Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(13-10-2022, 11:37 AM)Ђорђе Ивковић Пише:  Шта је истина о Михајлу Гачићу, Мијајловој јами и четничким злочинима над "више од хиљаду родољуба и припадника КПЈ" током 1941-44.?

Ништа.
Ћаћић је презиме.
Одговори

(13-10-2022, 02:44 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(13-10-2022, 11:37 AM)Ђорђе Ивковић Пише:  Шта је истина о Михајлу Гачићу, Мијајловој јами и четничким злочинима над "више од хиљаду родољуба и припадника КПЈ" током 1941-44.?

Ништа.
Ћаћић је презиме.

Ништа као;
1)јама је лаж није убијен нико,комунистичка измишљотина
2)било је ликвидација,многооо мањег обима,него што наводе,у традиционално надуваним злочинима.
Одговори

Ништа као измишљена прича о јами, 1.000 убијених у јами итд.
Иначе ликвидирани су комунисти, квислинзи, итд, као и другде.
Одговори

Колико се сећам, они измишљају неки покољ 40 Руских Рома који су бачени у ту јаму. Тројицу "ликвидираних" пописали смо као жртве нациста у Нишу. Једна је погинула у партизанским редовима.
Одговори

(24-10-2022, 07:02 PM)Александар Динчић Пише:  Колико се сећам, они измишљају неки покољ 40 Руских Рома који су бачени у ту јаму. Тројицу "ликвидираних" пописали смо као жртве нациста у Нишу. Једна је погинула у партизанским редовима.

Ма не, стандардно им је да су четници бацили 1.000 родољуба у ту јаму, сећам се новинских натписа још из 1980-тих. Па понављају с времана на време.
Одговори

Писао сам овде својевремено да је у моравском округу ликвидирано 99 од четника.
Одговори

Gospodine Samardziću, da li znate možda nešto više o Slavi Koviću njemu Ljotićevci urezali petokraku na čelo.Da li je čist kako kažu Komunisti.
Одговори

Одговори

Pozdrav...par pitanja..

1.Ima li da se kupi knjiga kod vas Draža i opšta istorija četničkog pokreta u jednom tomu...tvrdom..?
2. Hoće li Pogledi izdati biografiju Milana Nedića i Dimitrija Ljotića..?
ako ne može neka preporuka za njihove biografije..
Одговори

(30-10-2022, 10:49 PM)Luka Milošev Пише:  Gospodine Samardziću, da li znate možda nešto više o Slavi Koviću njemu Ljotićevci urezali petokraku na čelo.Da li je čist kako kažu Komunisti.

Није ми познато.
Одговори

(14-11-2022, 09:26 PM)Filip88 Пише:  Pozdrav...par pitanja..

1.Ima li da se kupi knjiga kod vas Draža i opšta istorija četničkog pokreta u jednom tomu...tvrdom..?
2. Hoće li Pogledi izdati biografiju Milana Nedića i Dimitrija Ljotića..?
ako ne može neka preporuka za njihove biografije..

1. Има само други и трећи том:
https://www.pogledi.rs/%d1%81%d0%b2%d0%b...d1%83.html
У плану је доштампавање првог тома, али не знам тачно када, надам се ускоро.
2. Има у првом тому ''Генерал Дража и општа историја четничког покрета''. Књиге има у свим библиотекама.
Одговори

Шта мислите о овоме? Помињу се напочетку војвода Пећанац па касније и Ђуришић, Дража итд. Морам да признам да је документарац као документарац сјајно одрађен, али не знам да ли је 100% истина све што се износи, додуше имају и неке документе, мада најбоље је да погледате, занима ме ваше мишљење  Баја

https://www.instagram.com/colour.history/
Бојење црно-белих фотографија. За све информације и питања на ФБ страницу или на имејл kolorizovana.proslost@gmail.com
[Слика: image.jpg]
Одговори

Баш смо снимили за наш Јутјуб канал емисију о злочинима четника над муслиманима, има и о овим догађајима.
Ове емисије су туга Божија. Не могу се проедити са научним радовима, нпр. са Живковићевим, о коме сам писао:

https://www.pogledi.rs/%d1%87%d0%b5%d1%8...d0%b8.html

Они по старом почињу од момента када је неко њихов страдао. Уопште не кажу зашто је Пећанац био послат тамо после Првог светског рата, итд.
Одговори

,Да ли још увек подржавате ДВЕРИ?


Какво мишљење имате о Бошку Обрадовићу?

Хвала

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 3 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним