Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Поштовани форумаши и г. Самарџићу, занима ме да ли је истина то да је Ото Скорцени покушао да киднапује Тита у операцији "Витешки потез" ?
Одговори

(18-03-2022, 12:17 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(18-03-2022, 11:42 AM)Keser Пише:  Na goču, na spomeniku 2 trsteničke brigade piše ime Miloša Kolarevića, zna li se kako je poginuo?

Није ми познато, можда знају Адмирал или Динчић.

Приликом напада на Пећанчевог војводу "Роду", августа 1942, код Велућа.
Одговори

Hvala gospodine Dinčiću
Одговори

(19-03-2022, 10:17 PM)Александар Динчић Пише:  
(18-03-2022, 12:17 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(18-03-2022, 11:42 AM)Keser Пише:  Na goču, na spomeniku 2 trsteničke brigade piše ime Miloša Kolarevića, zna li se kako je poginuo?

Није ми познато, можда знају Адмирал или Динчић.

Приликом напада на Пећанчевог војводу "Роду", августа 1942, код Велућа.

Hvala gospodine Dinčiću, ja sam iz tih krajeva i o Rodi sam čuo sve najgore
Одговори

Атлетичару,шта си ово направио од форума, једва пост могу да напишем.Осећам се као ђаче прваче кад види буквар први пут. Реновирао си га као београдске власти фонтану на Славији. Кез 

Поздрав знанима и незнанима и теби Шумадинац исто. Кез
Одговори

(23-03-2022, 10:18 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Атлетичару,шта си ово направио од форума, једва пост могу да напишем.Осећам се као ђаче прваче кад види буквар први пут. Реновирао си га као београдске власти фонтану на Славији. Кез 

Поздрав знанима и незнанима и теби Шумадинац исто. Кез

О, па где си, нема те годинама... Сем на атлетској стази... Баја Јок Ракија
Одговори

(23-03-2022, 10:18 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Атлетичару,шта си ово направио од форума, једва пост могу да напишем.Осећам се као ђаче прваче кад види буквар први пут. Реновирао си га као београдске власти фонтану на Славији. Кез 

Поздрав знанима и незнанима и теби Шумадинац исто. Кез
Пробај са неком другим претраживачем мени најбоље ради на авасту.
Одговори

Стари форум или ти "Економски Патриотизам", је на сву срећу прошлост,то постоји још само код Палме у Јагодину!
Одговори

Еснафски Домазлук уместо Воштанице. Креза
Одговори

Самарџићу,има ли негде,беше,тема о Српском Зејтинлику ? Има преко 900 пописаних до сада па бих то пребацио у виртуелну форму да се не заборави, уз наравно неке основне податке о пописанима.Требаће ми времена за то, али урадићу за пар недеља.
Одговори

(19-03-2022, 10:33 PM)Keser Пише:  
(19-03-2022, 10:17 PM)Александар Динчић Пише:  
(18-03-2022, 12:17 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(18-03-2022, 11:42 AM)Keser Пише:  Na goču, na spomeniku 2 trsteničke brigade piše ime Miloša Kolarevića, zna li se kako je poginuo?

Није ми познато, можда знају Адмирал или Динчић.

Приликом напада на Пећанчевог војводу "Роду", августа 1942, код Велућа.

Hvala gospodine Dinčiću, ja sam iz tih krajeva i o Rodi sam čuo sve najgore

Овде су вам судбине свих са тог споменика на Рашовки:

https://www.pogledi.rs/forum/thread-141-...1%86%D0%B8
Одговори

(25-03-2022, 10:57 PM)ЈВуО-КГ Пише:  Самарџићу,има ли негде,беше,тема о Српском Зејтинлику ? Има преко 900 пописаних до сада па бих то пребацио у виртуелну форму да се не заборави, уз наравно неке основне податке о пописанима.Требаће ми времена за то, али урадићу за пар недеља.

Не сећам се да је било на форуму, а на сајту су ова два чланка:
https://www.pogledi.rs/komunisti-porusil...rbiji.html

https://www.pogledi.rs/obnova-zejtinlika-u-srbiji.html
Одговори

Поштовани господине Самарџићу, у емисији Утисак недеље, Биљана Стојковић, кандидат за председника Србије, изјавила је како је Калабић лично заклао њеног прадеду.
Иако је читава та њена прича изгледала трагикомично, да ли знаш нешто о том догађају, то јест, прецизније - о тој причи?

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(29-03-2022, 10:08 AM)Vlad Alekš Пише:  Поштовани господине Самарџићу, у емисији Утисак недеље, Биљана Стојковић, кандидат за председника Србије, изјавила је како је Калабић лично заклао њеног прадеду.
Иако је читава та њена прича изгледала трагикомично, да ли знаш нешто о том догађају, то јест, прецизније - о тој причи?

Једино ако је њен прадеда био и онај љотићевац што је одвео Калабићеву фамилију у логор, неки Лукић чини ми се.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 4 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним