Оцена Теме:
  • 56 Гласов(а) - 4.45 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Веома леп "пано", али Перун је у праву. Нека систематизација би добро дошла, материјала има. А онда на мајице и да купујемо и носимо с' поносом.
За мене ако може Алекса Драшковић и Вук Калаитовић.
Одговори

[Слика: Screenshot-1.png]
[Слика: Screenshot-2.png]
Одговори

Четници Косјерићке бригаде са песмом иду у борбу...!Први слева Мијалко Перишић,ако неко зна остале људе са слике нека напише!
Извор:ПОГЛЕДИ
[Слика: Screenshot-1.png]
Одговори

Четник 2. Равногорског Корпуса.
Извор:Народни Музеј у Чачку
[Слика: Screenshot-1.png]
Одговори

Српски Комита у Арнаутској Ношњи,дефинитивно није ВојаТанкосић ко што га многи потписују.

[Слика: Screenshot-1.png]
Одговори

Не кажем да не постоји друга могућност, и не само друга, и трећа и многе варијанте су могуће.

Али без увреде, ја гледам другим очима.
За мене, као графичког дизајнера и илустратора, на првом месту је квалитет фотографије. Зато је избор такав какав јесте.
У супротном, било би баш шарено. 
Данас се многи "баве" бојадисањем фотографија, а да их претходно нису ни најмање обрадили, бар мало испеглали, ретуширали, исправили недостатке, уклонили мрље и подеротине... провуку фотографију кроз неки од 'иљаде филтера на нету и онда ми напишу "колега".
На жалост, многи их подржавају, јер забога, битно је ко је на фотографији, не и квалитет.
Ја у таквим утакмицама не играм.

Људи ми се смеју јер сам другачији. Ја им се смејем, јер су сви исти.
Одговори

(31-03-2024, 10:43 PM)Драшковић Пише:  Веома леп "пано", али Перун је у праву. Нека систематизација би добро дошла, материјала има. А онда на мајице и да купујемо и носимо с' поносом.
За мене ако може Алекса Драшковић и Вук Калаитовић.

Ја сам доле већ одговорио. Разумем ја шта ви кажете, али ево баш пример Калаита. Ја још нисам наишао на његову квалитетну фотографију. Може бит' и да је има, ал ја је не видех. Такав јунак, такав дикишлија, а све што има је пар неких малих сличица које нису ничему.

Људи ми се смеју јер сам другачији. Ја им се смејем, јер су сви исти.
Одговори

Наредник Велимир "Веља" Кочовић пратиоц капетана Раковића.
[Слика: 128960590-10223850474350960-1973820945793185763-n.jpg]
Задушнице некада давно...
[Слика: 157509212-10225638569139853-8151168245326681002-n.jpg]
Школа је Закон! Ваистину!
[Слика: 374256492-10231567146030570-2197998624784094128-n.jpg]
Одговори

Није ово Воја Танкосић, ово је Душан Димитријевић звани Дуле Брђанин

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

(03-04-2024, 11:31 AM)Бесеровић Пише:  Српски Комита у Арнаутској Ношњи,дефинитивно није ВојаТанкосић ко што га многи потписују.

[Слика: Screenshot-1.png]

Није ово Воја Танкосић, ово је Душан Димитријевић звани Дуле Брђанин

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

(04-04-2024, 08:19 PM)Бојаџа Пише:  Не кажем да не постоји друга могућност, и не само друга, и трећа и многе варијанте су могуће.

Али без увреде, ја гледам другим очима.
За мене, као графичког дизајнера и илустратора, на првом месту је квалитет фотографије. Зато је избор такав какав јесте.
У супротном, било би баш шарено. 
Данас се многи "баве" бојадисањем фотографија, а да их претходно нису ни најмање обрадили, бар мало испеглали, ретуширали, исправили недостатке, уклонили мрље и подеротине... провуку фотографију кроз неки од 'иљаде филтера на нету и онда ми напишу "колега".
На жалост, многи их подржавају, јер забога, битно је ко је на фотографији, не и квалитет.
Ја у таквим утакмицама не играм.

Да... мало је глупо хвалити се, али ти, Дарко из Македоније и ја смо реалтивни сениори колоризације на нашим просторима, и слажемо се да је бољи квалитет него квантитет. Више пута сам одбијао неке радове јер су били ужасних квалитета па су мислили да радим некоме уступке у раду... ал џаба објашњавати...

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

[Слика: Screenshot-6.png]
[Слика: Screenshot-1-2.png]
Одговори

[Слика: Screenshot-1.png]
[Слика: Screenshot-2.png]
[Слика: Screenshot-3.png]
[Слика: 30425564-1676255482466413-2581949368601870154-o.jpg]
[Слика: 295087135-5268420789916513-5371760140669500141-n.jpg]
[Слика: I-2.jpg]
[Слика: Screenshot-1.png]
Одговори

Да ли су Немци и Биролија сумњичили за везе са Британцима, као Роату?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 20 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним