Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Брате Милославе,да ли Ви видите какве се све бестијалности у вези Њ.К.В. Престолонаследника Александра Другог и Краљевског Дома Карађорђевића пишу на форуму Погледа и да ли схватате да сте небрисањем таквих бестијалности погазили високо одликовање блаженопочившег Петра Другог Карађорђевића које је Вашој издавачкој кући додељено по аманету самог Њ.К.В.Краља Петра Другог!Размислите о овоме!!!
Ваш брат у Христу и познаник,
Срђан Јовановић из Сокобање
Одговори

Срђане, на жалост не стижем да погледам већи део форума, тј. само четнички покрет гледам редовно. Погледаћу чим нађем времена и видећу шта је.
Поздрав!
Одговори

За шта је одликован ЊКВ Александар други?
Одговори

(20-09-2014, 11:22 PM)Милослав Самарџић Пише:  Срђане, на жалост не стижем да погледам већи део форума, тј. само четнички покрет гледам редовно. Погледаћу чим нађем времена и видећу шта је.
Поздрав!
Захваљујем брате Милославе!Свако добро у Господу желим!Поздрав!
Одговори

(20-09-2014, 11:22 PM)Chicot Пише:  За шта је одликован ЊКВ Александар други?

За српски језик и књижевност Креза
Одговори

(20-09-2014, 11:44 PM)Романија1 Пише:  
(20-09-2014, 11:22 PM)Chicot Пише:  За шта је одликован ЊКВ Александар други?

За српски језик и књижевност Креза
Орденом Мирка и Славка Баја
Одговори

Одликован је Индијанцу од стране Свете Светосавске Спрпске Православне Цркве Орденом Светог Саве Првог степена ако ти то као,да извинеш, америчком урођенику нешто значи...

Романијо, питај Свети Архијерејски Сабор коју је Његовом Краљевском Височанству дао Орден Светог Саве Првог Степена,ако ти знаш шта тај Орден уопште значи!?
Одговори

Добро, лепо је све то и красно.. али за које је то свето дело "првостепено" одликовано ЊКВ - Sasha?
Одговори

(21-09-2014, 12:25 AM)Chicot Пише:  Добро, лепо је све то и красно.. али за које је то свето дело "првостепено" одликовано ЊКВ - Sasha?

Па овако Индијанче,за помоћ Србима у ратним дешавањима,за опремање половине српских клиника,за помоћ српској деци на косову и Метохији,за помоћ поплављеним подручјима,за стипендије за школовање најбољим светским Универзитетима...
Одговори

Samardziću, šta za tebe danas predstavljaju i kako gledaš na današnje četničke pokrete širom planete zemlje ?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(21-09-2014, 09:08 PM)Mekenzi Пише:  Samardziću, šta za tebe danas predstavljaju i kako gledaš na današnje četničke pokrete širom planete zemlje ?
Е, нека си питао.. Rolleyes
Одговори

Gospodine Samardzicu,
da li je neko proveravao autenticnost sledeceg Djurisicevog izvestaja?
http://oi43.tinypic.com/vzzkh2.jpg
Konkretno mislim na broj civilnih zrtava koji se pominje.
Znajuci komuniste moze se pretpostaviti da je ovde koja nula dokucana, a mislim da postoji mogucnost da se utvrdi da li su cifre kucane na istoj masini
Одговори

(21-09-2014, 09:08 PM)Mekenzi Пише:  Samardziću, šta za tebe danas predstavljaju i kako gledaš na današnje četničke pokrete širom planete zemlje ?
Е ајде молим те смањи ову слику - стрип, смета кад се отвара сајт преко мобилног. Послао сам ти ПП?
Има доста четничких организација у емиграцији, са многима од њих сарађујем, ево однедавно и уређујем Српске новине, гласило Организације српских четника ''Равна Гора''.
За мене су пре свега представљали извор информација - донео сам много књига сваки пут кад сам био тамо. Они су очували нашу верзију догађаја, ја следим те традиције. Наравно и други политички емигранти, али највише четници.
Одговори

(21-09-2014, 10:00 PM)Vasa Пише:  Gospodine Samardzicu,
da li je neko proveravao autenticnost sledeceg Djurisicevog izvestaja?
http://oi43.tinypic.com/vzzkh2.jpg
Konkretno mislim na broj civilnih zrtava koji se pominje.
Znajuci komuniste moze se pretpostaviti da je ovde koja nula dokucana, a mislim da postoji mogucnost da se utvrdi da li su cifre kucane na istoj masini
Мислим да је то оригинал. Опширније:

http://www.pogledi.rs/zlocini-nad-muslimani-i-hrvatima/
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 18 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним