Оцена Теме:
  • 0 Гласов(а) - 0 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Одлазак глумачке легенде
#15

TRAGEDIJA: Glumac Mihailo Zaverla nađen mrtav na klupi


BEOGRAD - Glumac Mihailo Zaverla (43) pronađen je juče rano ujutru mrtav na klupi u parku u blizini studija RTS na Košutnjaku. Njegovo telo poslato je na obdukciju, a prema prvim informacijama iz istrage, na njemu nema tragova nasilja.

Kako Kurir nezvanično saznaje, policija nije pronašla oproštajno pismo.
- Mihailo je igrao u filmu „TT sindrom“, kao i u predstavama „Kuća za rušenje“ i „Buba u uhu“. Odnedavno je počao da radi i na RTS - kaže prijatelj pokojnog glumca za Kurir. Prema njegovim rečima, iza njega je ostala četvorogodišnja ćerka, za koju je bio izuzetno vezan.
- Nije se žalio da ima probleme, ali mu je nedavni razvod od supruge teško pao - kaže on i navodi da ne može da nasluti šta bi Mihaila nateralo da podigne ruku na sebe.

Na svom Fejbuk profilu Mihailo Zaverla nedavno je podelio rečenicu pisca Ive Andrića:

„Čini mi se da kad bi ljudi znali koliki je za mene napor bio živeti, oprostili bi mi lakše sve zlo što sam počinio i sve dobro što sam propustio da učinim, i još bi im ostalo malo osećanja da me požale.“

Izvor: KURIR.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори
#16

Преминула је српска певачка легенда, мој земљак, Предраг Цуне Гојковић, у 85 години живота.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори
#17

Нека му је вечна слава и хвала.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори
#18

Љубиша Самарџић (19.11.1936 - 08.09.2017)
[Слика: 21369369_715881825271004_1514581265672321468_n.jpg]

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#19

Збогом Смоки. Требаће ти доста среће горе, много си зла нанео српској култури.
Одговори
#20

Srce samo kaže, ja ću se vratiti....A sad adio, a sad adio...

Počivaj u miru legendo i dobri čoveče...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#21

Samardžić. Neka mu je laka crna zemlja.

Nikada nije glumio ni četnika ni nedićevca ni ljotićevca.
Одговори
#22

https://www.krstarica.com/vesti/hronika/...-glogovac/

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#23

Нек му је лака земља, један од највећих.
Одговори
#24

Миодраг Радовановић Мргуд (1929 - 2019)

[Слика: Dw9geb-AVs-AATGk-T.jpg]

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори
#25

.
Редитељ Душан Макавејев преминуо је јутрос у Београду, у 87. години живота.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#26

Мирољуб Лешо, преминуо јуче у 73-ој години живота, једна од познатијих улога, Будимир Гајић у ТВ серији Последњи чин.
[Слика: Screenshot-20190305-201256-Photos-666x540.jpg]
Одговори
#27

[Слика: 280full.jpg]

IN MEMORIAM - VOJISLAV VOJA MIRIĆ (1933-2019): Bio je oličenje Gospodina Glumca

http://www.novosti.rs/vesti/kultura.71.h...ina-Glumca

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори
#28

https://www.blic.rs/a-m-p-article?uuid=9...g.UbgSz.k7

Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним