29-11-2013, 11:51 AM
(29-11-2013, 11:07 AM)Лепи Бора Пише: Нису обреновићи подигли Србију, већ Карађорђе, по Божјем Допуштењу!
Да би га обреновићи сурово убили и дали паши на босфор!
Да би нас Србе тако удаљили и од Православља и од Царске Русије, а кроз цео 19. век!
Они су од Србије направили аустроугарско КУЧЕ и били иницијатори духовне разградње Српског Народа, а слањем младог Српског меса на запад по индоктринацију прљавим демократским и јеретичким глупостима! Ти обреновићевски немачкари, су ТЕМЕЉ за демократију, масонство и комунизам (бољшевизам) у Србији!
Карађорђевићи су како који, али НЕМЕРЉИВО мање штетни од обреновића. Они су бар до пропасти Царске Русије, били Православни и Русофили. Што је Александар дебело после забраздио, али упао је у бразду (ожиљак) који су обреновићи нанели Српству!
Ожиљак који траје до данас.
Ово је само (благи) увод у ЗЛО које се зове обреновићевштина. Али то тражи потпуно посебну тему.
Шта је то Карађорђе подигао кад није успео ни Србију да ослободи од Турака?
Слање младог Српског меса на запад? Па ја не знам кога је тај запад ишколовао и подигао, па послао у Србију да владају, дал' Карађорђевиће или Обреновиће? И ко је увек од тих западних школа имао проблема да ни свој Српски језик да научи како треба, Карађорђевићи или Обреновићи?
Ко оно уведе парламентаризам у Србију, Карађорђевићи или Обреновићи? И ко беше задивљен демократијом, толико да је преводио дела енглеских политичара и филозофа на Српски?
Бог се драги на Србе разљути / за њихова смртна сагрешења
