Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Одговори

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...o_piju.jpg

Pozdrav. Može li neko da mi objasni dogadjaj sa ove slike?
Одговори

(05-12-2021, 04:15 PM)Svetozar Пише:  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...o_piju.jpg

Pozdrav. Može li neko da mi objasni dogadjaj sa ove slike?

То су ти комунисти преобучени у усташе и четнике бајо мој.... Јок

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(05-12-2021, 04:15 PM)Svetozar Пише:  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...o_piju.jpg

Pozdrav. Može li neko da mi objasni dogadjaj sa ove slike?

Имаш на теми о Зеничком корпусу. То су највероватније усташки статисти.
Одговори

Милославе, поменуо си на Балкан инфу да се негде даје серија "Време зла". Где је то? На ком каналу?
Одговори

Требало би да је Нова преноси, Јунајтед група је промовише сад, преко СББ-а, рекламирају да можеш да купиш све епизоде одједном.
Одговори

(05-12-2021, 10:02 PM)Бенито Пише:  Милославе, поменуо си на Балкан инфу да се негде даје серија "Време зла". Где је то? На ком каналу?

СББ, ТВ Нова, али нисам сигуран, гледао сам врло кратко. Љутко
Одговори

(05-12-2021, 10:02 PM)Бенито Пише:  Милославе, поменуо си на Балкан инфу да се негде даје серија "Време зла". Где је то? На ком каналу?

Имаш у СББ-у да бинџујеш све серије за 799 дин.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Има и бесплатно на торенту ко неће да плаћа.
Одговори

У вези успеха комуниста у Црној Гори, не верујем да су за то одговорни зеленаши. Они су били изразита мањина на Подгоричкој скупштини. Пре бих рекао да је русофилија одиграла своје.
Одговори

Поштовани господине Самарџићу, да ли ће бити пригодних календара за 2022. годину, у овим тешким, али јуначким временима?

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

(06-12-2021, 01:26 PM)Vlad Alekš Пише:  Поштовани господине Самарџићу, да ли ће бити пригодних календара за 2022. годину, у овим тешким, али јуначким временима?

Неће... Презаузет сам филмом.
Одговори

Ако може да одговори Милослав, Никочај или било ко од фпурмаша. Читам сад нека хрватска писанија и тврде да су четници починили масовне злочине у Имотском (зна се, клали, силовали и све по реду) а и да је Динарска дивизија исто тако масовно поубијала неке хрватске цивиле и рањене партизане после битке за Грачац. Као извор углавном користе комунистичке зборнике ( а комунисти су великосрби по њима наравно), књигу "Поп издаје" и ХДА архиве ваљда. Колико истине има у овоме?
Одговори

Ја знам само да су У Имотском увек биле најгоре Усташе,како у 2. Светском рату тако и у рату 90. тих!Вероватно је била нека одмазда по околним селимма,не верујем да су четници заузели Имотски!Они су још гори Црно-кошуљаши него они из Чапљине.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 18 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним