Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Г. Самарџићу да ли сте читали овај текст из јучерашње ПОЛИТИКЕ? Да ли нешто знате о томе?Ја први пут чујем за ову причу.
https://www.google.rs/url?sa=i&rct=j&q=&...6396878978
Одговори

Читао сам. То је један делић приче о финансијама. Требало би видети у књизи кало је цела прича обухваћена.
Одговори

Господине Самарџићу, у емисији датум РТС-а каже се да је на данашњи дан 1944. " распуштен бањички логор" . Шта је истина ?
Одговори

Није, само је променио господаре, радио је до 1947, дакле три године под нацистима, три под комунистима, а свих шест година главни логораши били су ''Д.М.'' присталице.
Одговори

Милославе,

молим вас да ли постоји наредба Драже Михаиловића о унапређењу Светислава Трифковића у пуковника, и где се може пронаћи његова биографија.
Хвала
Одговори

Нисам видео наредбу, а биографију, колико ми је познато, још нико није написао.
Одговори

Ајде да те питам нешто, нисам одавно. Smile
Шта мислиш о следећој тврдњи:
" Комунистички режим Јосипа Броза успоставио је контролу у концентричним круговима: први круг је била политичка контрола и он је био најригорознији, други круг је била економска контрола и он је био нешто блажи, трећи је био култура где се стеге биле благе и четврти су биле слободне активности попут спорта где их није ни било и зато су ту успеси били највећи."
Потрефи ко је изнео ову констатацију.
Одговори

(13-10-2018, 12:19 AM)Бенито Пише:  Ајде да те питам нешто, нисам одавно. Smile
Шта мислиш о следећој тврдњи:
" Комунистички режим Јосипа Броза успоставио је контролу у концентричним круговима: први круг је била политичка контрола и он је био најригорознији, други круг је била економска контрола и он је био нешто блажи, трећи је био култура где се стеге биле благе и четврти су биле слободне активности попут спорта где их није ни било и зато су ту успеси били највећи."
Потрефи ко је изнео ову констатацију.
Није тешко, данас признати и познати интелектуалац.
Одговори

Не знам ко је ово одвалио, али сигурно је неки комуниста. А сви су они интелектуалци. Smile
Одговори

Ово је као " научну истину" у правом смислу речи одвалио др Предраг Марковић, потпредседник СПС и интелектуалац са општим друштвеним угледом.
Дотичну глупост воли да цитира још један доктор историјских наука Драган Петровић.
Ко су нам доктори наука..... Добро је Андрић ( још један др историјских наука) :" Кад би људи знали какве будале се питају за најважније ствари на овом свету...."
Одговори

Каква је то била организација Подземна Хрватска?
Одговори

Раде Таталовић четник где је живео после рата?
Одговори

Ког немачког официра је, у ствари, убио Веселин Шијаковић у Врњачкој Бањи 1943. године?
Одговори

(16-10-2018, 09:43 PM)Болстон Пише:  Каква је то била организација Подземна Хрватска?
Није ми познато.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 29 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним