Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Јеси ли Ти негде пронашао да је Бубиша Симић био у 501 или сам код неког другог то прочитао?
Одговори

(27-03-2024, 12:04 PM)Бенито Пише:  Јеси ли Ти негде пронашао да је Бубиша Симић био у 501 или сам код неког другог то прочитао?

Је ли Бубиша право име?
Делује да су другде видео.
Одговори

(27-03-2024, 01:06 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(27-03-2024, 12:04 PM)Бенито Пише:  Јеси ли Ти негде пронашао да је Бубиша Симић био у 501 или сам код неког другог то прочитао?

Је ли Бубиша право име?
Делује да су другде видео.

Војислав Симић Бубиша.
Одговори

(27-03-2024, 02:02 PM)Mitic Пише:  
(27-03-2024, 01:06 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(27-03-2024, 12:04 PM)Бенито Пише:  Јеси ли Ти негде пронашао да је Бубиша Симић био у 501 или сам код неког другог то прочитао?

Је ли Бубиша право име?
Делује да су другде видео.

Војислав Симић Бубиша.

Претпостављам да је неко други објавио.
Одговори

Poštovani gospodine Miloslave,zašto na youtube kanalu nema još uvek emisije o legendarnom pukovniku Račiću i da li možemo da se nadamo da ćete nekada napraviti dokumentarni film o njemu.
Одговори

Нема емисије јер се надам да ћемо успети да снимимо документарни филм овог лета, док се не захукта наставак рада на играном филму ''Ђенерал''.
Одговори

Да ли је Ђекићев одред у Србији био легализован?
Одговори

(27-03-2024, 11:23 PM)D.Račić zauvek Пише:  Poštovani gospodine Miloslave,zašto na youtube kanalu nema još uvek emisije o legendarnom pukovniku Račiću i da li možemo da se nadamo da ćete nekada napraviti dokumentarni film o njemu.

(31-03-2024, 08:20 AM)Патриот Пише:  Да ли је Ђекићев одред у Србији био легализован?

Био је Пећанчев, па је прешао код Драже, дакле док је био Пећанчев, негде до краја септембра 1941, био је легалозован.
Одговори

Radovan Kalabic je u nekoj emisiji govorio da se doktor Mladen Stojanovic nije zelio boriti protiv cetnika. Procitao sam neki intervju starog cetnika u kome govori da su komunisti od Mladena napravili mit, da je on stalno napadao cetnike sa ledja i zbog toga su se cetnici organizovali i likvidirali Mladena. Sta mislite o tome?
Одговори

Помаже Бог брате Милославе. Занима ме хоће ли бити нека емисија о Дреновићу и Радићу. Мислим да су најоклеветанији официри. Одакле оне слике са усташама, поготово Дреновића, да ли је заиста имао с њима неке договоре? И које је ваше мишљење о књизи Раде Радић истина и лаж, видиим да нигдје не може да се набави
Одговори

(01-04-2024, 08:49 PM)Darx99 Пише:  Radovan Kalabic je u nekoj emisiji govorio da se doktor Mladen Stojanovic nije zelio boriti protiv cetnika. Procitao sam neki intervju starog cetnika u kome govori da su komunisti od Mladena napravili mit, da je on stalno napadao cetnike sa ledja i zbog toga su se cetnici organizovali i likvidirali Mladena. Sta mislite o tome?

Према записнику са седнице команданата Босанских четничких одреда, био је велики зликовац.
Одговори

(02-04-2024, 01:01 PM)Ђовани Ђустинијани Лонго Пише:  Помаже Бог брате Милославе. Занима ме хоће ли бити нека емисија о Дреновићу и Радићу. Мислим да су најоклеветанији официри. Одакле оне слике са усташама, поготово Дреновића, да ли је заиста имао с њима неке договоре? И које је ваше мишљење о књизи Раде Радић истина и лаж, видиим да нигдје не може да се набави

Нисам читао ту књигу. У вези првог питања, на сајту имамо ово:
https://www.pogledi.rs/sporazumi-izmedju...i-ndh.html
Одговори

(02-04-2024, 01:01 PM)Ђовани Ђустинијани Лонго Пише:  Помаже Бог брате Милославе. Занима ме хоће ли бити нека емисија о Дреновићу и Радићу. Мислим да су најоклеветанији официри. Одакле оне слике са усташама, поготово Дреновића, да ли је заиста имао с њима неке договоре? И које је ваше мишљење о књизи Раде Радић истина и лаж, видиим да нигдје не може да се набави

Нема слика са усташама.
Одговори

(02-04-2024, 08:59 PM)Патриот Пише:  
(02-04-2024, 01:01 PM)Ђовани Ђустинијани Лонго Пише:  Помаже Бог брате Милославе. Занима ме хоће ли бити нека емисија о Дреновићу и Радићу. Мислим да су најоклеветанији официри. Одакле оне слике са усташама, поготово Дреновића, да ли је заиста имао с њима неке договоре? И које је ваше мишљење о књизи Раде Радић истина и лаж, видиим да нигдје не може да се набави

Нема слика са усташама.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 24 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним