Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Господине Самарџићу, да ли поседујете фотографију четничког команданта Вука Калаитовића са Чичом и Калабићем ?

Ја сам пре десетак година у две књиге видео ту фотографију али нажалост не могу да се сетим наслова. Ако сте у могућности поставите је на овој теми ( или неку друго његову ако поседујете).
Одговори

Немам, а баш бих волео да је имам!
Ево рецимо ова:
[Слика: 001-nv-kalait.jpg]
Одговори

Хвала.

Пошто сам нов на форуму, не знам да ли се и колико писало о команданту 2. милешевског корпуса. Ако се писало, био бих ти захвалан да ми кажеш на којим темама, јер је форум заиста преобиман.

И занима ме какво је твоје лично мишљење о Вуку ?
Одговори

[Слика: d8ff71uaps6.jpg]

[Слика: 95195kalaitaf.jpg]
Одговори

(25-12-2013, 08:36 PM)Милослав Самарџић Пише:  Немам, а баш бих волео да је имам!
Ево рецимо ова:
[Слика: 001-nv-kalait.jpg]

Мислим да ово није Калаитовић, другачији је облик носа.
Одговори

Захваљујем се на фотографијама Николај.

Што се тиче ове што је Самарџић поставио и ја сам давно видео исту у некој књизи, чији сам наслов нажалост заборавио, а у опсију пише ''Вук Калаитовић на положају''.
Одговори

Милославе ево и "Свет" објавио фотографије "Ђенерал Дража са народом" као "изгубљен албум Драже Михаиловића", наводно не наводећи извор, боље да се баве старлетама.
http://www.svet.rs/planeta/uz-seriju-rav...ihailovica
Одговори

(25-12-2013, 09:17 PM)Николај Пише:  Мислим да ово није Калаитовић, другачији је облик носа.
Милојко Поповић каже да је он (из Нове Вароши, он је сакупљао). Рекао сам му да ми је нешто сумњива ова слика, он каже да је ипак Калаит. Можда је то из 1941, можда мало угао, ко ће га знати...
Одговори

(25-12-2013, 09:31 PM)Вукашин Петковић Пише:  Милославе ево и "Свет" објавио фотографије "Ђенерал Дража са народом" као "изгубљен албум Драже Михаиловића", наводно не наводећи извор, боље да се баве старлетама.
http://www.svet.rs/planeta/uz-seriju-rav...ihailovica
Али види коментаре, колико људи немају појма, туга једна.
Одговори

(25-12-2013, 08:58 PM)Вук Калаит Пише:  Хвала.

Пошто сам нов на форуму, не знам да ли се и колико писало о команданту 2. милешевског корпуса. Ако се писало, био бих ти захвалан да ми кажеш на којим темама, јер је форум заиста преобиман.

И занима ме какво је твоје лично мишљење о Вуку ?
На форуму и уопште на сајту има мало о Калаиту.
Одговори

Дража и Вук.Ова слика има у албуму 4.
Одговори

Како наручити дигитална издања преко Амазона? За две које сам пробао пише "This title is not currently available for purchase" (Овај артикл тренутно није могуће наручити)

Иде Џиџа кроз планине
гони српске душманине,
издајице Русе, Немце,
крџалије љотићевце.
Одговори

(26-12-2013, 08:37 PM)Felix Пише:  Како наручити дигитална издања преко Амазона? За две које сам пробао пише "This title is not currently available for purchase" (Овај артикл тренутно није могуће наручити)
Јуче није могло за нове, нису прошле процедуру. Сад ваљда може?
Одговори

(26-12-2013, 09:03 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(26-12-2013, 08:37 PM)Felix Пише:  Како наручити дигитална издања преко Амазона? За две које сам пробао пише "This title is not currently available for purchase" (Овај артикл тренутно није могуће наручити)
Јуче није могло за нове, нису прошле процедуру. Сад ваљда може?

Још увек не.

Иде Џиџа кроз планине
гони српске душманине,
издајице Русе, Немце,
крџалије љотићевце.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 21 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним