Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(24-06-2020, 12:54 AM)Sima Пише:  Jel ste se to vi javili kada sam zvao da porucim knjigu? Jako mi je zvucalo na vas, a bilo mi glupo da pitam Јок
Ја сам се јавио.
Одговори

(24-06-2020, 04:42 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(24-06-2020, 12:54 AM)Sima Пише:  Jel ste se to vi javili kada sam zvao da porucim knjigu? Jako mi je zvucalo na vas, a bilo mi glupo da pitam Јок
Ја сам се јавио.
Nisam znao koliku cast imam, sad mi je krivo sto nisam pitao Кез
Одговори

Чије униформе носе ови иза Пећанца?
[Слика: pecanac1.JPG]
Одговори

Бугари, недићевци...
Одговори

То би онда била једина Пећанчева слика са Бугарима. Зар вам се не чини да је искројена, као она у "Фалсификати комунистичке историје"?
Одговори

To bi bio još jedan falsifikat .
Senka koja ide čas u jednom(prvi sa leve strane) čas u drugom(prvi sa desne strane) pravcu, čas je nema gde bi morala biti (štap u ruci Pećanca),
glava koja praktično bez tela lebdi iznad Pećanca ...
Rekao bih da su najmanje tri-četiri fotografije korišćene u ovom miksu .
Одговори

Хвала вечни!
Одговори

(25-06-2020, 01:01 PM)ОРЈУНА Пише:  То би онда била једина Пећанчева слика са Бугарима. Зар вам се не чини да је искројена, као она у "Фалсификати комунистичке историје"?

Мислиш на ову? Она јесте фалсификат, и налази се у тој Самарџићевој књизи, тако ми је речено. На жалост, још увек нисам стигао да је купим...
[Слика: slika-koja-je-posluzila-za-montazu-nasl-strane.jpg]
Одговори

Да, на ту сам мислио.
Одговори

Није та слика фалсификат, него она из које је изведена ова на насловној страни:
http://www.pogledi.rs/24255-2/
Одговори

Добро, пошто ми је речено да је та слика искројена, схватио сам да је и она фалсификат, јер је исто мутна. Значи, ту су недићевци?
Одговори

(25-06-2020, 08:19 PM)Филип Ђукић Пише:  Добро, пошто ми је речено да је та слика искројена, схватио сам да је и она фалсификат, јер је исто мутна. Значи, ту су недићевци?

Да. И љотићевци, Бугари и Немци.
Одговори

Исти немачки аутомобил, исти немачки официр, као и са Ђуришићем. Још само не видим вучјака. Ово је гарантовано исти филм. Што ће рећи: децембар - јануар 1944. г, јер је фебруара Пећанац био у затвору.
Одговори

Значи, то је усликано у Сокобањи? Је л' Пећанац био приморан, ако је он једини четник на слици и ако је исти официр као код Ђуришића?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 48 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним