Амерофили и НАТО Четници....

За Запад

За јаку економију

За здраву политику

За васпостављање парламентарне монархије са Ацком на челу

За добре односе са Ватиканом ради најезде Мунџоса

За прекид са комунистичким државама- КГБ- овцем и новим СССР, као и са Кином

За социјалну једнакост

За привођење правди свих Брозових и Љотићевих присталица


С ВЕРОМ У БОГА - ЗА КРАЉА И ОТАЧАСТВО

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#97

(06-04-2018, 11:20 AM)Шумадинац Пише:  
(04-04-2018, 01:54 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Зато се окренимо Западу и његовим вредностима, Вестерну, Кока Коли, Стенлеју, Rock'n'roll- у, Canadian Whisky...

Од свега набројаног најбоља је Кока-кола, то ми водоинсталатери најбољше знамо, кад се цеви запуше нема боље од тога, раствара све, кака сона киселина...

(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Сви наши Четници су на Западу...Наш Чича је постхумно одликован од Рус... пардон, Америке....

Боље да су Чичи послали те митраљезе о којима пјесме испјевасмо а они одоше Амброзију (сем ако је који падобран вјетар занео па пао на нашу страну), а медаљу боље да је добио Амброзије....ПОСТХУМНО, са све петокракама поређаним У ОБЛИКУ ДАВИДОВЕ ЗВЕЗДЕ, с'којима је начичкана!

[Слика: lmaward1_1_.1.jpg]

(04-04-2018, 12:42 AM)Шумадинац Пише:  Саветујемо Љотка из Канаде да када се буде врћао овамонак у Србију нек понесе сав водоинсталатерски алат... ће затреба. Јок

Од алата носимо сигурно тежак француски пључ, затребаће јербо нам претиш у приватним порукама и поред чињенице да оно што смо чули у вези аутобуских карата никад нијесмо јавно рекли-казали, ми смо човек коректан и аброва не преносимо!
Баја

Амерофили и НАТО Четници....

За Запад

За јаку економију

За здраву политику

За васпостављање парламентарне монархије са Ацком на челу

За добре односе са Ватиканом ради најезде Мунџоса

За прекид са комунистичким државама- КГБ- овцем и новим СССР, као и са Кином

За социјалну једнакост

За привођење правди свих Брозових и Љотићевих присталица


С ВЕРОМ У БОГА - ЗА КРАЉА И ОТАЧАСТВО

НАТОфили и ЕУчетници

За беспоговорну послушност Западу

За деиндистријализацију у економији

За плутократско-партијашку политику

За противуставно мењање државног уређења ради довођења на Српски краљевски престо неког Енглеза који да би наставио да брука презиме које носи а и самог Вожда Карађорђа

За добра односе Ватиканом јер ће они утицати на Хрвате као " бедем Хришћанства" да престану бити буду усташе ради најезде мунџоса

За увођење санкција и постављање противракетног штита према Путиновој Русији

"За социјалну једнакост". Лепо звучи.

За прогон свих оних који другачије мисле

С вером у Брисел, за Београдки пашалук
Одговори
#98

Дај шта се примаш "ко стајско по ливади" Јок

Ово је Канађанину намењено.

Знамо ми да си СНС бот, Ултрасендвичар, Спутњиковац и против монархије.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним