Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(27-10-2023, 03:31 PM)ватхра Пише:  Сајц је одлетео првим летом назад, 15. марта
Имаш цео ПДФ његове књиге на нету.

Имаш неки линк за књигу?

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Ево са сајта ЦИА
https://www.google.rs/url?sa=t&source=we...r1g1lH7adp
Одговори

Хвала.

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Нисам упоређивао, не знам да ли се ово налази у Сајцовој књизи у издању ИСИ, тврд повез, комплет од десетак књига.
Алберт Сајц: Михаиловић - преварант или херој.
Одговори

Колико пилота је евакуисано са аеродрома у Беранама?
Одговори

Од марта до августа укупно 125.
Одговори

(26-10-2023, 08:47 AM)Mitic Пише:  
Не знам ко је господин који је био гост у овој емисији са Милославом Самарџићем, али признајем му свако ауторство на израз:
Дрезденски стражари!!!!
Одговори

Адвокат Небојша Перовић. Преко суда је натерао БГ паркинг сервис да користи ћирилицу. Сјајан лик! Србин старинског кова.
Одговори

Да додам, бранио је права легалних власника оружја после мајских догађаја.
Одговори

Колико немачких операција против четника је до сада познато? Да ли имате списак?
Одговори

(28-10-2023, 12:23 PM)Јужносрбијанац Пише:  Колико немачких операција против четника је до сада познато? Да ли имате списак?
https://youtu.be/ab74js88kGA?si=1lnn7gUyJWy02wot
Одговори

Како се зове она мелодија коју често користите у документарцима? На примјер, у оном снимку о Дражином гробу објављеном на Погледима?
Одговори

До када је Калабић пратио Дражу у Црној Гори?
Одговори

(28-10-2023, 11:02 PM)Potporucnik1 Пише:  До када је Калабић пратио Дражу у Црној Гори?

Синовац, прећера га са питањима. Хоћеш све на тацни да ти се сервира. Имаш пуно књига овде па наручи и загреј столицу ако те толико то све занима.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 6 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним