Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Нема.
Одговори

(13-05-2019, 04:43 PM)Милослав Самарџић Пише:  Нема.
Кидање
А то знате како?
Одговори

(13-05-2019, 04:53 PM)ватхра Пише:  
(13-05-2019, 04:43 PM)Милослав Самарџић Пише:  Нема.
Кидање
А то знате како?
Јуче сте Ви написали овде на теми историја?
А иначе нисам чуо ни раније.
Одговори

Napisao sam koji su avioni oboreni 16. I 17, što nema veze sa ovim pitanjem. Neko je mogao da bude oboren i u sledećoj misiji.
Inače jedna posada je evakuisana od četnika posle bombardovanja Bg 6. juna.
I drugo taj podatak o prethodnim misijama teško da su avijatičari rekli četnicima, partizanima ili bilo kome.
Одговори

(13-05-2019, 04:43 PM)Милослав Самарџић Пише:  Нема.
Знам да је прољотићевска емиграција говорила да су четници спашавали злочинце током Халијарда.То је пример фашистичке пропаганде против четника.
Одговори

Да ли су комунисти изазвали експлозију у Смедереву?
http://www.digitalna.nb.rs/wb/NBS/Zavica...e/NBSD_075
Одговори

(13-05-2019, 06:41 PM)ватхра Пише:  Napisao sam koji su avioni oboreni 16. I 17, što nema veze sa ovim pitanjem. Neko je mogao da bude oboren i u sledećoj misiji.
Inače jedna posada je evakuisana od četnika posle bombardovanja Bg 6. juna.
I drugo taj podatak o prethodnim misijama teško da su avijatičari rekli četnicima, partizanima ili bilo kome.

Питање се односило на васкршња бомбардовања.
Одговори

(14-05-2019, 10:21 AM)пек. Пише:  Да ли су комунисти изазвали експлозију у Смедереву?
http://www.digitalna.nb.rs/wb/NBS/Zavica...e/NBSD_075
Нису, Немци су криви, ставили су експлозивне направе на сунце.
Одговори

Питање за господина Самарџића и остале форумаше који имају информације о убиству 10 цивила, међу којима је била и мајка јуче преминулог глумца Мише Јанкетића. Да ли је истина да је те цивиле убио Милорад Вукојчић звани Маца( негде сам прочитао и да га је СПЦ прогласила свецом ), који је добио надимак по томе што је убијао мацолом? Јуче су о томе писали бројни медији, једва дочекавши да сатанизују целу ЈВуО, па ако неко има више информација о том догађају или изворе, нека ме упути. Хвала унапред и поздрав.
Одговори

Одговорио је Милослав на теми "Одлазак глумачке легенде", на Култури.
Одговори

Хвала.
Одговори

Шта је истина, Шта се десило са мајком сада покојног глумца Мише Јанкетића. Причао је Да му је поп Маца са четницима у Пљевљима стрељао мајку.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(17-05-2019, 12:45 AM)Mekenzi Пише:  Шта је истина, Шта се десило са мајком сада покојног глумца Мише Јанкетића. Причао је Да му је поп Маца са четницима у Пљевљима стрељао мајку.

Види тему Одлазак глумачке легенде.
Одговори

Да ли вам је познат случај неких "Дринских мученица" са Пала?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 29 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним