Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(17-05-2019, 11:39 AM)Милослав Самарџић Пише:  
(17-05-2019, 12:45 AM)Mekenzi Пише:  Шта је истина, Шта се десило са мајком сада покојног глумца Мише Јанкетића. Причао је Да му је поп Маца са четницима у Пљевљима стрељао мајку.

Види тему Одлазак глумачке легенде.

Хвала.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Господин Самарџић је у једној емисији прочитао Хитлерову поруку Србима. Не могу да пронађем ту емисију. Јако је интересантно јер изгледа као порука од данашње европске комисије.
Ако може неко да ми текст те поруке или линк емисије где је гостовао гос. Самарџић био бих веома захвалан.
Хвала.
Одговори

(21-05-2019, 01:04 PM)Сиви_соко Пише:  Господин Самарџић је у једној емисији прочитао Хитлерову поруку Србима. Не могу да пронађем ту емисију. Јако је интересантно јер изгледа као порука од данашње европске комисије.
Ако може неко да ми текст те поруке или линк емисије где је гостовао гос. Самарџић био бих веома захвалан.
Хвала.

Сигурно си мислио на ову емисију

Одговори

Шта је беше било са Војводом Дулетом Димитријевићем?

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(22-05-2019, 07:04 PM)Николај Пише:  Шта је беше било са Војводом Дулетом Димитријевићем?
Онај Пећанчев тамо око Раче што је био?
Чини ми се да су га убили комунисти после рата, али нисам сигуран.
Одговори

Пре рата је био у Пећанчевом удружењу и адвокат у Београду, за време рата не знам шта је радио. Изгледа да је имао неко овлашћење од Владе за организацију отпора или су ови из СОЕ имали неке комбинације са њим, јер Хадсон септембра 1941. у пар телеграма јавља својима да је ухватио везу са њим негде око Петровца.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Чини ми се да сам виђао слике одреда негде око Раче, можда и око Тополе, али не знам. Можда то са СОЕ преко Бирчанина.
Одговори

Након окупације био у Паштровићима, па се повезао са Бирчанином.
Умро у Бгд, после рата.
Одговори

Шта мислиш о овоме што је изјавио Танасије Узуновић да је глумца Ацу Цветковића убио лично Крцун у подруму Народног позоришта?
Одговори

(22-05-2019, 11:29 PM)Бенито Пише:  Шта мислиш о овоме што је изјавио Танасије Узуновић да је глумца Ацу Цветковића убио лично Крцун у подруму Народног позоришта?

Не би ме изненадило.
Одговори

(22-05-2019, 11:01 PM)Мића Адмирал Пише:  Након окупације био у Паштровићима, па се повезао са Бирчанином.
Умро у Бгд, после рата.
Хвала! Значи отуда и оне слике крај мора.
Одговори

Ово је он:

[Слика: D7-KBi-Ae-Ww-AEh4cw.jpg]

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(23-05-2019, 05:37 PM)Николај Пише:  Ово је он:

[Слика: D7-KBi-Ae-Ww-AEh4cw.jpg]

Прави адвокат, мора да ниједан спор није изгубио.
Одговори

Госин Самарџићу,колико је тачна прича да је Душко Попов по налогу британске владе или њихових служби,дошао у Југославију 1965. да тражи неко четничко благо у овчарско кабларској клисури? Наводно је одсео у хотелу " Каблар" и преко дана изигравао туристу и шетао а ноћу осветљавајући пут лампама копао по клисури тражећи то благо. То је, наводно, био повод за акцију УДБЕ "Морава" која га је провалили шта ту ради али ни они нису имали успеха у налажењу. Ту су довели и бившег четника из Блаца који је одбио да сарађује са њима па је због тога настрадао? Слична је и прича за оно благо у околини Ниша за које је, наводно, знао само бивши новинар Политике Ратибор Сотировић али ни он није хтео да сарађује па то благо остаде мистерије до дан данас. Има ли истине у тим причама или је опет нека комуњарска подметачина на делу?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 12 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним