Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.4 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дневна доза панике; Артемити, Антивакцинаши и Љотари

(28-02-2021, 08:16 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(28-02-2021, 12:18 PM)Mekenzi Пише:  Иначе да те обавестим да ти си сестра Џована вакцинисала и да ради по маскатом, шилтом и скафандеру у ковид болници..

Кидање

Ало...не преноси аброве јер Сестра Јована 'оће да тужи суду све олајаваче са специфичним NOVOSRB женским олајавачким геном, па ка'е Др Јована Стојковић:

Цитат:Нешто не чујем “колеге” који су ширили “вест” да сам се вакционисала, па добили опомене пред тужбу!

Сестру Јовану су олајавачи са специфичним NOVOSRB женским олајавачким геном тоже напали на друштвеним мрежама због чега у црвеној зони носи маску и скафандер, када је поборник неношења маске, па ка'е Др Јована Стојковић:

Цитат:Прво, није могуће ући без опреме. Друго, гомила исколачених хипохондара (Кидање) би звала Лазу Лазаревић да ме одведу. Треће, не дао Бог да неко кине, сви би упирали прстом у мене. Четврто, као “контакт” са зараженима без опреме била бих изложена присилној изолацији по закону.

То је униформа коју си у обавези да носиш на радном месту (маската морамо сви да носите!) као што носе полицајац или ватрогасац. Оно што је здрав народ у обавези да носи су крпетине и по саставу и по ефикасности. И нисам “причала”, него сам доказала референцама. Стоп крпетинама за општу популацију!

Иначе црни Млораде, Др. Милорад Стефановић, се прославио што је дошао у суд поводом неке парнице са чипкастим женским гаћицама на глави уместо маската, а на примедбу полу-идиота стражара да чипкасте гаћице имају рупице-црни Милораде му објасни: "То је зато што немерем дихат", и стражар га пусти!

Кидање

EX ORIENTE LUX!

Ово смо пребацили ођекаре јербо Киза као стари СКРЕТНИЧАР јопе скреће са теме!

Ц,ц,ц....табаџија

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

Љотић и његова секта, у народним, политичким и црквеним стварима и ставу били су секта, и такви још увек остају, јер не могу да се отарасе секташког менталитета, страног нашем народу, па га онда настоје наметнути и народу, или мањим групама и појединцима, зато што им савест није чиста, почев од Крагујевачке трагедије па до раскола у Америци. Каљају и лик Светог Владике Николаја и распети лик и сложену и тешку делатност Патријарха Гаврила и Митрополита Јосифа“. И, даље, „код те секте Д. Љотића, као и код “друга” му Вође – Фирера, није било никада ни речи, а камоли дела покајања за зла које су нанели образу овога народа због њихове колаборације са окупатором. Они су уствари и били једини колаборатери са окупатором. Они су и главни узрочници нашег несрећног раскола у емиграцији, и у том погледу су били колаборатери са комунистима, који су и радили на расколу и здушно га подржавали.

+ Владика Атанасије Јевтић

.

Борити се са комунизмом до последње капи крви, не штедећи свој живот чак и онда када је тај комунизам на себе ставио маску ''Свете Русије''.

Влади́мир Христиа́нович Дава́тц
Одговори

.
Професор Доктор Радан Стојановић са Медицинског факултета у Београду објашњава вакционисање непоћудним Србима, па ка'е:

Цитат:1. короном се може заразити упркос примљеној вакцини, јер је њена примарна улога да нас заштити од болести, а не од вируса;

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго, себи убраду:

Чека', чека'....па ако мож'да се заразимо и кад се вакционишемо-рашта онда вакционисање јербо о здрављу мож'да се бринемо као у време Чика Јове Змаја, па ка'е:

-Пре и после јела треба руке прати, немо'да те нато опомиње мати!

Цитат:2. 90 одсто вакцинисаних примило кинеску вакцину. Неопходни су нам прелиминарни подаци публиковани у медицинским часописима о трећој фази студије кинеске вакцине, али њих нема.

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго, себи убраду:

Чека', чека'....па како си смео да вакционишеш толике људе СОМЕ, ако немаш све, све, све....студије о свим, свим, свим...фазама те вакцине!

ОВО ЈЕ ЗА ЧЕНГЕЛЕ БРЕ, ОДМАХ, САДА, ТУ!

Цитат:3. То никако не значи да је кинеска вакцина лоша (!!!), само немамо довољно података уз које бисмо више знали када се развија заштита после вакцине

Чека', чека'....па ако не значи да је речена вакцина лоша јер "немамо довољно података", по истој логици не значи ни да је ДОБРА! Па како си смео да вакционишеш толике људе БИЛМЕЗУ, ако не знаш ни да ли је вакцина ДОБРА или ЛОША???! табаџија

Цитат:4. Прво, ту су људи који приме прву дозу, па онда, нажалост, велики број њих мисли да је тада заштићен.

Чека', чека'....па ако цео Гњилежни Запад данима труби како је рецимо у Израелу, народ зштићен и по примању прве дозе, зашто кривити Србе што су у то поверовали јер....Србија под Вучићем годинама практикује безпоговорно УГУЗЉУБЉЕ према Гњилежном и веровање у све бајке које долазе отале!

Цитат:5. Ту су и други који знају да нису заштићени после прве дозе, па се чувају, али велики број њих се онда опусти одмах тог дана чим прими другу дозу. То је могућ разлог заражавања и оболевања после друге дозе

Чека', чека'....па ако не мож'да се "опустимо" ни после друге, треће, четврте дозе...шта ће ни ондак то вакционисање којимој???!

Цитат:6. на све то утиче још један фактор.

Чека', чека'....који фактор геније? Нама нису потребни фактори, нама су потребни трактори-то су главни фактори!

Цитат:7. Имунитет је ствар индивидуалног одговора. Неко ће реаговати на један начин, неко на други.

Чека', чека'....па то испада да ће неко реаговати на један начин, неко на други примо-не примио вакционисање.

Цитат:8.Такође, вакцина је ефикасна нешто више од 70 одсто, како је произвођач и саопштио, па увек постоји шанса да она неће деловати код оних 30 одсто. А то није мало.

Чека', чека'....па то испада да вакционисање делује само на 70 одсто, а то није много, тако да постоји 30 одсто могућности да се прође без ризика по здравље због вакционисања, а то није мало!

Цитат:9. Притом, да је вакцина и савршена, она неће деловати ни код оних којима је имунитет иначе угрожен. Потребно је да будемо здрави да би вакцина била делотворна. Питање је и колико је људи било у инкубацији кад се вакцинисало. Онда чујемо – не ваља вакцина, а није тако него организам не може да одреагује на њу“.

Чека', чека'....па то испада да вакционисање ништа не мења код оних "којима је имунитет иначе угрожен", а то су углавном старији! Па онда боље да послушамо пекинезе јер пекинези су упозорили свет, а код њих препоручили, што тамо значи наредили, да старији људи не би требало да приме НИКАКВЕ ВАКЦИНЕ, ни кинеске, ни турске (Фајзер), ни руске, него да само раде на побољшавању свог имунитета, наравно под надзором лекара!

Међутим, на Гњилежном Западу, ОБРНУТО ОД ПЕКИНЕЗА, наређују, ускоро са полицијом, да баш старији људи приме вакцину ПРВИ И ОДМАХ,САДА.ТУ! Зашто, чему паника?! Па зато што турска (Фајзер) вакцина није прошла НИТИ ЈЕДНУ фазу испитивања на....ЉУДИМА! а ти људи-то су матори, значи заморчићи!

ПЕКИНЕЗИ ДАКЛЕ, ПОШТУЈУ СТАРИЈЕ ЈЕР ОНИ СУ МУДРОСТ И ЖИВА ЕНЦИКЛОПЕДИЈА НАЦИЈЕ, ТАКО ДА ЈЕ ЊИМА ВАЖНИЈЕ ДА САЧУВАЈУ ИСКУСТВО И ЗНАЊЕ НЕГО МЛАДОСТ-ЛУДОСТ!

Међутим!

На Гњилежном Западу је обрнуто јер је исти под чизмом ИНТЕРНАЦИОНАЛНЕ ЛИХВАРСКЕ ХИДРЕ, ЧИЈИ ЈЕ ПРИОРИТЕТ ДА НАЈПРЕ ПОБИЈЕ МУДРОСТ И СЕЋАЊЕ ДРЖАВЕ ДОМАЋИНА, И УЗГРЕД ИЗБАЛАНСИРА БУЏЕТ ПОБИВШИ ПЕНЗИОНЕРЕ, ПА ЋЕ ПОСЛЕ ПЛАНСКИ...ЛАГАНИЦЕ! Владајућа ЛИХВАРСКА ХИДРА на Гњилежном Западу ће дакле несметано да настави да пуни уши и мозак подмлатку омрзнутих Гоја са суманутом идејом о "западним врееееедностима", а нарочито одкако је Гранпа Бајден устоличен после монументалне крађе

Цитат:10. “Можда је тај нови сој короне у питању. А ми не знамо тачно колико је кинеска вакцина ефикасна против њега.”

Чека', чека'....па то испада да не знамо НИШТА а вакционишете народ без везе ИДИОТИ! табаџијатабаџијатабаџија

Ето па вакционишите се и даљше...

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

Биће да ниси пазио у средњој на часу биологије...

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(06-03-2021, 09:17 PM)херцеговац Пише:  Биће да ниси пазио у средњој на часу биологије...

Кад ми бејасмо у средњој, а то иде у неке касне 50-е, медицина и наше здравље нијесу били у ПРИВАТНОМ ВЛАСНИШТВУ Интернационалне Лихварске Хидре, тј. чифут-фармакомафије као данас, но је још важила Хипократова заклетва чак и код атеиста!

Данас...да верујемо Белосвецко здравственој на чијем челу седи онај етиопски чађо кога плаћа Бил Гејтс и кога јури Интерпол, или Фаучију или Кону (Коену, Куну) који га примају од продатих вакцина...ма иди бегај!

Тужан

А ви који у ТО верујете, пааааа....вакционишите се и даљше...НЕ ЈА!

А што се тиче масовног вакционисања у Израиљу са турском вакцином...хммм...само једно питањце:

ДА ЛИ ЈЕ ЕУРО-КРЕМ У ЊЕМАЧКОЈ И У СРБИЈИ ИСТО?!

Па није, а да је велика подвала у питању..ЈЕСТЕ!

Па ми у то име кличемо:

ОЈСАААА!

ХармоникаХармоникаХармоника

EX ORIENTE LUX!

ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

Зашто престанем да те читам већ у другој реченици...

Зашто то не урадим у првој!?

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

Одговори

(06-03-2021, 10:53 PM)херцеговац Пише:  Зашто престанем да те читам већ у другој реченици...

Зашто то не урадим у првој!?

Пааа....изгледа да нијеси прмио другу вакцину а само прва ти не гарантује имунитет нанас, рек'о етиопски чађо а потврдили Фаучи и Дркон (Коен, Кун)!

Кидање

EX ORIENTE LUX!

СТРАШАН ВИРУС ПО СВИЈЕТУ ХАРА, АЛ'СЕ НЕДА С'РОМАНИЈЕ ГАРА!

ШТА СВЕ НИЈЕ ПРЕЖИВЈЕЛА ОНА, НЕ МОЖЕ ЈОЈ НИШТА НИ КОРОНА!

ГАРО, ГАРО СТРПИ СЕ ЈОШ МАЛО, АКО ТИ ЈЕ ДО БАРАБЕ СТАЛО!

НЕМОЈ ДРУГОГ ПОЉУБИТИ БО'НА, СТИЖЕ ЛОЛА ЧИМ ПРОЂЕ КОРОНА!

УПЛАШИЛА НИЈЕ МЕ КОРОНА, ВЕЋ МИ СТАЛНО У МИСЛИМА ОНА!

ПУШТИТЕ МЕ ИЗКУЋЕ ШТО ПРИЈЕ, ДА ЈА ВИДИМ ГАРУ С'РОМАНИЈЕ!

ЈА НЕ МОГУ ИЗДРЖАТИ ВИШЕ, БЕЗ БОРБЕ МЕ ЕВО ЗАТВОРИШЕ,

МАКАР ГЛАВУ ИЗГУБИО БРАЛЕ, НЕДАМ ГАРУ, СОКОЛАЦ И ПАЛЕ,

ОЈСАААА!

EX ORIENTE LUX!

ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

АНТИВАКЦИНАШКИ ПОКРЕТ ГОДИШЊЕ ЗАРАДИ ОКО МИЛИЈАРДУ ДОЛАРА ПРЕКО ДРУШТВЕНИХ МРЕЖА

Епидемиолог Предраг Ђурић изјавио је да истраживања показују да антивакцинашки покрет у свету заради годишње око милијарду долара од прихода са Фејсбука, Инстаграма и Јутјуба.

“Такозвани антиваксери који делују онлајн сврставају се у четири групе. Професионални антиваксери, који раде са пуним радним временом пласирајући дезинформације о вакцинацији, досегну 12 одсто оних који прате антивакцинашки покрет. Око половине пратилаца су досегнути од стране предузетника којима је основни циљ да, пласирајући дезинформације о вакцинама, продају своје производе. Трећу групу чине теоретичари завера, а четврту, најмалобројнију, сви остали”, рекао је Ђурић за портал Сторителер ( storyteller.rs).

Додао је да се антивакцинашки покрет “изразито радикализовао”, па је, осим насилне природе, у принципу и антицивилизацијски, конзервативан, често клерикалан и ултрадесничарски.

“Иако су радикални и насилни антиваксери највидљивији, њих не треба мешати са најчешће родитељима који, с правом, брину о здрављу своје деце и траже више информација, објашњења, чињеница, како би донели информисану одлуку”, казао је Ђурић.

Бета

.

Борити се са комунизмом до последње капи крви, не штедећи свој живот чак и онда када је тај комунизам на себе ставио маску ''Свете Русије''.

Одговори

Ај, не лупај.

Одговори

(07-03-2021, 08:19 PM)Шумадрипац Пише:  АНТИВАКЦИНАШКИ ПОКРЕТ ГОДИШЊЕ ЗАРАДИ ОКО МИЛИЈАРДУ ДОЛАРА ПРЕКО ДРУШТВЕНИХ МРЕЖА

Тачно, еве баш нам легло на рачун маса долареса, таман за пут у Русију, добро дође на ову скупоћу!

Негоооо...да пређемо на озбиљне ствари, еве ми смо дали ођекаре три видео прилога гледе корона лудила!

Међутим!

На једном од три налази се и чувена Гара с'Романије! Поставља се питање ко ће да погоди ђе је!

Ми смо погодили и добили признање од екипе!

Ојсаааааа!

EX ORIENTE LUX!

ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

Мене занима:

- на колико гигахерца ради чип из вакцине
- да ли Гејц редовно апдејтује апликације на њему
- да ли чип омогућава да вадим тешке метале из мозга и продам на отпаду
- да ли могу да вадим сарин из крви и отрујем људе гуштере који владају планетом
- ако имам 5г рутер да ли ћу брже да скидам филмове преко вакцине

јако ми је важно, времена је мало, један старац на тјубу је рекао да ускоро креће ресет, ресет, ресет, ресет, ресет... Јок

.

Одговори

(15-03-2021, 12:37 PM)Шумадинац Пише:  Мене занима да вадим тешке метале из мозга и продам на отпаду...брља, брља....јако ми је важно, времена је мало, један старац на тјубу ми је рекао да изедем оно што се не једе, па реко... Јок

Добро то негоооо...да се вратимо теми и озбиљним стварима, еве ми смо дали ођекаре три видео прилога гледе корона лудила!

Међутим!

На једном од три налази се и чувена Гара с'Романије! Поставља се питање јел мо'ш ти да погодиш ђе је!

Ми смо погодили и добили признање од екипе!

Ојсаааааа!

EX ORIENTE LUX!

Негоооо жа'ме нешта па да помогнемо сиротињи:

Гара с'Романије, црне косе к'о расплетене што шиба около, очи пламенијех, што кад игра земља се тресе а шатор повија, треси-меси...Гара дакле НИЈЕ на првом видео прилогу горе!

Остају доња два, пратимо пажљиво!

И нека ви је благословен почетак Поста, сад гледајте па до маја нема ништа!

ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

(15-03-2021, 01:00 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Добро то негоооо...да се вратимо теми и озбиљним стварима,

https://www.b92.net/info/vesti/index.php...id=1830127

.

Одговори

(20-03-2021, 07:44 PM)Шумадрипац Пише:  
(15-03-2021, 01:00 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Добро то негоооо...да се вратимо теми и озбиљним стварима,

https://www.b92.net/info/vesti/index.php...id=1830127

Е фалати, баш је тај марвени лекар, иначе ЛАТИНИЧАР сумљивог презимена ШЕКЛЕР, нами глупим сељацима све лепо објаснио, па ка'е:

Цитат:Na naše pitanje, kada će se epidemija završiti, marveni lekar Dr. Šekler kaže da ima mišljenje o tome i smatra da će trajati mnogo kraće nego što svi misle.

"Svima izgleda da će trajati besmisleno dugo, ali mislim da neće biti tako. Kada se vakcionišu svi oni koji žele, virus će ući tzv. klinč sa stanovništvom stočnog fonda, i onda kao kod dva jarca na brvnu, više niko nikog ne udara.

Sa vakcinom ulazimo u taj klinč i više nema teških udaraca u jaraca. Udara jedan jarac njega, udara drugi onoga.

To radi vakcina i ona ne rešava trajno problem. Antitela vremenom padaju, ali čim telo dođe u kontakt sa virusom, ona drastično skaču baš kao ona dva jarca.

Jer u marve organizam već ima tzv. šemu i antitela za tri dana skaču", kaže ovaj marveni lekar iz Kraljeva.

[Слика: giphy.webp?cid=ecf05e47m6lt9muf91ktjw9in...giphy.webp]

Кидање

Ојсаааааа!

EX ORIENTE LUX!

ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним