Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

Пандемија постоји, вируси постоје, људи умиру, лекари су у хаосу..... Наши људи и даље су тврдоглави, не придржавају се мерама заштите, верују у јефтине разне теорије завере и сл. Зато ће пандемија више трајати и бићемо дуже време у колапсу.

Што се тиче о малом броју рођених.... Па заборављамо да смо при самом врху по броју абортуса, тј. чедоморства. "Српкиње чедоморке"... како нас је стално упозоравао блаженопочивши митрополит Амфилохије.

Овде ћу похвалити брата Херцеговца (Др. Спока), који скоро једини здраворазумски и научно утемељено толкује овуден на овој теми.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(02-03-2021, 01:45 PM)Vlad Alekš Пише:  
(02-03-2021, 01:24 PM)херцеговац Пише:  Па кажеш да је мање новорођених због полицијског... Па рекох, тешко да је добра рачуница.
Не, ја нисам написао то. Морао би пажљивије да читаш оно шта сам написао, побогу, то је само један кратак пасус.
Ево, могу да ти препричам укратко.
1. Први разлог.
- Код парова који су се већ упознали и који су већ у емотивно-сексуалној вези и који би теоретски могли да направе дете - је убијена вера и нада перманентним ширењем страха од смртоносног вируса на свим масовним медијима. Затим, мере које су предузете додатно убијају жељу за животом па и за размножавањем. Да, ту спадају полицијски час и забрана рада местима за забаву. Не знам како је код тебе било, али многи мушкарци направе дете на следећи начин: изведу жену, на пример, у биоскоп, па на вечеру, па тек онда у спаваћој соби дође до зачећа. Можда се твоји пацијенти понашају другачије, али мораш да схватиш и нас људе.

2. Други разлог.
- Код парова који се нису ни упознали због ванредног стања и полицијског часа и забране рада места за забаву - није ни могло да дође да прављења деце јер се нису ни упознали.

(02-03-2021, 01:24 PM)херцеговац Пише:  Напротив,
требало би да је више контакта и фул контакта међу супружницима, јер није било раздвојености, трчања по пословима, избијања из куће...

Ово је тако површно размишљање, да немам ништа ни да прокоментаришем

(02-03-2021, 01:24 PM)херцеговац Пише:  Теби је у реду човјек који послије рата пише да је било добре воље међу усташама па да се заједно отворио фронт према комунистима?

Јеси ли социјалиста?

Конташ ли шта је Мољевић био за њега?

Ниси схватио, покушао сам да се нашалим. Сети се шта си ми причао на сајму књига. Smile

(02-03-2021, 01:43 PM)ЛукаЛоко Пише:  
Јеремија Пише:И, десило се нешто још опасније... људи су изгубили и оно мало слободе што су имали после 11 септембра која им је одузета у тобожњој борби против тероризма.
Ја бих рекао напротив да у Европи има и превише слободе...
Млади људи сваке суботе ноћу, ако не сваке ноћи, одваљују се алкохолом и дрогом. Међу њима девојке пију толико алкохола, колико некада само највеће пијандуре...
Малолетне цуре излазе саме увече и онако у пијаном стању често су сексуално злостављене.
Да ли сам ја једини остао који мисли да малолетници, а поготово малолетнице, морају увече остајати код куће??!!

Да ли причаш о периоду када је полицијски час због короне? Или овако уопштено? Smile

Највеће зло је брзина и разбијеност породице. Женама је наметнуто нешто што везе нема са нормалним животом.

За вријеме полицијског се коначно мало одахнуло. Породице су биле на окупу.

Шта је ту површно?

Што је све отишло у материну па се супружници не могу гледати код куће ако имају слободне дане?

Видим романтик!
То биоскоп, ресторан...

Да млада не би и ноге да јој се оперу прије оних ствари?

Немој да ме зајебаваш!

Да је тако не би било данас никога.

Послије рата буквално нису имали шта да једу. Усташе попљачкале и побиле све живо.

То везе са короном нема, то је до дебилности и себичности данашњих генерација.

Схватио сам за социјалисту. Само не могу да га појмим ни дан данас.
Сјећам се наше приче.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(02-03-2021, 02:10 PM)Шумадинац Пише:  Што се тиче о малом броју рођених.... Па заборављамо да смо при самом врху по броју абортуса, тј. чедоморства. "Српкиње чедоморке"... како нас је стално упозоравао блаженопочивши митрополит Амфилохије.

Ни ти ниси пажљиво пратио на часу. Није овде реч о малом броју рођених. Реч је о паду броја рођених у јануару 2021. у односу на исти месец лане за скоро 12%. Као и о вези тог огромног пада ионако малог прираштаја са мерема за сузбијање епидемије. О томе је реч. Да ли је толико тешко схватити оно шта је написано?

(02-03-2021, 02:15 PM)херцеговац Пише:  
(02-03-2021, 01:45 PM)Vlad Alekš Пише:  
(02-03-2021, 01:24 PM)херцеговац Пише:  Па кажеш да је мање новорођених због полицијског... Па рекох, тешко да је добра рачуница.
Не, ја нисам написао то. Морао би пажљивије да читаш оно шта сам написао, побогу, то је само један кратак пасус.
Ево, могу да ти препричам укратко.
1. Први разлог.
- Код парова који су се већ упознали и који су већ у емотивно-сексуалној вези и који би теоретски могли да направе дете - је убијена вера и нада перманентним ширењем страха од смртоносног вируса на свим масовним медијима. Затим, мере које су предузете додатно убијају жељу за животом па и за размножавањем. Да, ту спадају полицијски час и забрана рада местима за забаву. Не знам како је код тебе било, али многи мушкарци направе дете на следећи начин: изведу жену, на пример, у биоскоп, па на вечеру, па тек онда у спаваћој соби дође до зачећа. Можда се твоји пацијенти понашају другачије, али мораш да схватиш и нас људе.

2. Други разлог.
- Код парова који се нису ни упознали због ванредног стања и полицијског часа и забране рада места за забаву - није ни могло да дође да прављења деце јер се нису ни упознали.

(02-03-2021, 01:24 PM)херцеговац Пише:  Напротив,
требало би да је више контакта и фул контакта међу супружницима, јер није било раздвојености, трчања по пословима, избијања из куће...

Ово је тако површно размишљање, да немам ништа ни да прокоментаришем

(02-03-2021, 01:24 PM)херцеговац Пише:  Теби је у реду човјек који послије рата пише да је било добре воље међу усташама па да се заједно отворио фронт према комунистима?

Јеси ли социјалиста?

Конташ ли шта је Мољевић био за њега?

Ниси схватио, покушао сам да се нашалим. Сети се шта си ми причао на сајму књига. Smile

(02-03-2021, 01:43 PM)ЛукаЛоко Пише:  
Јеремија Пише:И, десило се нешто још опасније... људи су изгубили и оно мало слободе што су имали после 11 септембра која им је одузета у тобожњој борби против тероризма.
Ја бих рекао напротив да у Европи има и превише слободе...
Млади људи сваке суботе ноћу, ако не сваке ноћи, одваљују се алкохолом и дрогом. Међу њима девојке пију толико алкохола, колико некада само највеће пијандуре...
Малолетне цуре излазе саме увече и онако у пијаном стању често су сексуално злостављене.
Да ли сам ја једини остао који мисли да малолетници, а поготово малолетнице, морају увече остајати код куће??!!

Да ли причаш о периоду када је полицијски час због короне? Или овако уопштено? Smile

Највеће зло је брзина и разбијеност породице. Женама је наметнуто нешто што везе нема са нормалним животом.

За вријеме полицијског се коначно мало одахнуло. Породице су биле на окупу.

Шта је ту површно?

Што је све отишло у материну па се супружници не могу гледати код куће ако имају слободне дане?

Видим романтик!
То биоскоп, ресторан...

Да млада не би и ноге да јој се оперу прије оних ствари?

Немој да ме зајебаваш!

Да је тако не би било данас никога.

Послије рата буквално нису имали шта да једу. Усташе попљачкале и побиле све живо.

То везе са короном нема, то је до дебилности и себичности данашњих генерација.

Схватио сам за социјалисту. Само не могу да га појмим ни дан данас.
Сјећам се наше приче.

У реду, хајде да скратимо причу.
Ја нисам писао о томе како се живело пре 1000 година или пре 100 година.
Ја сам упоредио број рођених у јануару 2021. године са бројем рођених истог месеца лане. Дакле, пре короне и у току короне. Имамо пад од скоро 12%. Које је твоје објашњење за толики пад?

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Стандардни интервали.

То је број од око 600 новорођенчади.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(02-03-2021, 02:34 PM)херцеговац Пише:  Стандардни интервали.

То је број од око 600 новорођенчади.

Зашто се у тим стандардним интервалима није број повећао него се смањио за 600 новорођенчади?
Ја о томе све време пишем. О смањењу.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Па октобар 2020. је био јачи од октобра 2019., али слабији од новембра 2020.!?

Није се десио пад од 30 или 40% па да причамо о драстичним паду.

Вријеме у ком живимо није нормално и покушавати разумити неке ствари или хватати правилности... Мислим да нема сврхе.

У катастрофалној ситуацији гдје се убијају нерођена дјеца причати о 10% смањеном броју новорођених нема никаквог смисла.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(02-03-2021, 02:58 PM)херцеговац Пише:  Па октобар 2020. је био јачи од октобра 2019., али слабији од новембра 2020.!?

Дај конкретне податке. У процентима.

(02-03-2021, 02:58 PM)херцеговац Пише:  Није се десио пад од 30 или 40% па да причамо о драстичним паду.

Ако је код нас толико велики пад наталитета, онда нам је сваки проценат битан.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

РТВ неки дан објави да се годишње у Србији убије 250 000 нерођене дјеце.

(02-03-2021, 03:01 PM)Vlad Alekš Пише:  
(02-03-2021, 02:58 PM)херцеговац Пише:  Па октобар 2020. је био јачи од октобра 2019., али слабији од новембра 2020.!?

Дај конкретне податке. У процентима.

(02-03-2021, 02:58 PM)херцеговац Пише:  Није се десио пад од 30 или 40% па да причамо о драстичним паду.

Ако је код нас толико велики пад наталитета, онда нам је сваки проценат битан.

Да поновим,
У Србији се годишње уради 250 000 абортуса. Објавила радио телевизија Војводине.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(02-03-2021, 02:58 PM)херцеговац Пише:  У катастрофалној ситуацији гдје се убијају нерођена дјеца причати о 10% смањеном броју новорођених нема никаквог смисла.

Ја сам споменуо пад наталитета зато што то нико не спомиње. Сви причају само о порасту смртности.
Ако ћемо твојом логиком, онда можемо и овако. Шта мене брига што је умрло 5.000 људи од короне, ако је укупно умрло 100.000 од других болести.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Треба ли да ти преводим?

Срби раде оне ствари било короне или не, али не желе дјецу јер су стока!

250 000 убијене дјеце!

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(02-03-2021, 03:02 PM)херцеговац Пише:  Да поновим,
У Србији се годишње уради 250 000 абортуса. Објавила радио телевизија Војводине.

Сада уопште не знам да ли си схватио поенту мојих реплика.
Ми смо у јако лошем стању. Због лоших мера у борби против короне - ми смо у још лошијем стању. Дакле, то лоше постаје још горе.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Да ли ти схваташ шта ја пишем?

Причамо о демографију и утицају короне на њу, а годишње убијамо 250 000 дјеце!?

Схватио сам ја тебе, али ти ниси мене

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(02-03-2021, 03:11 PM)херцеговац Пише:  Да ли ти схваташ шта ја пишем?

Причамо о демографију и утицају короне на њу, а годишње убијамо 250 000 дјеце!?

Схватио сам ја тебе, али ти ниси мене

Најбоље би било да остатак проведемо у скафандерима и у перманентном полицијском часу. Да нам храну и лекове испоручују дроновима кроз прозор. Три тестирања дневно на корону, после оброка. Можда је боље да овде прекинемо. Вртимо се у круг.
Можда је боље да се вратимо теми о Живку Топаловићу.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

А у праву си, ово је катастрофално стање.

(02-03-2021, 03:16 PM)Vlad Alekš Пише:  
(02-03-2021, 03:11 PM)херцеговац Пише:  Да ли ти схваташ шта ја пишем?

Причамо о демографију и утицају короне на њу, а годишње убијамо 250 000 дјеце!?

Схватио сам ја тебе, али ти ниси мене

Најбоље би било да остатак проведемо у скафандерима и у перманентном полицијском часу. Да нам храну и лекове испоручују дроновима кроз прозор. Три тестирања дневно на корону, после оброка. Можда је боље да овде прекинемо. Вртимо се у круг.
Можда је боље да се вратимо теми о Живку Топаловићу.

Када нема аргумената опали се зајебанција...

Ма не вртимо, него смо тврдоглави. Како се зајуни тако је.

Самарџић прича о прекиду тестова!?

Ево први кажем да нисмо радили и пратили ЦРП, д-димер и друге параметре и њима прилагођавали терапију мој отац не би преживио.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 8 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним