Оцена Теме:
  • 2 Гласов(а) - 2.5 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ИЗБОРИ У СРБИЈИ 2020
#57

(05-06-2020, 04:27 PM)ПРОСВЕТАР Пише:  Ако те се на дан безбедности сете,сете се, ако не, то је била твоја дужност*.

Најгори отпад од СПО је ПОКС. Вође лажне монархистичке приче два дебила, један из Сомбора други из Крагујевца а родом из Гуче.Шљам де ла шљам. Онај кокошар који је и Дражин унук није имао ни одело како треба док му Даница Драшковић није купила. Кад се појавио у странци тамо неке 1993. већина није могла да верује да онаква похована п*зда може да буде Чичин унук.Порука за Покрет Обнове Комунистичких Сатрапа би била-ј*ебо вас ко вас саставио, а сви знамо ко је то.Пишај удбашки хоштаплерај,него има ли неког из Београда да нам јави колико се народа скупило на саботерском лажном протестном скупу пацоликог Драгаша,лажног привредника и осталих фекалија из његове екипе. Гледах неке снимке,не видех никог сем Бркића да говори, нити видех да неко окрете камеру ка маси...Биће да су успешни као пацолики на светском економском тржишту.

п.с. Искрено ми је жао што се Милован Бркић одазвао позиву ових превараната и наступио јавно на њиховом квази бојкоташком вашару без народа.
Одговори
#58


Нека нам школа буде са вером, политика са поштењем, војска са родољубљем, држава са Божјим благословом. Нека се сваки врати Богу и себи; нека нико не буде ван Бога и ван себе, да га не би поклопила језива тама туђинска, са лепим именом и шареном одећом.
Одговори
#59

Ne znam što Matija svoj ugled zalaže za neku kretensku priču koja je napravljena s koca i konopca.

Gledam pajtašicu dr Stojkovic Milinu Dorić advokaticu jebote strah me budaletina nešto joj hvali vidi se. Kako pelješi matroce preko interneta dok udaraju jajima ispod stola, te 1000 rsd za savet, te potpis, te ovo te ono. Mi smo komična politička scena, sve prevarantni.
Одговори
#60

Нашем друштву (и држави) прети уништење готово искључиво због странчарења које је постало прихваћено као сасвим уобичајено и пожељно понашање. Наравно, оно долази и пропагира се свакога дана почев од председника државе, посланика, министара, чиновника и службеника а чак је захватило и приватни сектор.

Raison d'etat не постоји. Нико о томе не говори, не пише, не дискутује. Никога није брига.
Одговори
#61

Slažem se. Dok god mladom čoveku bude posle škole ilio fakluteta glavna preokupacija bude da se uhlebi u državni aparat i bude činovnik tj. bitanga mi smo osuđeni na propast.

Ali ni jedna stranka se ne bavi zapošljavanjem omladine i povećanjem standarda. To jeste ima posla ali si član stranke i ako se ponižavaš, ako ne ideš na biro. Košta nas to već.
Одговори
#62

(05-06-2020, 08:40 PM)Уставобранитељ Пише:  Нашем друштву (и држави) прети уништење готово искључиво због странчарења које је постало прихваћено као сасвим уобичајено и пожељно понашање. Наравно, оно долази и пропагира се свакога дана почев од председника државе, посланика, министара, чиновника и службеника а чак је захватило и приватни сектор.

Raison d'etat не постоји. Нико о томе не говори, не пише, не дискутује. Никога није брига.

Са овим се слажем.

Нити једна странка у Србији се небави крунцијалнм проблемима опстанка Срба и Србије а то су


Извори пијаће воде

Мале (еколошке бомбе) хидроцентрале

Дивља сеча шума


Опстанком белоглавог супа и осталих заштићених врста

Исељавањем Срба са вековних огњишта

Нестајање села

Албанци који насељавају територију Србије


Муслимани којих све више има у Санџаку


итдд..

Наше странке се баве ко је кига ошамарио и које шта рекао и то све из Београда.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#63

(06-06-2020, 10:09 PM)Mekenzi Пише:  Са овим се слажем.


Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори
#64

Медијска машинерија највећег зла у савременој историји Србије (после "црвених", наравно) једино води кампању против Дачићевих и СзС-а, који, пак, ни не излазе на изборе.
Одговори
#65

21 листа...

Ко су Вам фаворити..

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#66

(12-06-2020, 10:40 AM)Mekenzi Пише:  Ко су Вам фаворити..

Сматрао бих себе дебилом да имам фаворита на овим шарлатанским изборима.

Сви ви који изађете на изборе, гласајући за било кога од понуђених,у ствари сте гласали за Вучића.Само напред у сопствену пропаст, само немој неко да дође после овде и да тупи како су му криви Американци,Руси,Французи,Ескими и остали...Јер тај потенцијални гласач је крив сам.Зашто?Па зато што је искључио мозак ако га уопште има.
Одговори
#67

Фаворит ми је излазност нижа од 50 одсто, јер би то могао бити знак да се нешто покреће.
Одговори
#68

(10-06-2020, 11:15 PM)Уставобранитељ Пише:  Медијска машинерија највећег зла у савременој историји Србије (после "црвених", наравно) једино води кампању против Дачићевих и СзС-а, који, пак, ни не излазе на изборе.

Шта тачно мислиш?
Одговори
#69

(12-06-2020, 08:44 PM)Уставобранитељ Пише:  Фаворит ми је излазност нижа од 50 одсто, јер би то могао бити знак да се нешто покреће.

Кладионице кажу 50.5-51.00% излазност.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори
#70

А ПОКС?

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним