Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

За Урумовића нико не каже да је усташа. Има ли нешто о Марку Јунгићу?
Одговори

За Дреновића кажу, да је из партизана отишао у четнике, да ли је то истина? И уз то да су му комунисти онда убили жену у четворогодишњег сина.
Одговори

(07-08-2021, 10:06 PM)Ratko Пише:  Ја нисам поменуо да је он издајник, то никада не би рекао, прађед ми је код њега био, само ме занимало како је дошло до тих слика.

Не, не кажем да си га ти назвао издајником, то је било реторички постављено питање.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Колико дуго су четници држали Србац?
Одговори

Пошто су се и други жалили на приступ форуму, да додам и своје искуство из Грчке.

На телефону имам сачувану лозинку. По доласку у Грчку, добио сам поруку да не могу да приступим форуму (послат скриншот).
Исту поруку сам добио са другог телефона на ком нисам имао сачувану лозинку.
То ми личи да је цео провајдер био блокиран - грчки COSMOTE
И из једног локала је била иста порука, али пошто је исто место вероватно је исти оператер.

По преласку у Македонију, на пумпи је радило.

Тако да бих вам предложио да проверите које сте све провајдере блокирали, јер ми то личи на блокаду провајдера.
Одговори

(08-08-2021, 09:22 AM)ватхра Пише:  Пошто су се и други жалили на приступ форуму, да додам и своје искуство из Грчке.

На телефону имам сачувану лозинку. По доласку у Грчку, добио сам поруку да не могу да приступим форуму (послат скриншот).
Исту поруку сам добио са другог телефона на ком нисам имао сачувану лозинку.
То ми личи да је цео провајдер био блокиран - грчки COSMOTE
И из једног локала је била иста порука, али пошто је исто место вероватно је исти оператер.

По преласку у Македонију, на пумпи је радило.

Тако да бих вам предложио да проверите које сте све провајдере блокирали, јер ми то личи на блокаду провајдера.

Хвала! Проследићу админу.
Одговори

Милославе да ли знате, за икакав злочин од стране црвених бандита Симе Покаје, ако сте чули за њега?
Одговори

Извињавам се на граматичкој грешци, Симе Шолаје.
Одговори

(08-08-2021, 04:30 PM)Ratko Пише:  Милославе да ли знате, за икакав злочин од стране црвених бандита Симе Покаје, ако сте чули за њега?

Чуо сам, али не знам.
Одговори

(07-08-2021, 09:11 AM)Милослав Самарџић Пише:  https://youtu.be/QjszntlLvgo

Историчар Срђан Цветковић поделио емисију на Фејсбук страници "У име народа".
Одговори

Поштовање Милославе, занима ме ваше мишљење о Милану Аћимовићу и да ли је помагао Србима?
Одговори

(08-08-2021, 09:22 AM)ватхра Пише:  Пошто су се и други жалили на приступ форуму, да додам и своје искуство из Грчке.

На телефону имам сачувану лозинку. По доласку у Грчку, добио сам поруку да не могу да приступим форуму (послат скриншот).
Исту поруку сам добио са другог телефона на ком нисам имао сачувану лозинку.
То ми личи да је цео провајдер био блокиран - грчки COSMOTE
И из једног локала је била иста порука, али пошто је исто место вероватно је исти оператер.

По преласку у Македонију, на пумпи је радило.

Тако да бих вам предложио да проверите које сте све провајдере блокирали, јер ми то личи на блокаду провајдера.

Да, исто искуство сам имао и ја кад сам био у Грчкој. Са телефона сам покушао да приступим форуму и добио сам обавештење да постоји забрана приступа форуму.

Сигурно ће бити решено.
Одговори

(09-08-2021, 02:29 AM)Bojo Пише:  Поштовање Милославе, занима ме ваше мишљење о Милану Аћимовићу и да ли је помагао Србима?

Јесте. Било би боље да га нису сменила, али...
Да подсетим да је остао са четницима и страдао на Зеленгори.
Одговори

(09-08-2021, 07:24 AM)Mitic Пише:  
(08-08-2021, 09:22 AM)ватхра Пише:  Пошто су се и други жалили на приступ форуму, да додам и своје искуство из Грчке.

На телефону имам сачувану лозинку. По доласку у Грчку, добио сам поруку да не могу да приступим форуму (послат скриншот).
Исту поруку сам добио са другог телефона на ком нисам имао сачувану лозинку.
То ми личи да је цео провајдер био блокиран - грчки COSMOTE
И из једног локала је била иста порука, али пошто је исто место вероватно је исти оператер.

По преласку у Македонију, на пумпи је радило.

Тако да бих вам предложио да проверите које сте све провајдере блокирали, јер ми то личи на блокаду провајдера.

Да, исто искуство сам имао и ја кад сам био у Грчкој. Са телефона сам покушао да приступим форуму и добио сам обавештење да постоји забрана приступа форуму.

Сигурно ће бити решено.

Треба да је решено сада. Може ли неко да провери...
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 18 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним