Оцена Теме:
  • 3 Гласов(а) - 3.67 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PROTESTI U CRNOJ GORI

Протести у Црној Гори се настављају, у наредних неколико сати ће се више знати. Оно што се зна јесте да захтеви остају исти, уз захтев да буде ослобођен Андрија Мандић и други ухапшени...

[Слика: 6LzSCUJ.gif]
MAKE SERBIA GREAT AGAIN!!! НАПРАВИМО СРБИЈУ ВЕЛИКОМ ОПЕТ!!! С' ВЕРОМ У БОГА ЗА КРАЉА И ОТАЏБИНУ-СЛОБОДА ИЛИ СМРТ ✞✞✞
Одговори

Порука Србима Црне Горе из Србског Пијемонта, јуначке Републике Србске:

Цитат:Дижите се Срби Црне Гиоре, ко пич*ке ћутите 20 година!!!

Умјесто да данас имамо јединствену Србску Државу од Вардара до Купе, разбијени смо у парампарчад!!!

Диж'те се пиз*да ви материна!!!

У Србској се гњило 3 године у рову за неку слободу, за парче своје земље.

Да нису можда ваше гуз*ице вриједније од глава Срба посијаних по ратиштима Босне и Херцеговине-Светог Савве ђедовине?!

Диж' се марво, можда се пробуди и марва из УЖАС-а!

Прво скини Мила па онда по осталим црњегорцима.

Црњегорци су усташе и њих треба посред усташког чела!

И ти Амфилохије наулицу, кад ћеш, шта чекаш?!

Потписујемо свако слово!

И даљше каже:

Цитат:'ебе се мене да ли ће бити тамо Мило, Кривокапић или неки трећи Штедимлија.

Мене интересује да ли тамо има још живих Срба, ако их има нека се дижу, ако их нема нека себе сви зову ЦРњегорцима, да и ту причу завршимо!

Није се Србин једном турчио!!!

Ово је тужна и стара прича о србском унијаћењу, турчењу, црногорчењу...

Прича о конвертитству, о лакомисленој издаји. О томе се овдје ради, и само то мене овдје интересује!

Да и је ово србски крај или можда србски почетак?!

Оно што ви сви заборављате.. Црња Гора је прије 75 година била 100% србска држава, србска територија.

Данас је усташка 80%

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(25-10-2015, 05:34 PM)Ројалист Пише:  Протести у Црној Гори се настављају, у наредних неколико сати ће се више знати. Оно што се зна јесте да захтеви остају исти, уз захтев да буде ослобођен Андрија Мандић и други ухапшени...

A ti još uvek u Nišu... Kakav si ti to Srbin, Srbija se brani u Podgorici....

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(25-10-2015, 08:13 PM)Mekenzi Пише:  Srbija se brani u Podgorici....

...а напада у Вршцу!

ПРОСВЕТАР, раб Божји и раденик на трудном воздвиженију Часног Крста и срушеног Стлпа Рашко-Сербскјаго.
СРБИН ИМА ПУТИНА ЗА БРАТА,
А ПУТИН ЈЕ ТАТА ОД САРМАТА,
ОД ЛОВЋЕНА ДО УРАЛА,
СВЕ СУ СТРАЖЕ ОД КИНЖАЛА,
ГРАДИЋЕМО НОВИ СЕВАСТОПОЉ,
ШТИТИЋЕ НАС БУЛАВА И ТОПОЉ!
Одговори

(26-10-2015, 04:44 AM)ПРОСВЕТАР Пише:  

...а напада у Вршцу!

КидањеКидањеКидање
Одговори

...а напада у Вршцу!

Jok, Vala.

Ođe se pravi strategija za oslobođenje...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Новорусије?
Одговори

(26-10-2015, 11:59 AM)Mekenzi Пише:  

...а напада у Вршцу!

Jok, Vala.

Naravno.
Mi ođe čekamo provetara i 300 hrabrih da preko Karpata sa one mape da uđu u Vršac , posle za Beograd pa da izvede Rusiju na topla mora...

To ako ne uradi, mi ćemo ođe biti prinuđeni da tražimo od beogradskih dahija veća prava i privilegije ili odlazimo. Tuna nema dileme.

ПРОСВЕТАР.
Одговори

(26-10-2015, 03:07 PM)Mekenzi Пише:  

...а напада у Вршцу!

Jok, Vala.

Naravno.
Mi ođe čekamo provetara i 300 hrabrih da preko Karpata sa one mape da uđu u Vršac , posle za Beograd pa da izvede Rusiju na topla mora...

To ako ne uradi, mi ćemo ođe biti prinuđeni da tražimo od beogradskih dahija veća prava i privilegije ili odlazimo. Tuna nema dileme.

Да скратимо причу...одлазите одмах!

У славу предака, на понос потомака!!!

http://cojstvo.rs/
Одговори

(26-10-2015, 05:36 PM)регул Пише:  
(26-10-2015, 03:07 PM)Mekenzi Пише:  

...а напада у Вршцу!

Jok, Vala.

Naravno.

Да скратимо причу...одлазите одмах!

Nema odlaženja odma', posle da ažete da smo sepratisti....

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Da se vratimo na temu.

Crna Gora ako želi srušit Mila, mora imati organizaciju poput Otpora kao što je Srbija imala, to je jedini način. Otpor je skupljao tri godine u Srbiji sve što je vredelo tad u Srbiji i bila elita, i bio je spontano okupljanje studenata još 96/97 na protestima do 2000-te.

Zato je ovo prava stvar:
http://www.vijesti.me/vijesti/milacic-pi...ora-857484

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Студентски протест је био 96/97.
Одговори

(26-10-2015, 09:33 PM)Ђуро Пише:  Студентски протест је био 96/97.

Ispravljeno.

ПРОСВЕТАР.
Одговори

Немам ништа против шале, чак ни у врло озбиљним ситуацијама. То карактерише нашу духовност.
Међутим, овде се ради о тектонском поремећају за српску историју. Говорим о терању СПЦ са Косова и Метохије и из Црне Горе. То је догађај непознат у нашој историји. За то време, веома мали број интелектуалаца у Србији је подигао свој глас.
Одговори

Скочи на Форум:

Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним