Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Miloslave, da li vam je poznato da li je Stevan Moljević rehabilitovan? Nisam uspeo da pronađem nigde da li je uopšte postupak za njegovu rehabilitaciju pokrenut.
Одговори

(31-03-2019, 03:02 PM)ZdravkoR Пише:  Miloslave, da li vam je poznato da li je Stevan Moljević rehabilitovan? Nisam uspeo da pronađem nigde da li je uopšte postupak za njegovu rehabilitaciju pokrenut.
Није, мислим да није ни поднет захтев.
Одговори

Сад ће то Равногорски покрет, чим прогласе нови сет војвода. Smile
Одговори

[Слика: %C4%8Cetnik_vodi_Nemce.jpg]
Здраво пријатељи, дуго ме није било.Хтео сам да питам да ли је ово Дреновић са немачким или италијанским официром?
Одговори

Лево је Фрањо Клуз, а десно је Моше Пијаде.
Одговори

(04-04-2019, 08:37 AM)Српски Четник Пише:  [Слика: %C4%8Cetnik_vodi_Nemce.jpg]
Здраво пријатељи, дуго ме није било.Хтео сам да питам да ли је ово Дреновић са немачким или италијанским официром?

Забринусмо се, млого. Ђе је линк?
Одговори

Узима човек фотографије са википедије...Ако већ желиш да се бавиш историјом мораш да научиш чије су које униформе Smile Ово је немачка униформа да ти олакшам..И да пошто нисам улазио у расправу кад су те питали форумаши ко си и шта си мораћу сад да напишем две-три о томе иако не би требало о томе овде да пишем.Нема даље расправе са тобом око неких фотографија које постављаш са википедије јер нећеш да се представиш ко си и шта си,прво ко си и шта си па онда све остало пријатељу Smile Овако само провоцираш

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

Мирославе , да ли је у краљевини војни рок био обавезан, и ако је био обавезан колико је трајао?
Одговори

(05-04-2019, 12:47 PM)БанеВолиБанане Пише:  Мирославе , да ли је у краљевини војни рок био обавезан, и ако је био обавезан колико је трајао?

Био је обавезан.Пешадија тј. копнене снаге 1 година и 6 месеци,а морнарица и ваздухопловство 2 године

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

Одговори

Свака част, Милославе.
Не за интервју, него за живце. Rolleyes
" Можемо ли коначно да кажемо да усташе и четници нису исто?"
Не знам како си издржао да одмах не изађеш из студија.
Одговори

Ко се није наслушао бесједа, које Милослав на почетку описује, тешко да му икакви аргумети сада могу опредјељење промјенити.
Одговори

Да ли си знао да је Мања Вукотић син Страхиње Вукотића, предратног правника Зетске бановине и за време рата члана Војног суда код Павла Ђуришића?
Он је у Чикагу био новинар, радио је за четничке листове. За који, ако знаш?
Одговори

(11-04-2019, 10:41 PM)Бенито Пише:  Да ли си знао да је Мања Вукотић син Страхиње Вукотића, предратног правника Зетске бановине и за време рата члана Војног суда код Павла Ђуришића?
Он је у Чикагу био новинар, радио је за четничке листове. За који, ако знаш?
Да ли сам знао. Smile
Па ја сам сада уредних тих новина, а ти за њих пишеш понекад.
Само нисам сигуран да се звао Страхиња, требало би да проверавам.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 17 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним