Оцена Теме:
  • 21 Гласов(а) - 4.24 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Партизани Квислинзи ! Фотографије
#43

Те слике са заробљеним четницима и усташама су намештали! На пример доведу једног четника везаног и једног усташу и онда их сликају заједно,да би испало да су били на истој страни.
Одговори
#44

Да, то су радили и 1941. године. У Ужицу су заједно приказивали четнике заробљене по отпочињању грађанског рата и немачке војнике које су преотели од четника ако се добро сећам у Чачку.
Одговори
#45

[Слика: kissing_soldiers.jpg]
Пропагандни плакат Црвене Армије с краја рата!Пољски сељак се срдачно захваљује свом ослободиоцу , војнику Црвене Армије.Знам да се Руси љубе у уста када се поздрављају али мени то изгледа болесно или настрано.Шта ви мислите? Опет понављам да сам проширио ову тему на морал код Црвених!
Одговори
#46

нека си ово поставио да се види каква је то багра стаљинистичка крволочна

ЕВО БРАЋЕ ЈОШ СУ ЖИВИ ШТО РАДАВУ ВОДУ ПИЛИ!
Одговори
#47

[Слика: 10924192_10204733866004065_6272771348346071890_o.jpg]
Слика је настала након уласка партизанских јединица у Пећ!У позадини изнад Титове слике је постављена велика Албанска застава.

[Слика: Tito_na_frontu_u_Srbiji.jpg]
А овако је све почело!
Одговори
#48

[Слика: srecom-izbegnute-su.jpg]
Одговори
#49

А где је спомен плоча за онај Рефлектор што су уништили?То је био хит на интернету раније!
Одговори
#50

http://www.pogledi.rs/diskusije/viewtopic.php?t=21974

То су бар били окупатори, овде су напали отправнике возова из БагрданаSmile
Одговори
#51

(17-01-2015, 11:41 AM)Николај Пише:  http://www.pogledi.rs/diskusije/viewtopic.php?t=21974

То су бар били окупатори, овде су напали отправнике возова из БагрданаSmile

И то у два јуриша!Креза

Мора да су отправници у августу пружили жесток отпор кад је цео одред морао да се активира . . . Кидање

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори
#52

[Слика: SIMIC01.jpg]
[Слика: hitler_se_nije_ubio_otisao_je_u_argentinu_i_zivi.jpg]
Овде се види како је Тито имитирао свог идола Хитлера.Немачки овчар је био важан део имиџа!Бесан
Одговори
#53

(18-01-2015, 11:05 AM)Ковач Пише:  [Слика: SIMIC01.jpg]

Јел ово беше Лукс што фата бонбе? Јок

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори
#54

Koliko se ja sjećam Rex
Одговори
#55

(18-01-2015, 12:38 PM)luka.luke 1 Пише:  Koliko se ja sjećam Rex

Неко каже да се звао Лукс,неко Рекс,сад како се тачно звао . . .

Свеједно,веома лепа слика највећег народног хероја НОБ-а и Југославије . . . и Тита поред њега . . . Креза

''...Видиш ли пријатељу она три чобана на ливади? Е све док та тројица могу да надгласају мене и Сократа и услед тога доносе одлуке, ја у демократију не верујем... ! " - Платон
(„Држава“)

Одговори
#56

[Слика: tumblr_m38dtpc_Fz_T1r8p40xo1_500.jpg]
[Слика: nwk05my.jpg]
[Слика: German_soldier_and_dog.jpg]
[Слика: 1c9328b4b9e0de6109165707b2114b7b.jpg]
[Слика: 0_0_0_01_0_02_236_226_csupload_23940811.jpg]
Немачки овчари су били масовно коришћени од стране Вермахта.

[Слика: 2pz09ih.jpg]
[Слика: slika_Foto_JNA_Vojnik_granicar_sa_psom_58188281v8.jpg]
Партизани су их исто користили за време рата а после је ЈНА наставила традицију.Исто је што се тиче наоружања ЈНА! Сво пешадијско наоружање које је користио Вермахт користила је ЈНА дуго година после рата. Главно питање је ко нам је био Савезник за време Хладног рата?Да ли је то била Западна или Источна Немачка?Ево одговор:КидањеКидањеКидање
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 1 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним