Оцена Теме:
  • 57 Гласов(а) - 4.46 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

НАЈЛЕПШЕ ЧЕТНИЧКЕ СЛИКЕ

Јел имају неке слике које су настале у Пожеги запдана Србија ???
Одговори

(22-03-2017, 11:41 PM)СОКО Пише:  Јел имају неке слике које су настале у Пожеги запдана Србија ???

Ево га земо. Има их кол'ко хоћеш. Највише Косјерићке (Црногорске) бригаде.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Моја мајка је и Косјерића ал она је против њих она ми је причала како су село њеног оца долазили и прали крв ракијом ал ја на моје четнике недам
Велики поздрав за мог зема
Одговори

(23-03-2017, 12:06 AM)СОКО Пише:  Моја мајка је и Косјерића ал она је против њих она ми је причала како су село њеног оца долазили и прали крв ракијом ал ја на моје четнике недам
Велики поздрав за мог зема

Послао сам ти на приватне поруке линкове где можеш пронаћи слике.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

видео сам
Одговори

[Слика: KGr_Hq_Z_l_IE8_Ml4_sj_EBPTp_WDy2_VQ_60_57.jpg]
Одговори

Мислим да је Правда скоро окачио сличну фотографију (или је та фотографија исечена из ове коју ја качим). Кондор, Перовић и Терзић, вероватно септембар 43., Златибор.

[Слика: 010_copy_6_Kondor_Perovic_Terzic.jpg]

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Није иста слика. Где си нашао ову?
Одговори

(23-03-2017, 03:11 PM)Милослав Самарџић Пише:  Није иста слика. Где си нашао ову?

На нету.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Ђенерал Дража Михаиловић и капетан Живан Лазовић у Прањанима,почетком септембра 1944. године.
[Слика: 12193244_10207292281132610_1017716325_o.jpg]
Одговори

Негован Арсенијевић, командант 1. опленачке бригаде и 1. опленачког корпуса ГКГ.

[Слика: 002_045_copy_5_Arsenijevic_Negovan_kapetan.jpg]

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Милован Рајевац и Буца Константиноић.

[Слика: 045_007_copy_7_desno_Buca_Garda.jpg]

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Омладина ДЧД.
[Слика: untitledsjb.jpg]
[Слика: untitledit.jpg]
Одговори

Retka slika, četnika na splitskoj rivi

https://www.kupindo.com/Srbija-i-ex-YU/2...TSKOJ-RIVI

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 22 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним