Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Милијарде Smile
[Слика: 91018627_2559038754414755_33370999959742...e=5E9EFE76]
Одговори

"Одељење за убиства - живот на улици" је права ствар. Препорука и од мене. Реализам пред камерама.
Одговори

(25-03-2020, 02:26 PM)Милослав Самарџић Пише:  Гледај Милијарде обавезно!
Онда Домовину, Чисту хемију, Прави детектив, али само сезона 1. Чернобил...
Јел има још нешто тог нивоа?
Кад стигнеш да гледаш толике серије? Радиш ли шта? Smile
Одговори

Хирург - једна од најбољих!
Одговори

(25-03-2020, 03:55 PM)Бенито Пише:  
(25-03-2020, 02:26 PM)Милослав Самарџић Пише:  Гледај Милијарде обавезно!
Онда Домовину, Чисту хемију, Прави детектив, али само сезона 1. Чернобил...
Јел има још нешто тог нивоа?
Кад стигнеш да гледаш толике серије? Радиш ли шта? Smile

Покушавам да укапирам зашто су добре, читајући књиге теорије паралелно. Тј. гледам због предузећета.Баја
Одговори

(25-03-2020, 02:26 PM)Милослав Самарџић Пише:  Гледај Милијарде обавезно!
Онда Домовину, Чисту хемију, Прави детектив, али само сезона 1. Чернобил...
Јел има још нешто тог нивоа?

Погледаћу Милијарде.Кренуо сам у првој сезони са првих неколико епизода и прекинуо,не сећам се због чега.Од наведеног сам погледао све Smile ,чак и све три сезоне True Detective. Smile Оригиналним називима серија баратам само из разлога јер их гледам на нету па ми домаћи преводи нису познати.

Што се тиче серија тог нивоа,наравно да их има!

На пример врхунска је серија Prisoners of War-Израелска.Домовина је римејк те серије.Оригинал има 2 сезоне и 24 епизоде.Култна серија моје генерације је Generation Kill-7 епизода. Све може да се нађе на интернет сајтовима са преводом. Мислим на две претходно наведене.

Оно што сам бих сам препоручио другима, а да сматрам да није губљење времена су Vikings,Turn: Washington's Spies,Person of interest,The Americans,Narcos,Ray Donovan,The Blacklist,The Last Kingdom,Project Blue Book...а има још доста.Нисам помињао оне култне јер рачунам да су сви гледали,типа Band Of Brothers,The Pacific...

Као што сам написао у претходном упису,али нисам формулисао реченицу на прави начин а она би гласила ово је време много лоших филмова и много добрих серија.
Одговори

Хвала!
Одговори

(26-03-2020, 09:52 PM)Милослав Самарџић Пише:  Ново на Јутјуб каналу ''Погледи Крагујевац'':

Да ли слободно можемо рећи да су нам италијани били савезници током рата? Барем што се тиче одбране од геноцида

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

(26-03-2020, 11:42 PM)Mario Пише:  
(26-03-2020, 09:52 PM)Милослав Самарџић Пише:  Ново на Јутјуб каналу ''Погледи Крагујевац'':

Да ли слободно можемо рећи да су нам италијани били савезници током рата? Барем што се тиче одбране од геноцида
Како може да Ти буде савезник неко ко Ти је окупирао земљу?
Одговори

Мислио сам савезник што се тиче спашавања цивила

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

(27-03-2020, 12:24 AM)Mario Пише:  Мислио сам савезник што се тиче спашавања цивила
Били су најподношљивији од свих окупатора. То се видело и голим оком за време рата, а и анализе показују. То је једина могућа дефиниција. Ништа више, али ни ништа мање од тога.
Одговори

Италијанска агенда је била доста другачија од немачке. Њима је то становништво ипак требало на дужи период, за разлику од усташа или Немаца.
Одговори

Италијани су се огрешили једино у Црној Гори, али и то су убрзо исправили.
Одговори

(26-03-2020, 11:48 PM)Бенито Пише:  Како може да Ти буде савезник неко ко Ти је окупирао земљу?

Тачно тако Бенито!

(27-03-2020, 12:24 AM)Mario Пише:  Мислио сам савезник што се тиче спашавања цивила

Да није било упада њих и њихових савезника ти цивили не би морали у избеглиштво.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 11 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним