Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(21-05-2015, 11:37 PM)Felix Пише:  Ево шта се дешава када разуларени комунац упадне на цивилизовани форум где цивилизовани људи дискутују. Замислите када би читав форум сачињавали уместо цивилизованих људи разуларени комунци. Имали бисте Мајсти.

Комплекси су чудо...

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Како су интересантни ови "Црвени Кмери", појаве се овде, лупетају као максим по дивизији, кад провале да им њихове скојевске форе не пролазе, више се не појаве на форуму! Кез
Одговори

Подразумева да се не тролује, спемује, изврће, лаже итд. Дакле, све оно што не раде пристојни људи.
Али, тешко је то објаснити једном комунисти.

Иде Џиџа кроз планине
гони српске душманине,
издајице Русе, Немце,
крџалије љотићевце.
Одговори

Ма имају свој мајсити, ово им дође као попуштање вентила када им жена не да или када нико у кући неће да прича са њима...

Шта 'ш,
живот је чудо. Не смију зајебавати жену и укућане, па мисле да ће овдије излијечити комплексе ниже вриједности.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(21-05-2015, 11:46 PM)Вукашин Петковић Пише:  Како су интересантни ови "Црвени Кмери", појаве се овде, лупетају као максим по дивизији, кад провале да им њихове скојевске форе не пролазе, више се не појаве на форуму! Кез
Ne boj se, ceto, zna se ko je ostao i 1945. godine, a ko je bezao cak preko okeana!

(21-05-2015, 11:44 PM)Николај Пише:  [quote='Felix' pid='40786' dateline='1432244270']


Комплекси су чудо...
Molim, Nikolaj?
Jel falsifikovanje i pozivanje na autore koji ne kazu ono sto ti kazes ideja za film u tvom sistemu vrednosti?
Одговори

Отишли су у земљу слободе, а избегли диктатуру пролетеријата. Ја бих увек тако "бежао".

Иде Џиџа кроз планине
гони српске душманине,
издајице Русе, Немце,
крџалије љотићевце.
Одговори

Ето,
истина га боли толико да ни одговорити не може на костатацију да је код куће пи'ин дим.

Боли,
али неко је и тако одлучио да живи!

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

(21-05-2015, 11:54 PM)херцеговац Пише:  Ето,
истина га боли толико да ни одговорити не може на костатацију да је код куће пи'ин дим.
Na sta, bre?

Dobro me zabaviste, drugovi!
Nema ga ni Samardzic, ni Akvila ne verujem da ce da prizna da je njegov Poglavnik masno slagao, a sa vama seoskim basibozlucima ne bih dalje!
Laku noc vam zelim.
Одговори

Лично,
не би могао тако да живим. Опет слободна воља, ако је мазохиста нека му!

Ма,
опраштамо му што и овдје лијечи комплексе и пушта вентил мјесто да код куће лупи шаком од сто.

Шеста фашистичка,
покушај да скупиш то ресто мушкости и лупи шаком од сто! Више ће те твоји поштовати.

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори


Објасни човеку шта значи реч "констатација",ће думре а не да зна ич. . . Креза

П.С. Руменко,не бих се хвалио да сам на твом месту граматиком,пошто су ти и саме реченице граматичка комедија сама по себи . . . Smile

(21-05-2015, 07:52 PM)6.lickadivizija Пише:  Za pocetak ostavi se patetike na bazi brige za Srbe od komunista

5+5

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори

Ма не констатује га жена...

Шта ће јадан, шеста фашистичка...

„Грађанска“ демократија отуда нуди избор свега и свачега, али себе а приори изузима од тог правила; она не допушта могућност избора између ње и ма ког алтернативног концепта.

[Слика: traktor.gif]
Одговори

Још један П.С.

Па зар није позивање на писаније Милована Ђиласа историјски ревизионизам сам по себи? Где нађе да са дисидентом отвараш очи и спознајеш свет . . . Кез

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори

(21-05-2015, 11:59 PM)6.lickadivizija Пише:  Dobro me zabaviste, drugovi!
Nema ga ni Samardzic, ni Akvila ne verujem da ce da prizna da je njegov Poglavnik masno slagao, a sa vama seoskim basibozlucima ne bih dalje!
Laku noc vam zelim.
Немој да заборавиш да попијеш лекове пре спавања. Кез
Одговори

Комунисто, ајд ујутру кажи нам јел то радиш намерно, нека тактика, или... Наиме, постављаш у фокус дал су Рукавине рођена браћа, полубраћа, ''браћа по дедине линије...'' - дакле да ли то радиш случајно или мислиш да ће неко заборавити суштину, а то је да су они доказ, и то само један од доказа, да су усташе и комунисти сарађивали?
То за прву тачку.
За другу, узео си погрешно издање Николићеве књиге. У овом издању које ја имам, а лепо пише да је то други том, то је на тој страни како сам навео. Ту си такође омануо у датуму, јер комунисти се нормално нису радовали 17. маја 1943, када су их напали Немци, већ 12. маја 1943, када су Немци напали четнике. Или ћеш пак ниси омануо датум, него спремаш терен да доказујеш како су заправо туговали тада?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 18 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним