Оцена Теме:
  • 21 Гласов(а) - 4.24 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Партизани Квислинзи ! Фотографије
#57

(18-01-2015, 01:02 PM)Бранке Пише:  
(18-01-2015, 12:38 PM)luka.luke 1 Пише:  Koliko se ja sjećam Rex

Неко каже да се звао Лукс,неко Рекс,сад како се тачно звао . . .

Свеједно,веома лепа слика највећег народног хероја НОБ-а и Југославије . . . и Тита поред њега . . . Креза

Ма, што се мене тиче био Лукс или Рекс он је пас, а онај што пред њега стоји (на двије ноге) му је брат
Одговори
#58

Немојте тако, то је стварно одличан пас. Данас полиција и ФБИ користе вучјака за проналажење дроге и сл..

Пас се звао Лукс. Истина је да је Лукс ујео Броза, па га је Броз убио (зато је Тито имао завијену руку па се сликао тако да би испало да је наводно рањен)

А постоји и друга верзија, неко је хтјео да убије Тита па му је ставио отров у храну, коју је случајно појео Лукс, па му је Тито пробушио рупу да би изгледало да је од метка хаха Креза
Одговори
#59

(18-01-2015, 06:33 PM)luka.luke 1 Пише:  Ма, што се мене тиче био Лукс или Рекс он је пас, а онај што пред њега стоји (на двије ноге) му је брат
Лука, молим те без неукусних поређења са псима..
Пси заиста не заслужују такве увреде
Одговори
#60

[Слика: 10923526_740431209358670_4696335255051177679_n.jpg]
Ево како је потписана ова слика" сви на казан" од стране фејсбук странице СФР Југославија,цитирам:Људи су се против фашизма борили и тамо где нису постојали оптимални услови за герилско ратовање.

[Слика: originalslika_Fotografija_partizani_351_7053660.jpg]
Три партизанска официра стоје поред откривене земунице у којој су се крили Роми.
Одговори
#61

"Другови сељаци, дајте нам мало воде, толико смо гладни да немамо гдје спавати" Креза
Одговори
#62

[Слика: 154j1qt.jpg]
[Слика: 2014_10_23_105756_1.jpg]
[Слика: 3167757.jpg]
[Слика: mjy9l0.jpg][Слика: url.jpg]

Припадници ЈНА са Немачким шлемовима.Ови бре исти ко Швабе!Јок
Одговори
#63

[Слика: originalslika_Sport_na_karauli_dizanje_tegova_7.jpg]
Спортске активности на Караули.Дизање тегова!КидањеКидањеКидањеКидање
Одговори
#64

Ковач, одакле је ова последња фотографија?
Одговори
#65

Са сајта Лимундо.
Одговори
#66

Има ли какво објашњење?
Одговори
#67

Само то што пише у фајлу.
Одговори
#68

Требало би да је ово "народни херој", комад. друге пролетерске, а у време фотографије генерал и комад. Граничних трупа ЈНА, Ратко Софијанић.
Одговори
#69

Смешна слика,зато сам је поставио.Нема ништа у задње време, конкретно на гуглу да се појави у вези ове теме.Зато постављам ово без везе.Нова власт увела цензуру на интернету!
Одговори
#70

Свака фотка је добра, ако знамо нешто о људима који су на њој.
Упореди само овог предратног коцкара са његовом функцијом у ЈНА, са Војводом Петром Бојовићем који је обављао исту функцију у ВКЈ. Слика све говори.
И онда дођу ови што је васпитао "Уча", да причају "како је СФРЈ била озбиљна Држава."

Исправка: горе изнад уместо ВКЈ, треба ВКС. Лапсус.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 2 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним