Оцена Теме:
  • 5 Гласов(а) - 1.8 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Александар Вучић

(26-10-2023, 05:03 PM)Бенито Пише:  Важно обавештење за оне са подручја града Београда!!!!! Ако Вас неко буде звао са броја телефона који је доле записан, знајте да Вас зову да питају да ли подржавате "државотворну политику председника Александра Вучића". Тај број телефона је:
011/7359506

Да живим у БГ,јавно бих гласао Шапића,конкуренти су они који би ујутру дали КИМ,и РС,"геноцид",у Сребреници увели у читанке од вртића.
Не би се ми овде расправљали,ваља ли Дражина биста у Лапову или у Београду.Полупали би је маљевима ти фанатици.

Врло могуће,да од нове године Не давимо БГД,и екипа узму Београд.
Ако до тога дође са сетом ћемо се сећати "снс диктатуре"(сиц) у Београду.

Живи били па видели.


Само....није им БВ Дорћол и Стари Град...Већ и Барајево,Ресник,Сопот итд.Тамо та господа не иду


Полако...
Одговори

Што да не узму Београд ако победе на изборима?
Одговори

(27-10-2023, 09:59 AM)ексрежисер Пише:  
(26-10-2023, 05:03 PM)Бенито Пише:  Важно обавештење за оне са подручја града Београда!!!!! Ако Вас неко буде звао са броја телефона који је доле записан, знајте да Вас зову да питају да ли подржавате "државотворну политику председника Александра Вучића". Тај број телефона је:
011/7359506

Да живим у БГ,јавно бих гласао Шапића,конкуренти су они који би ујутру дали КИМ,и РС,"геноцид",у Сребреници увели у читанке од вртића.
Не би се ми овде расправљали,ваља ли Дражина биста у Лапову или у Београду.Полупали би је маљевима ти фанатици.

Врло могуће,да од нове године Не давимо БГД,и екипа узму Београд.
Ако до тога дође са сетом ћемо се сећати "снс диктатуре"(сиц) у Београду.

Живи били па видели.


Само....није им БВ Дорћол и Стари Град...Већ и Барајево,Ресник,Сопот итд.Тамо та господа не иду


Полако...

Благо нама са таквим прозападним СНС четницима...

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(27-10-2023, 10:55 AM)Ђорђе Пише:  Што да не узму Београд ако победе на изборима?
Ђорђе,видим да се спремате за функцију.Ви сте јавно подржали ову опозициону коалицију.
Легитимно,бар се не фолирате ко ови други на форуму.

Реците нам да ли подржавате њихове ставове о другом светском рату,о четницима-кољачима,о геноциду у Сребреници они јавно то форсирају.
Подсетићу вас сви одреда баштине комунистичку идеологију.
Са друге стране за Шапића се то не може рећи.
Одговори

(27-10-2023, 11:20 AM)Шумадинац Пише:  
(27-10-2023, 09:59 AM)ексрежисер Пише:  
(26-10-2023, 05:03 PM)Бенито Пише:  Важно обавештење за оне са подручја града Београда!!!!! Ако Вас неко буде звао са броја телефона који је доле записан, знајте да Вас зову да питају да ли подржавате "државотворну политику председника Александра Вучића". Тај број телефона је:
011/7359506

Да живим у БГ,јавно бих гласао Шапића,конкуренти су они који би ујутру дали КИМ,и РС,"геноцид",у Сребреници увели у читанке од вртића.
Не би се ми овде расправљали,ваља ли Дражина биста у Лапову или у Београду.Полупали би је маљевима ти фанатици.

Врло могуће,да од нове године Не давимо БГД,и екипа узму Београд.
Ако до тога дође са сетом ћемо се сећати "снс диктатуре"(сиц) у Београду.

Живи били па видели.


Само....није им БВ Дорћол и Стари Град...Већ и Барајево,Ресник,Сопот итд.Тамо та господа не иду


Полако...

Благо нама са таквим прозападним СНС четницима...

Него шта него прозападни четник.Није срамота желети да Србија буде као нпр Чешка.

Срамота је бити четникбољшевик,који не види да да је данашња Русија наследник необољшевичке СССР.
И у економији,и у политици,и по војним питањима.
И да је Путин диктатор попут Ердогана,или ликова из доба војне хунте.
Одговори

(27-10-2023, 09:59 AM)ексрежисер Пише:  
(26-10-2023, 05:03 PM)Бенито Пише:  Важно обавештење за оне са подручја града Београда!!!!! Ако Вас неко буде звао са броја телефона који је доле записан, знајте да Вас зову да питају да ли подржавате "државотворну политику председника Александра Вучића". Тај број телефона је:
011/7359506

Да живим у БГ,јавно бих гласао Шапића,конкуренти су они који би ујутру дали КИМ,и РС,"геноцид",у Сребреници увели у читанке од вртића.
Не би се ми овде расправљали,ваља ли Дражина биста у Лапову или у Београду.Полупали би је маљевима ти фанатици.

Врло могуће,да од нове године Не давимо БГД,и екипа узму Београд.
Ако до тога дође са сетом ћемо се сећати "снс диктатуре"(сиц) у Београду.

Живи били па видели.


Само....није им БВ Дорћол и Стари Град...Већ и Барајево,Ресник,Сопот итд.Тамо та господа не иду


Полако...

Рођо, можда ниси разумео претходну моју поруку:
Она мученица позове и каже да је из изборног штаба СНС за Београд. А онда пита:"Подржавате ли државотворну политику председника Александра Вучића?" Ако кажеш "ДА", онда следи друго и кључно питање:" Да ли ћете на предстојећим парламентарним изборима гласати за коалицију коју предводи Александар Вучић?"
Дакле, какав бре Шапић!!!!
Овај се одавно договорио са Ђиласом да победи опозиција у Београду, да врате бус-плус, комуналну милицију, сплавове и слично. Све што је Шапић укинуо.
Одговори

(27-10-2023, 12:08 PM)ексрежисер Пише:  
(27-10-2023, 10:55 AM)Ђорђе Пише:  Што да не узму Београд ако победе на изборима?
Ђорђе,видим да се спремате за функцију.Ви сте јавно подржали ову опозициону коалицију.
Легитимно,бар се не фолирате ко ови други на форуму.

Реците нам да ли подржавате њихове ставове о другом светском рату,о четницима-кољачима,о геноциду у Сребреници они јавно то форсирају.
Подсетићу вас сви одреда баштине комунистичку идеологију.
Са друге стране за Шапића се то не може рећи.

Не фолирам се, нарочито не с НАТО-четницима на радару. Ту је Шумадинац, тамо горе, омашио само и искључиво скраћеницу али сврху је погодио.

Пошто ми није јасно какве везе четнички одреди и Чича имају с НАТО-м и бољшевицима који черупају ову земљу у континуитету, са сменом на сваких десетак година, са најгорим актуелно на челу.
Одговори

Биће вам Ђорђе убрзо јасно,само се бојим да не буде касно!

Живи били па видели.
Одговори

Бенито,нек врате бус-плус,реше канализацију у Борчи,изместе или не изместе аутобуску станицу.То су бг теме,нек се надмећу,ја лично то не пратим.То су ван наше теме.

Проблем је у дискурсу опозиционих група којима је кључни део агенде:Сребреница,српски злочини,нато-пакт,независно Косово,укидање РС,брадати четници.

Кад они дођу за њима иду нво пешадинци,које је снс у БГ ставио ad acta, које је урнисао,развластио.То су факти.
Они са њиховом идеологијом форсираће комунистичку мантру,уместо ове прилично позитивне за време снс-а у Београду,која је руку на срце ишла ка "нашој",страни.

Биће нам жао,и то врло брзо кад уместо каквог таквог Шапића,дођу они.Само полако...
Е сад видећемо....
Није Београд,Дорћол,Врачар,има ту и ЧА-ЧА-ЧА(Овча,Борча,Крњача)Сопот,Ресник итд.
А ако затреба снс-у ту му је "патриотска",опозиција.
Видећемо,оладимо пивце и гледамо.
Одговори

Ти си поменуо Шапића. Ја сам Ти само пренео да су они звали из изборног штаба СНС Београд, а да уопште нису поменули ни Београд, ни Шапића.
Одговори

(27-10-2023, 12:48 PM)ексрежисер Пише:  Биће вам Ђорђе убрзо јасно,само се бојим да не буде касно!

Живи били па видели.

Јасно је мени и сада много чега и ко шта ради, нарочито ко шта прича и зашто то прича. Јасно ми је и ко разграђује државу свакога дана. Како имам бирачко право, само један човек је уништава, а то нису ни паткари ни Шапић.

Као што ме много не интересује ко ће владати Београдом, пошто везе с тим градом немам већ седам година, како сам дипломирао и вратио кући.
Одговори

(27-10-2023, 01:20 PM)Ђорђе Пише:  
(27-10-2023, 12:48 PM)ексрежисер Пише:  Биће вам Ђорђе убрзо јасно,само се бојим да не буде касно!

Живи били па видели.

Јасно је мени и сада много чега и ко шта ради, нарочито ко шта прича и зашто то прича. Јасно ми је и ко разграђује државу свакога дана. Како имам бирачко право, само један човек је уништава, а то нису ни паткари ни Шапић.

Као што ме много не интересује ко ће владати Београдом, пошто везе с тим градом немам већ седам година, како сам дипломирао и вратио кући.

Ђорђе,Ви лично то посматрате а не би требало.Београд је центар свих наших провинција,и није свеједно да ли ће Чича,овакав или онакав,стајати у Брегалничкој,или ће владати они који ће га склонити,а можда и мацолом полупати.
Одговори

(27-10-2023, 01:13 PM)Бенито Пише:  Ти си поменуо Шапића. Ја сам Ти само пренео да су они звали из изборног штаба СНС Београд, а да уопште нису поменули ни Београд, ни Шапића.
Зову,лажу,обећавају,нуде пакете,све раде ко и жути,црвени,зелени,и овде и по белом свету .
Ал,ни сви лажови,не гледају исто на неке ствари...Ако ме разумеш.
Одговори

(27-10-2023, 12:11 PM)ексрежисер Пише:  
(27-10-2023, 11:20 AM)Шумадинац Пише:  
(27-10-2023, 09:59 AM)ексрежисер Пише:  
(26-10-2023, 05:03 PM)Бенито Пише:  Важно обавештење за оне са подручја града Београда!!!!! Ако Вас неко буде звао са броја телефона који је доле записан, знајте да Вас зову да питају да ли подржавате "државотворну политику председника Александра Вучића". Тај број телефона је:
011/7359506

Да живим у БГ,јавно бих гласао Шапића,конкуренти су они који би ујутру дали КИМ,и РС,"геноцид",у Сребреници увели у читанке од вртића.
Не би се ми овде расправљали,ваља ли Дражина биста у Лапову или у Београду.Полупали би је маљевима ти фанатици.

Врло могуће,да од нове године Не давимо БГД,и екипа узму Београд.
Ако до тога дође са сетом ћемо се сећати "снс диктатуре"(сиц) у Београду.

Живи били па видели.


Само....није им БВ Дорћол и Стари Град...Већ и Барајево,Ресник,Сопот итд.Тамо та господа не иду


Полако...

Благо нама са таквим прозападним СНС четницима...

Него шта него прозападни четник.Није срамота желети да Србија буде као нпр Чешка.

Срамота је бити четникбољшевик,који не види да да је данашња Русија наследник необољшевичке СССР.
И у економији,и у политици,и по војним питањима.
И да је Путин диктатор попут Ердогана,или ликова из доба војне хунте.

Сачувај нас Боже русофоба, прозападних НАТО четника и напрдњака!  Сирома'

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним