Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Колико сам слушао Девића, он је један сјајан историчар и добар познавалац историје и карактеристика партизанског покрета у Србији. Што се тиче ЈВуО, ту нико не може да се мјери са Самарџићем.
Одговори

(23-08-2022, 01:36 AM)Batara Пише:  Колико сам слушао Девића, он је један сјајан историчар и добар познавалац историје и карактеристика партизанског покрета у Србији. Што се тиче ЈВуО, ту нико не може да се мјери са Самарџићем.

Фали му мало више поштовања.

Дечко је јако умишљена личност.

ЈЕеси читао оне коментаре његвих фанова?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Јесте ли Ви користили истраживања овог Матића за Вранић? 
[Слика: Screenshot-20220823-121525-com-facebook-katana.jpg]
Одговори

Нисам, он је то нашао пошто сам ја објавио.
Одговори

Како се звао брат или рођак Вицка Крстуловића, који је био усташа?
Одговори

(ПРИ)УЧЕНОСТ ИЛИ ИНДОКТРИНАЦИЈА
Од 01:38:20 говоре о мом раду.
Ко овде жели да коментарише, молим да не буде ништа лично ни о коме. Брисаћу.
Рећи ћу две ствари.
Прво, нисам знао да Новак Ђоковић чита моје књиге. Хвала за инфо! Немам речи колико ми је драго због тога.
Друго, у емисији се мешају ученост и индоктринација. Ја ратујем против другог, користећи се првим. Због индоктринације историографије не стоји паралела са медицином.
Одговори

(25-08-2022, 06:56 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(ПРИ)УЧЕНОСТ ИЛИ ИНДОКТРИНАЦИЈА
Од 01:38:20 говоре о мом раду.
Ко овде жели да коментарише, молим да не буде ништа лично ни о коме. Брисаћу.
Рећи ћу две ствари.
Прво, нисам знао да Новак Ђоковић чита моје књиге. Хвала за инфо! Немам речи колико ми је драго због тога.
Друго, у емисији се мешају ученост и индоктринација. Ја ратујем против другог, користећи се првим. Због индоктринације историографије не стоји паралела са медицином.
Опет магла око "издаје" Драже. Ја не знам шта ИСИ уопште више покушава да докаже гурањем приче о Калабићу као издајнику,а без и једног поузданог доказа.
Одговори

(25-08-2022, 06:56 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(ПРИ)УЧЕНОСТ ИЛИ ИНДОКТРИНАЦИЈА
Од 01:38:20 говоре о мом раду.
Ко овде жели да коментарише, молим да не буде ништа лично ни о коме. Брисаћу.
Рећи ћу две ствари.
Прво, нисам знао да Новак Ђоковић чита моје књиге. Хвала за инфо! Немам речи колико ми је драго због тога.
Друго, у емисији се мешају ученост и индоктринација. Ја ратујем против другог, користећи се првим. Због индоктринације историографије не стоји паралела са медицином.
Не би било лоше да направите емисију од заробљавању дража, и том се приликом дотакнете и удбашких верзија.
Одговори

Волео бих да видим дуел између Самарџића и Девића,то би било занимљиво,верујем да би г.Самарџић прихватио тај дуел,ал да ли би Девић прихватио ,не знам.
Одговори

Бенита за дуел са Девићем!

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

Стварно не разумем овог Девића. Каже да је учио школу 24 године. Јел гдин Самарџић завршио Економски факултет?

Девић каже да се усавршавао у послу. Зар се гдин Самарџић није усавршавао у послу новинара, писца, историчара?

У реду, прави паралелу са медицином и каже да треба да се обраћамо стручњацима и факултетима и државним установама.

Који факултет је завршио Тесла и у ком институту је радио? У ком институту ради Бил Гејтс?
Одговори

(25-08-2022, 08:23 PM)Mitic Пише:  Стварно не разумем овог Девића. Каже да је учио школу 24 године. Јел гдин Самарџић завршио Економски факултет?

Девић каже да се усавршавао у послу. Зар се гдин Самарџић није усавршавао у послу новинара, писца, историчара?

У реду, прави паралелу са медицином и каже да треба да се обраћамо стручњацима и факултетима и државним установама.

Који факултет је завршио Тесла и у ком институту је радио? У ком институту ради Бил Гејтс?

Кад је рекао да се школовао 24 године,ја се сетим да се Самарџић бави Југословенском војском 30+година,још кад је избацио ону потерницу...Г.Самарџићу кад сте кренули да идете у архиве?
Одговори

Мислим да господина Самарџића покушавају да представе као псеудоисторичара. Вероватно је у том контексту поменут Ђоковић. И у оној Девићевој објави на Фејсбуку су поредили Самарџића са Јованом Деретићем.
Одговори

(25-08-2022, 08:48 PM)Београђанин Пише:  Мислим да господина Самарџића покушавају да представе као псеудоисторичара. Вероватно је у том контексту поменут Ђоковић. И у оној Девићевој објави на Фејсбуку су поредили Самарџића са Јованом Деретићем.

Јесте, и у овој емисији Девић то каже индиректно када је поменуо Ђоковића који чита ту историографију. Само што је притом алудирао на Деретића, јер се Новак Ђоковић хвалио да чита Деретића. Не верујем да је Девић мислио на гдина Милослава када је поменуо Ђоковића како чита неку историју.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 24 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним