Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(03-05-2022, 07:12 PM)Luka Milošev Пише:  https://youtu.be/V8kIvCi9bSE Gospodine Samardziću šta mislite o ovoj Emisiji.
Одавно је била, али сећам се да црвена прича доминира. А добра ствар је што је кренуло са мртве тачке.
Одговори

Цитат:Питање за господина Самарџића..

Да ли је тачна информација да је атентант на министра Велибора Јонића 1944. године организовала ЈВуО?

Колико знам не постоје информације о организаторима атентата. Питање сам поставио јер сам наишао информацију да је атентат организовала ЈВуО. Делује ми невероватно и небулозно  да организују атентат на некога ко је водио преговоре испред Недићеве владе и генерала Драже. Додуше брат Велибора Јонића, Боривоје је касније приступио ЈВуО што ми такође говори и даје јаснију слику да припадници Равногорског покрета никако нису могли учествовати у организацији атентата.


Господине Самарџићу вероватно сте пропустили ово моје питање, па када будете имали неке информације да одговорите. Хвала

Остао сам војник убеђен да народ треба да да реч на крају. Убеђен сам да сам био на правом путу. - Генерал Дража Михаиловић
Одговори

(09-05-2022, 05:46 PM)sagus Пише:  
Цитат:Питање за господина Самарџића..

Да ли је тачна информација да је атентант на министра Велибора Јонића 1944. године организовала ЈВуО?

Колико знам не постоје информације о организаторима атентата. Питање сам поставио јер сам наишао информацију да је атентат организовала ЈВуО. Делује ми невероватно и небулозно  да организују атентат на некога ко је водио преговоре испред Недићеве владе и генерала Драже. Додуше брат Велибора Јонића, Боривоје је касније приступио ЈВуО што ми такође говори и даје јаснију слику да припадници Равногорског покрета никако нису могли учествовати у организацији атентата.


Господине Самарџићу вероватно сте пропустили ово моје питање, па када будете имали неке информације да одговорите. Хвала

Нисам чуо за тај атентат.
Одговори

https://youtu.be/eY4CXjxZm9Y Znači Partizani i Ustaše ubijale u Jasenovcu Četnike.
Одговори

Шта би са остацима поручника Радомира Нешковића? Је л' сахрањен?
Одговори

(14-05-2022, 08:00 PM)Monarhist Пише:  Шта би са остацима поручника Радомира Нешковића? Је л' сахрањен?

Нисам чуо.
Одговори

Истражујем имена и чланове сеоских четничких одреда Котор Вароша у склопу најпре Борјанског четничког одреда.Дали можда имате неке детаљније информације о војним операцијама на подручју ове општине?Или ако је познато гдје је Врањешевић био стациониран по доласку на дужност?

https://www.glaskotorvarosa.com/donji-bo...-sumadije/

Горски штаб 310
Одговори

(17-05-2022, 12:09 AM)Ocaus41 Пише:  Истражујем имена и чланове сеоских четничких одреда Котор Вароша у склопу најпре Борјанског четничког одреда.Дали можда имате неке детаљније информације о војним операцијама на подручју ове општине?Или ако је познато гдје је Врањешевић био стациониран по доласку на дужност?

https://www.glaskotorvarosa.com/donji-bo...-sumadije/

То су питања за Верољуба Малетића, замолићу за да погледа ово
Одговори

Зна ли се нешто о овоме:

[Слика: FRsy-N5p-XIAEc-LKe.png]

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

(18-05-2022, 08:18 PM)Николај Пише:  Зна ли се нешто о овоме:

[Слика: FRsy-N5p-XIAEc-LKe.png]
 Љотићевштина...само нас брукају.
Одговори

(09-05-2022, 05:46 PM)sagus Пише:  
Цитат:Питање за господина Самарџића..

Да ли је тачна информација да је атентант на министра Велибора Јонића 1944. године организовала ЈВуО?

Колико знам не постоје информације о организаторима атентата. Питање сам поставио јер сам наишао информацију да је атентат организовала ЈВуО. Делује ми невероватно и небулозно  да организују атентат на некога ко је водио преговоре испред Недићеве владе и генерала Драже. Додуше брат Велибора Јонића, Боривоје је касније приступио ЈВуО што ми такође говори и даје јаснију слику да припадници Равногорског покрета никако нису могли учествовати у организацији атентата.


Господине Самарџићу вероватно сте пропустили ово моје питање, па када будете имали неке информације да одговорите. Хвала


Јвуо је,руку на срце,убијала своје противнике,али политички ефемерне ликове,док се један Вујковић,Бећаревић,Јонић и екипа шетају по Београду.И комунисти убијају Ђуру Космајца,неке костоломце класичне док крупни играчи,играју и код једних и код других,гледајући своје личне интересе.Уз сво поштовање,за храброст,које су те ствари изискаивале,мислим да је ово сурова истина.
Одговори

Који је извор за ово?Никад чуо Драгомир Пантелић..
Одговори

Pitanje, da li je ovo proverena informacija..?
Takodje mislim da je moguća i ratna propaganda....
Одговори

Добро јутро гисподине Самарџићу , имам једно питање. Да ли је било снајпериста у ЈВУО , и  можете ли да ми кажете имена најбољих ако их знате?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 24 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним