Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Ја сам писао на теми о Војводи Божи Јаворском, како комуниста рече ;гуслао".
Чуо сам да је тему озна помно пратила.
Одговори

(04-02-2018, 09:57 PM)Pravda Пише:  Ми у клин а Ватхра у плочу,што би рекaо наш народ!Стално нешто руши и пали ватру!Друже Ватхра требао би ову слику да ставиш на профил,јер то је одраз твоје личности.Да ли знаш нешто о овој Фресци?Кад се већ правиш толико паметан!

Е Правда, прозборили некад Стипица о свом стрицу? Нисам видео никада неки коментар од њега на ту тему, па не знам.
Одговори

(04-02-2018, 09:59 PM)Станке1 Пише:  Ја сам писао на теми о Војводи Божи Јаворском, како комуниста рече ;гуслао".
Чуо сам да је тему озна помно пратила.

Што направи опет нови профил? Smile

Шифру лако можеш добити.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Треба га избацити са форума!Требало је одавно,не знам коме треба соли на рану?
Одговори

Господине Милосаве имам питање за Вас . Да ли сте почели да правите неки документаран филм о Дражи Михаиловићу , чиними се да сте то негде наговестили да ли на Балкан инфо или немам појма па ме занима да ли је почело прављење документарца и докле сте стигли , хоће ли се ускоро појавити ? И још нешто , како сам начуо на истом месту , хоћете ли почети да снимате игране филмове и серије , мука ми је више од ових " црвених " и њихових серија и филмова .

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"[/size]
Одговори

(05-02-2018, 02:05 PM)јашадр Пише:  Господине Милосаве имам питање за Вас . Да ли сте почели да правите неки документаран филм о Дражи Михаиловићу , чиними се да сте то негде наговестили да ли на Балкан инфо или немам појма па ме занима да ли је почело прављење документарца и докле сте стигли , хоће ли се ускоро појавити ? И још нешто , како сам начуо на истом месту , хоћете ли почети да снимате игране филмове и серије , мука ми је више од ових " црвених " и њихових серија и филмова .
Да, почели смо документарац о Дражи, овде има више детаља, укључујући и линк за трејлер:
http://kingdom-of-yugoslavia-in-ww2.com/...ihailovic/
Стигли смо до монтаже, не знам када ћемо завршити.
За игране још не могу ништа конкретно да кажем, проблем су финансије.
Одговори

Кад је умро Владимир Белајчић?
Одговори

(05-02-2018, 09:53 PM)Бенито Пише:  Кад је умро Владимир Белајчић?

Датум смрти, права мистерија.
1962 или 1971,
у Стокхолму.
Одговори

Да ли је робијао под црвенима?
Одговори

(05-02-2018, 10:32 PM)Бенито Пише:  Да ли је робијао под црвенима?
Одлетео из Прањана, са Адамом Прибићевићем, у лето 1944.
Одговори

Тако је, хвала.
Одговори

(05-02-2018, 06:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(05-02-2018, 02:05 PM)јашадр Пише:  Господине Милосаве имам питање за Вас . Да ли сте почели да правите неки документаран филм о Дражи Михаиловићу , чиними се да сте то негде наговестили да ли на Балкан инфо или немам појма па ме занима да ли је почело прављење документарца и докле сте стигли , хоће ли се ускоро појавити ? И још нешто , како сам начуо на истом месту , хоћете ли почети да снимате игране филмове и серије , мука ми је више од ових " црвених " и њихових серија и филмова .
Да, почели смо документарац о Дражи, овде има више детаља, укључујући и линк за трејлер:
http://kingdom-of-yugoslavia-in-ww2.com/...ihailovic/
Стигли смо до монтаже, не знам када ћемо завршити.
За игране још не могу ништа конкретно да кажем, проблем су финансије.
Једва чекам да буде готов и доступан за куповину !

``А ти Србијо, куда си пошла за Европом? Ти никад ниси ишла њеним путем и никад за њом. Ти си имала своју мисао, своју веру, свога Господа и свој пут. Назад на своје, ако хоћеш да се спасеш и преживиш. Са туђе бљувотине врати се своме Христу и он ће те осветлити и спасити"[/size]
Одговори

Поздрав господине Милославе,питао бих вас да ли имате икакве податке о Драгомиру Поповићу.Драгомир је иначе са Романије,село Побратци/Соколац.Одведен је у логор 1942.г. у Њемачку, или чак у Шведску или Норвешку нисам баш сигуран.Одатле је побјегао у Лондон па у Јужну Африку.Ми знамо да је био четник.Па ме интересује да ли имате неке податке о њему што се тиче ратне активности.
Одговори

На жалост, немам. У документима се обично пратте официри и јединице. АКо знате јединицу у којој је био, или команданта, онда се зна и ратни пут.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 7 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним