Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(13-02-2019, 01:59 PM)Српски Четник Пише:  Znam da je to ljotićevska propaganda, ali me zanima od kad Crnogorci kažu "promaknuo"?

Па што питаш ако знаш?

За црногорску усташко ђилкошку граматику и њихово новонастало писмо најбоље је питати црногорске усташке ђилкоше. Народ "који ће прије бити римљански но српски...".Можеш преко СУБНОР-а да се повежеш са њима али само ако је плаћена чланарина за овај месец.
Одговори

[Слика: Stevan_Damjanovic.jpeg]
Ko je sve na ovoj slici?
Одговори

Jedva cekam odgovor. Inace, spremam se da postavim nekoliko pitanja administraciji ( administratorima ).
Одговори

(13-02-2019, 09:18 PM)Српски Четник Пише:  [Слика: Stevan_Damjanovic.jpeg]
Ko je sve na ovoj slici?

Време предаха... Стеван Лека Дамјановић точи ракију Немцима после борбе са њима. Креза

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Није ово Лека нити личи на њега.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Не зна се ко је, само се зна да није Дамјановић
Одговори

(13-02-2019, 09:56 PM)Милослав Самарџић Пише:  Не зна се ко је, само се зна да није Дамјановић
Da nije možda neki nemački špijun?
Одговори

(13-02-2019, 10:01 PM)Српски Четник Пише:  
(13-02-2019, 09:56 PM)Милослав Самарџић Пише:  Не зна се ко је, само се зна да није Дамјановић
Da nije možda neki nemački špijun?
Немам појма.
Колико имаш година?
Одговори

[Слика: images?q=tbn:ANd9GcQAWSazL2uOExpjNwMXA7c...nEIfeR1L-9]
Ovo je bolja slika tog čoveka.

Немам појма.
Колико имаш година?
[/quote]
Što je to bitno?
Одговори

Tacno sam znao, sada ce da krene diskusija jeste Leka - nije Leka.
Nebitno.
Bitno je sta radi ovaj ovde na ovom forumu. Procitajte mu sve poruke.
Одговори

(13-02-2019, 10:23 PM)Мића Адмирал Пише:  Tacno sam znao, sada ce da krene diskusija jeste Leka - nije Leka.
Nebitno.
Bitno je sta radi ovaj ovde na ovom forumu. Procitajte mu sve poruke.
Misliš na mene?
Одговори

Не волим да користим ту реч, али ово је чисто троловање. Јок
Одговори

(13-02-2019, 10:09 PM)Српски Четник Пише:  Što je to bitno?
Зато што ми се чини да си нов у причи, а остали овде нису, па то виде и као троловање. Можда да узмеш неку литературу, да проучиш мало, па онда да се укључиш?
Одговори

(14-02-2019, 12:19 AM)Милослав Самарџић Пише:  
(13-02-2019, 10:09 PM)Српски Четник Пише:  Što je to bitno?
Зато што ми се чини да си нов у причи, а остали овде нису, па то виде и као троловање. Можда да узмеш неку литературу, да проучиш мало, па онда да се укључиш?
Jesam nov, imam više komunista u porodici od nekih narodnih heroja, ali sam nedavno saznao da imam rođaka koji je preživeo Bosansku golgotu i kasnije je mobilisan na Sremski front, pa sam počeo da se OBRAZUJEM! Mislio sam da mogu Vama da postavljam pitanja i neke slike kako bih saznao više o JVuO, ali nisam znao da je to problem...Тужан
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 22 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним