Оцена Теме:
  • 57 Гласов(а) - 4.46 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Јесте Керовић 100 посто.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Иначе по мени најбоља групна фотографија четника је ова:

[Слика: 15-1-Treca-zicka-leteca-brigada.jpg]

То је уједно и прва фотографија четника коју сам видео (не рачунајући Дражине портрете), давне 1998. године, у једној реклами за први том Албума српских четника, која је била илустрована овом сликом у неким новинама.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(25-10-2022, 08:53 PM)Николај Пише:  То је уједно и прва фотографија четника коју сам видео (не рачунајући Дражине портрете), давне 1998. године, у једној реклами за први том Албума српских четника, која је била илустрована овом сликом у неким новинама.

Шта си помислио тада? Баја
Одговори

Да морам да је купим обавезно.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(24-10-2022, 12:23 PM)Бесеровић Пише:  6. Слика Ослобођење Крушевца 14. октобра 1944.Пуковник Кесеровић у друштву Америчког официра и официра Црвене Армије,држи говор окупљеном Народу и Војсци,са балкона Хотела "Париз".
[Слика: Snimok-ekrana-2021-01-14-v-01-17-09-min-1024x765.png]

Даклем скроз десно на балкону је Кесеров члан пропагандно обавештајне службе Мијаило Даниловић (прота Мијаило)

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Јесте Даниловић! Свака част.
Одговори

(25-10-2022, 09:29 PM)Шумадинац Пише:  
(24-10-2022, 12:23 PM)Бесеровић Пише:  6. Слика Ослобођење Крушевца 14. октобра 1944.Пуковник Кесеровић у друштву Америчког официра и официра Црвене Армије,држи говор окупљеном Народу и Војсци,са балкона Хотела "Париз".
[Слика: Snimok-ekrana-2021-01-14-v-01-17-09-min-1024x765.png]

Даклем скроз десно на балкону је Кесеров члан пропагандно обавештајне службе Мијаило Даниловић (прота Мијаило)

Па, браво Шумадинац! Око соколово...
Одговори

Од прилике овако би изгледао Калабић,као старији човек!
[Слика: Screenshot-2.png]
Одговори

Потпоручник Душан Трбојевић,официр Церског корпуса,летња варијанта! Smile
[Слика: 1.png]
Одговори

Четник Војводе Радивоја Керовића!
Дуплирам! Баја
[Слика: image.png]
Одговори

Рајо Бањичић,би могао бити иза,види му се само глава! Јок
Одговори

(26-10-2022, 12:21 PM)Бесеровић Пише:  Рајо Бањичић,би могао бити иза,види му се само глава! Јок

Браћа Мајевичани...и ја мислим да је Бањичић иза.
Одговори

Четник Церског корпуса,пуковника Рачића.
[Слика: Screenshot-1.png]
Одговори

(25-10-2022, 08:47 PM)Николај Пише:  Јесте Керовић 100 посто.

У праву сте вас двојица, јесте Војвода Керовић. То је са оне фотографије на којој је са капетаном Георгијем Бојићем.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним