Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 3.6 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Корона-вирус

(31-01-2021, 09:50 AM)херцеговац Пише:  Ово је по мени вирус из лабораторије.

ТО!


Несторовић, Алек Рачић...корона, вакцине....ТРАМПАНДЕМИЈА....АНТИФА...АСАНЖ О СРБИЈИ!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(31-01-2021, 08:30 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(31-01-2021, 12:54 PM)Павле Васиљевић Пише:  Познајем људе који су били људине што се тиче здравља и окончали за петнаестак дана, што се није дешавало претходних година и деценија, бар не у овом обиму. Молим се Богу да ово нико не доживи.

Не знам за такве случајеве ове године, а знам раније: здрави, па изненада преминули. Али није важно шта ми лично знамо, већ општа слика: кад се затвори 2/3 болница, мора дћи до пораста смртности. Овај доктор је лепо објаснио на примеру листе за операције срца.
Ако сам добро разумео у болницама леже "пацијенти" који "болују" од непостојећег вируса, а све са намером да заузму места људима који болују од других болести како би се спречило њихово лечење.
Одговори

Гдин Милослав није написао то, него је 2/3 болница отишло у ковид систем, а ови остали пацијенти морају да чекају на лечење, јер нису сада приоритет. И нико никоме не заузима место, него је направљен такав систем у коме су нековид пацијенти на чекању.

А један од саветника СЗО је изјавио да је највероватније вирус случајно "исцурео" из лабораторије у Вухану. Ево шта је још изјавио


„Постоји то да како пристиже још доказа, по мом мишљењу, случај за случајно цурење из лабораторије се повећава.“


......

"Можда се људима чини као научна фантастика, али оно што се дешава је научно. Постоји поље проучавања које се назива истраживање „добитка функције“, које је врло контроверзно у којем неки научници појачавају потенцијал вируса. Знамо да је Институт за вирусологију Вухан био укључен у истраживање функција на коронавирусима слепих мишева.


https://torontosun.com/news/world/who-ad...a-lab-leak
Одговори

(01-02-2021, 09:59 AM)Павле Васиљевић Пише:  
(31-01-2021, 08:30 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(31-01-2021, 12:54 PM)Павле Васиљевић Пише:  Познајем људе који су били људине што се тиче здравља и окончали за петнаестак дана, што се није дешавало претходних година и деценија, бар не у овом обиму. Молим се Богу да ово нико не доживи.

Не знам за такве случајеве ове године, а знам раније: здрави, па изненада преминули. Али није важно шта ми лично знамо, већ општа слика: кад се затвори 2/3 болница, мора дћи до пораста смртности. Овај доктор је лепо објаснио на примеру листе за операције срца.
Ако сам добро разумео у болницама леже "пацијенти" који "болују" од непостојећег вируса, а све са намером да заузму места људима који болују од других болести како би се спречило њихово лечење.
Тако је.
С тим што бих ја рекао да се лакши пацијенти непотребно држе по болницама, док тешко умиру јер су болнице пуне па за њих нема места.
Одговори

(01-02-2021, 10:28 AM)Mitic Пише:  Гдин Милослав није написао то, него је 2/3 болница отишло у ковид систем, а ови остали пацијенти морају да чекају на лечење, јер нису сада приоритет. И нико никоме не заузима место, него је направљен такав систем у коме су нековид пацијенти на чекању.

А један од саветника СЗО је изјавио да је највероватније вирус случајно "исцурео" из лабораторије у Вухану. Ево шта је још изјавио


„Постоји то да како пристиже још доказа, по мом мишљењу, случај за случајно цурење из лабораторије се повећава.“


......

"Можда се људима чини као научна фантастика, али оно што се дешава је научно. Постоји поље проучавања које се назива истраживање „добитка функције“, које је врло контроверзно у којем неки научници појачавају потенцијал вируса. Знамо да је Институт за вирусологију Вухан био укључен у истраживање функција на коронавирусима слепих мишева.


https://torontosun.com/news/world/who-ad...a-lab-leak

Др Ана Глигић каже да нема теорије да је ова корона вештачки направљена и уопште да је битно другачија од било које је друге, а има их 1.400 откривених за сада. Мени она делује најуверљивије.
Одговори

(01-02-2021, 09:38 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  
(31-01-2021, 09:50 AM)херцеговац Пише:  Ово је по мени вирус из лабораторије.

ТО!


Несторовић, Алек Рачић...корона, вакцине....ТРАМПАНДЕМИЈА....АНТИФА...АСАНЖ О СРБИЈИ!

EX ORIENTE LUX!
Велепромоција титоизма.
Одговори

(01-02-2021, 12:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(01-02-2021, 10:28 AM)Mitic Пише:  Гдин Милослав није написао то, него је 2/3 болница отишло у ковид систем, а ови остали пацијенти морају да чекају на лечење, јер нису сада приоритет. И нико никоме не заузима место, него је направљен такав систем у коме су нековид пацијенти на чекању.

А један од саветника СЗО је изјавио да је највероватније вирус случајно "исцурео" из лабораторије у Вухану. Ево шта је још изјавио


„Постоји то да како пристиже још доказа, по мом мишљењу, случај за случајно цурење из лабораторије се повећава.“


......

"Можда се људима чини као научна фантастика, али оно што се дешава је научно. Постоји поље проучавања које се назива истраживање „добитка функције“, које је врло контроверзно у којем неки научници појачавају потенцијал вируса. Знамо да је Институт за вирусологију Вухан био укључен у истраживање функција на коронавирусима слепих мишева.


https://torontosun.com/news/world/who-ad...a-lab-leak

Др Ана Глигић каже да нема теорије да је ова корона вештачки направљена и уопште да је битно другачија од било које је друге, а има их 1.400 откривених за сада. Мени она делује најуверљивије.
Теби убедљиво делује жена која промовише кинеску вакцину?
Одговори

(01-02-2021, 12:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  Др Ана Глигић каже да нема теорије да је ова корона вештачки направљена и уопште да је битно другачија од било које је друге, а има их 1.400 откривених за сада. Мени она делује најуверљивије.

Мени нобеловац Монтањие делује много, много уверљивије кад тврди да је вирус направљен људском руком а чифут-медији га одмах бришу уредно док Госпожу Ану пуштају да прича нашироко по свим медијима!

Та прича о слепим мишовима већ постаје смешна док је цео свет већ у биолошком рату што није смешно!

https://en.wikipedia.org/wiki/Luc_Montagnier

Покушавају да ућуткају и Раулта али он се неда јер је велики ауторитет у Француској!

EX ORIENTE LUX!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(01-02-2021, 12:27 PM)Бенито Пише:  
(01-02-2021, 12:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(01-02-2021, 10:28 AM)Mitic Пише:  Гдин Милослав није написао то, него је 2/3 болница отишло у ковид систем, а ови остали пацијенти морају да чекају на лечење, јер нису сада приоритет. И нико никоме не заузима место, него је направљен такав систем у коме су нековид пацијенти на чекању.

А један од саветника СЗО је изјавио да је највероватније вирус случајно "исцурео" из лабораторије у Вухану. Ево шта је још изјавио


„Постоји то да како пристиже још доказа, по мом мишљењу, случај за случајно цурење из лабораторије се повећава.“


......

"Можда се људима чини као научна фантастика, али оно што се дешава је научно. Постоји поље проучавања које се назива истраживање „добитка функције“, које је врло контроверзно у којем неки научници појачавају потенцијал вируса. Знамо да је Институт за вирусологију Вухан био укључен у истраживање функција на коронавирусима слепих мишева.


https://torontosun.com/news/world/who-ad...a-lab-leak

Др Ана Глигић каже да нема теорије да је ова корона вештачки направљена и уопште да је битно другачија од било које је друге, а има их 1.400 откривених за сада. Мени она делује најуверљивије.
Теби убедљиво делује жена која промовише кинеску вакцину?

Она је на за руску.
Одговори

Слажем се са Трампом када каже "кинеска куга", ако погледамо од Г20 земаља једина која је имала позитиван привредни раст у претходној години je Кина, чак су предвиђања да ће за најкасније пет година претећи америчку економију, док је пре пандемије тај рок био далеко дужи. Тако да нам је "брат" Си свима завукао...
Одговори

(31-01-2021, 12:54 PM)Павле Васиљевић Пише:  Познајем људе који су били људине што се тиче здравља и окончали за петнаестак дана, што се није дешавало претходних година и деценија, бар не у овом обиму. Молим се Богу да ово нико не доживи.

Поштовани Павле, ја се саосећам са Вашим болом и немам намеру да Вас повредим неумесним коментаром.
Ми не знамо ко је каквог здравља док тај неко не одради озбиљан систематски преглед. Можда је неко млад и снажан, здраво се храни и сваког дана тренира, а заправо болује од неке тешке болесту, због које може јако брзо да премине. Дешавало се да спортиста добије инфаркт на тренингу и да то буде фатално.

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Милославе, гледао сам је јуче на ТВ како хвали процес вакцинације који се спроводи код нас. Процес вакцинације се спроводи искључиво кинеским вакцинама и то од оних милион доза које су стигле на Сурчин из Кине, 16. јануара.
Других вакцина у Србији нема.
Тако да то хваљење неких других вакцина не значи ништа. Она промовише кинеску вакцину. Да подсетим, кинеска вакцина није добила дозволу за употребу ни у једној држави ЕУ, али такође ни у било којој другој држави у Европи, па ни у Србији.
Кинеска вакцина у себи садржи живу и алуминијум као носаче. Да не говоримо да је у њој само умртвљен вирус ковид 19. Дакле, ради се о обичној лимунади. Уосталом, ни Кинези, ни Руси, ни Американци, ни Бог отац за овако кратко време није могао да направи ефикасну вакцину за борбу против ковид 19, ни по једном научном принципу. То је, једноставно, прича за малу децу.
А наши научници и даље слугерањају политичарима и у јавности нам се представљају као највећи научни ауторитети.
Одговори

(31-01-2021, 12:33 PM)Павле Васиљевић Пише:  У Србији у периоду јануар−децембар 2020. године, број живорођених је износио 61 693. У односу на исти период претходне године, када је укупан број живорођених износио 63 484, бележи се пад од 1791 односно за 2,8%.

Страшно је што људи умиру, то се сви слажемо. Али, много је страшније то што се нови људи све мање рађају. Мере у борби против короне ће драстично смањити број рођених људи у 2021. Зашто? Објашњење је једноставно. Млади људи су били затворени због полицијског часа 2 месеца, а потом је ограничен или забрањен рад дискотека, ресторана, биоскопа или базена. На телевизији су пуштали пропагандни материјал о томе да не треба прилазити својој жени ако је волиш. Осим психотичне атмосфере и убијене наде, редукована је могућност физичког контакта. Да скратим, мање секса - мање беба.
Наравно, све је Божја воља па и прављење беба. Не тврдим да неће доћи до неочекиваног развоја ситуације. Јер једно је људска логика, а Божије провиђење је нешто сасвим друго.

(01-02-2021, 01:42 PM)Бенито Пише:  Да подсетим, кинеска вакцина није добила дозволу за употребу ни у једној држави ЕУ, али такође ни у било којој другој држави у Европи, па ни у Србији.

Ево где се све имплементира кинеска вакцина (Inactivated vaccine) (Beijing Institute of Biological Products; China National Pharmaceutical Group (Sinopharm)):
China,
Bahrain,
United Arab Emirates,
Egypt,
Jordan,
Iraq,
Pakistan,
Serbia,
Peru.

(31-01-2021, 02:20 PM)херцеговац Пише:  Десет снимака за десет дана и он би сијао као јелка.

Ово сам схватио као стилску фигуру. Поређење на нивоу метафоре. Али, ако бисмо сада били озбиљни, да ли можеш да објасниш шта си хтео да кажеш?

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(01-02-2021, 12:27 PM)Бенито Пише:  
(01-02-2021, 12:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(01-02-2021, 10:28 AM)Mitic Пише:  Гдин Милослав није написао то, него је 2/3 болница отишло у ковид систем, а ови остали пацијенти морају да чекају на лечење, јер нису сада приоритет. И нико никоме не заузима место, него је направљен такав систем у коме су нековид пацијенти на чекању.

А један од саветника СЗО је изјавио да је највероватније вирус случајно "исцурео" из лабораторије у Вухану. Ево шта је још изјавио


„Постоји то да како пристиже још доказа, по мом мишљењу, случај за случајно цурење из лабораторије се повећава.“


......

"Можда се људима чини као научна фантастика, али оно што се дешава је научно. Постоји поље проучавања које се назива истраживање „добитка функције“, које је врло контроверзно у којем неки научници појачавају потенцијал вируса. Знамо да је Институт за вирусологију Вухан био укључен у истраживање функција на коронавирусима слепих мишева.


https://torontosun.com/news/world/who-ad...a-lab-leak

Др Ана Глигић каже да нема теорије да је ова корона вештачки направљена и уопште да је битно другачија од било које је друге, а има их 1.400 откривених за сада. Мени она делује најуверљивије.
Теби убедљиво делује жена која промовише кинеску вакцину?

Па кинеска је најприхватљивија са стране технологије.

Технологија је стара десетинама година.

Фајзерова никако, ни руска.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 17 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним