Оцена Теме:
  • 2 Гласов(а) - 3 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Родољубље данас

Како чланови форума посматрају родољбиву сцену у Србији данас (мислим само на покрете)? Колико ми је познато, у овом моменту су колико-толико активне следеће организације: СНП Наши, 1389, Образ, Двери, Србска Акција...

Мртва глава, кости двије,
то је значка из Србије!
Одговори

Двери су регистроване као политичка партија.
Одговори

(12-01-2015, 10:54 PM)Николај Пише:  Двери су регистроване као политичка партија.

Када?

У славу предака, на понос потомака!!!

http://cojstvo.rs/
Одговори

Мислим пре пар година, нисам сигуран.
Одговори

(13-01-2015, 12:54 AM)Николај Пише:  Мислим пре пар година, нисам сигуран.
Нису још, Двери су удружење грађана.
Одговори

Е онда могуће да су били најавили регистрацију, па сам помешао.
Одговори

...a vi im vjerujete?Тужан

Boj se ovna,boj se govna,a kad ces zivjeti?Boj se svega, ne budi ono sto jesi,ali do kada tako?
Одговори

(13-01-2015, 10:27 AM)Krajisnik Пише:  ...a vi im vjerujete?Тужан

Ја имверујем за разлику од свих остали који имају у сени још комунистички мозак !

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"[/size]
Одговори

Nije stvar u mozgu vec u guzici koja zine na pare i povlastice.Тужан

Boj se ovna,boj se govna,a kad ces zivjeti?Boj se svega, ne budi ono sto jesi,ali do kada tako?
Одговори

(12-01-2015, 10:52 PM)Добровољац Пише:  Како чланови форума посматрају родољбиву сцену у Србији данас (мислим само на покрете)? Колико ми је познато, у овом моменту су колико-толико активне следеће организације: СНП Наши, 1389, Образ, Двери, Србска Акција...

Покрет 1389 (Раде Љубичић) – циганофилија и антифа (квази) „национализам“ .

СНП 1389 (Миша Вацић) – превара. Вацић је најобичнији Вучићев пијун.

СНП Наши – не свиђа ми се што имају доста циганофила (наравно, знатно мање него горе поменути), али их ипак подржавам, с обзиром да су стали заједно уз Образ и радикале.

Двери - ...

Образ – за мене једна од ријетких организација која се истински залаже за српски национализам

Србска Акција – из онога што сам до сада видио, рекао бих да су добри. Нарочито им одајем признање јер се отворено супростављају циганизацији Србије, те јер се залажу за расно освјешћење Срба.

Ако идем напријед, пратите ме...ако се повучем, убијте ме...ако умрем, осветите ме.
-Анри де ла Рошжаклен
Одговори

Разочараше ме и ови тзв. завјетници...

Цитат:Заветници честитали изборну победу грчкој “Сиризи”!
Српски сабор Заветници упућује најискреније честитке руководству грчке партије “Сириза” на одличном изборном резултату на данашњим ванредним парламентарним изборима. Поменута победа представља убедљиви историјски успех једне грчке евроскептичке политичке организације, који ће одјекнути широм Европе. Лидер “Сиризе” Алексис Ципрас већ је најавио да ће примарни циљеви његове партије бити активно супротстављање погубној политици штедње која је грчки народ и довела до дужничког ропства у којем се данас налази, залагање за већу сарадњу са земљама чланицама БРИКС-а, као и суштинска промена грчке спољне политике према ЕУ и захтев по укидању санкција против Руске Федерације. Као покрет који своје деловање заснива на одбрани националног суверенитета и повратку ка изворним вредностима политички независних европских држава уверени смо да је само јака сарадња евроскептичких покрета и организација широм Европе једини начин да се европски народи изборе за своју слободу, која је могућа једино у заједници независних држава и нација. У то име поздрављамо данашњу изборну вољу грчког народа као и напоре представника “Сиризе” на јачању сарадње са природним савезницима наших народа и одбрани наших заједничких историјских и цивилизацијских вредности. “Браво браћо!”

Остао сам без текста кад сам ово прочитао. Шта рећи, ништа друго до показатељ тога у коликој заблуди живе дотични. Само се питам које су им то заједничке вриједности? Да није ово:

[Слика: 10431456_377008675792999_1256381785714849515_n.jpg]

Ако идем напријед, пратите ме...ако се повучем, убијте ме...ако умрем, осветите ме.
-Анри де ла Рошжаклен
Одговори

Половини побројаних организација недостаје елементарно политиколошко и идеолошко образовање. Отуда толике помије у главама Заветника, Двераша, СНП Наши, 1389 (или како их популарно називају 1945...)

Мртва глава, кости двије,
то је значка из Србије!
Одговори

(29-01-2015, 11:05 AM)Добровољац Пише:  Половини побројаних организација недостаје елементарно политиколошко и идеолошко образовање. Отуда толике помије у главама Заветника, Двераша, СНП Наши, 1389 (или како их популарно називају 1945...)
To bi prosvetar o'čas posla sredio kada bi došao ođe...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Родољуби и "родољуби" два су различита појма.
Ови са слике нажалост нису ни сањали да ће њихови потомци постати фукара.

[Слика: image.jpg]

Родољубље за новце једино је што видимо данас. Част изузецима којих је заиста врло, врло мало.
Родољубље подразумева жртвовање за Отаџбину а јок обрнуто, што данашњи "родољуби" очекују. То би ишло отприлике овако: Ја барјак са националним обележјем у руку неколико сувопарних крилатица набубам напамет и ето ме пред камере - свет. За узврат колко за циглих месец - два, најдуже погодине, ту је и џип и ролекс и станчуга (сетимо се "родољуба" Николића Томислава), а статус у друштву се већ подразумева.
Не бива то. Мислим, не бива код истинских РОДОЉУБА.

Од убиства Небојше Крстића ја не знам неког који се истински бори за узвишене циљеве (поново бацити поглед на слику).
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним