Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(30-07-2018, 09:09 PM)Прст_у_ока_латиници Пише:  https://www.srbijadanas.com/vesti/info/a...2018-07-30

Јели ових служи као неких индиректан притисак?

Ма добили инструкције од Цара Путина. Креза

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Ма добили инструкције од Цара Путина
Милославе одакле вам овај?

Шумадинца мораш да лећиш свој стање, не да га развијаш на један Четничких форум, где ти цео свет чита, него код лекара!

Овде пусти стручњаци да изјаве своје мисљење, питање је било за њи.......тема је Милослав Самарџић одговара на питање!
Одговори

Чланак са гдином Милославом: Дража је покопан код Белог двора

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/dru...elog-dvora
Одговори

Митићу, отворио сам тему Тед По. Тамо си требао ово да окачиш. Ионако , Милослав није хтео тамо да одговори, већ се спремао за овај прилог у Новостима. Сад је место да ово буде тамо, уместо одговора.
Одговори

Гдин Милослав је пренео чланак на тему Тед По
Одговори

Одговори

Милославе је ви стоје иза овог особи што се зове ШУМАДИНАЦ?

Ја сам ти једини на овај форум из диаспорески ”организације”.

Док вам он овде ЗАФРКАВА ВОЈСКУ КРАЉЕВИНУ, ПРАВОСЛАВНУ ЦРКВУ И МЕНЕ......нема места за мене на овај сајт.

Нити се обрати мене ако је он још овде, и ти треба помоч!
Одговори

Odgledao sam celu emisiju jos jutros. Sjajno gostovanje , svaka cast !
Одговори

Колико си укупно интервјуа за све ове године дао за медије из Црне Горе и Македоније?
Одговори

(09-08-2018, 12:14 PM)Прст_у_ока_латиници Пише:  Милославе је ви стоје иза овог особи што се зове ШУМАДИНАЦ?
Не стојим, он пише у своје име.
Одговори

(09-08-2018, 01:32 PM)Бенито Пише:  Колико си укупно интервјуа за све ове године дао за медије из Црне Горе и Македоније?
За медије из Црне Горе 5-6, из Македоније ни један.
Одговори

(09-08-2018, 12:15 PM)bataxtc Пише:  Odgledao sam celu emisiju jos jutros. Sjajno gostovanje , svaka cast !
Хвала!
Одговори

(09-08-2018, 01:54 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(09-08-2018, 01:32 PM)Бенито Пише:  Колико си укупно интервјуа за све ове године дао за медије из Црне Горе и Македоније?
За медије из Црне Горе 5-6, из Македоније ни један.

Иначе, да те исправим за један детаљ у интервјуу.
Бугарашки ВМРО из Македоније је потписао уговор са Коминтерном још 1925. године, тако да није било потребе да потписује никакве уговоре са КПЈ, која је обична подружница стаљинистичке државе.
По неким новим истраживањима, Стаљин се , ипак, плашио емиграције коју је краљ Александар Карађорђевић тако свесрдно примио у своју земљу. Због тога је Стаљин означио Краљевину СХС и Југославију као једну од својих главних непријатеља. Он и Коминтерна су финансирали већи део акција за афирмацију тзв црногорске и македонске нације и без његовог бефела не би ни било оних одлука КПЈ на Дрезднском конгресу, а ни на многим ранијим конференцијама и конгресима КПЈ, где је увек главну реч водио " инструктор Коминтерне".
Зато немој да те чуди што нема неких уговора између усташа и комуниста, или ВМРО и комуниста, јер то нису аутохтоне организације, тј оне су своју самосталност ставиле под Стаљинову шапу и он им је давао тон и смисао.
Одговори

Гдине Милославе, једно питање у вези са Трумановим одликовањем Дражи. То одликовање је било потписано 1948, па онда проглашено као тајна. И тек је 2005. Дражина ћерка Гордана добила то одликовање на званичном нивоу. Значи, до 2005. то признање није званично обелодањено, јел тако?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 8 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним