Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Милославе јуче сам вас гледао на ТВ Палма из Јагодине код Оливере Милетовић, не завршисте део (или ја нисам разумео) када сте причали о Верици и Драгославу Рачићу, нисам разумео део за Рачића нико није поднео захтев за рехабилитацију јер није имао потомака.По Закону о рехабилитацији могао је то да учини његов братанац Милетић,зашто то није урадио, рекли сте за Гордану Михаиловић нешто у смислу да није хтела да са децом Дражиних џелата сарађује и њима подноси захтев нешто у том смсилу, али нисам разумео зашто Рачићев братанац није хтео да поднесе захтев.
И друго питање исто нисте завршили реченицу, па сте кренули на другу тему и прешли сте на Раковића и његову вереницу, која се преудала па погинула од воза итд али не завршисте тему где је Рачић сахрањен, била је теза раније да је то на месту данашње аутобуске станице у Шабцу, па се после појавила теза да је у Љубовији.
Одговори

(28-04-2023, 07:21 PM)Darx99 Пише:  https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/41529...svetu-foto

Da li ste znali za ovo?
Да.
Одговори

(27-04-2023, 11:29 PM)Potporucnik1 Пише:  Ког Љотићевца је Никола Калабић наводно претукао?

Ни једног. Једног је ликвидирао, неко г Лукића мислим. Што му је одвео фамилију на Бањицу.
Одговори

(30-04-2023, 02:37 PM)ZdravkoR Пише:  Милославе јуче сам вас гледао на ТВ Палма из Јагодине код Оливере Милетовић, не завршисте део (или ја нисам разумео) када сте причали о Верици и Драгославу Рачићу, нисам разумео део за Рачића нико није поднео захтев за рехабилитацију јер није имао потомака.По Закону о рехабилитацији могао је то да учини његов братанац Милетић,зашто то није урадио, рекли сте за Гордану Михаиловић нешто у смислу да није хтела да  са децом Дражиних џелата  сарађује и њима подноси захтев нешто у том смсилу, али нисам разумео зашто Рачићев братанац није хтео да поднесе захтев.
И друго питање исто нисте завршили реченицу, па сте кренули на другу тему и прешли сте на Раковића и његову вереницу, која се преудала па погинула од воза итд али не завршисте тему где је Рачић сахрањен, била је теза раније да је то на месту данашње аутобуске станице у Шабцу, па се после појавила теза да је у Љубовији.

Иван Милетић је преминуо пре него што су рехабилитације биле актуелне.
Код осталих мислим да је овај други разлог превагнуо.
Рачић је сахрањен у Љубовији. Људи тамо знају место. Неки људи.
Одговори

(30-04-2023, 03:46 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(30-04-2023, 02:37 PM)ZdravkoR Пише:  Милославе јуче сам вас гледао на ТВ Палма из Јагодине код Оливере Милетовић, не завршисте део (или ја нисам разумео) када сте причали о Верици и Драгославу Рачићу, нисам разумео део за Рачића нико није поднео захтев за рехабилитацију јер није имао потомака.По Закону о рехабилитацији могао је то да учини његов братанац Милетић,зашто то није урадио, рекли сте за Гордану Михаиловић нешто у смислу да није хтела да  са децом Дражиних џелата  сарађује и њима подноси захтев нешто у том смсилу, али нисам разумео зашто Рачићев братанац није хтео да поднесе захтев.
И друго питање исто нисте завршили реченицу, па сте кренули на другу тему и прешли сте на Раковића и његову вереницу, која се преудала па погинула од воза итд али не завршисте тему где је Рачић сахрањен, била је теза раније да је то на месту данашње аутобуске станице у Шабцу, па се после појавила теза да је у Љубовији.

Иван Милетић је преминуо пре него што су рехабилитације биле актуелне.
Код осталих мислим да је овај други разлог превагнуо.
Рачић је сахрањен у Љубовији. Људи тамо знају место. Неки људи.

Иста ствар и са другим синовцем Николом Милетићем.

Нећемо никада престати нашу борбу нити повити главу пред нашим непријатељима Немцима, који користе извесне заблуделе синове српског народа као што су недићевци и љотићевци.

Д М
Одговори

(30-04-2023, 03:48 PM)Шумадинац Пише:  
(30-04-2023, 03:46 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(30-04-2023, 02:37 PM)ZdravkoR Пише:  Милославе јуче сам вас гледао на ТВ Палма из Јагодине код Оливере Милетовић, не завршисте део (или ја нисам разумео) када сте причали о Верици и Драгославу Рачићу, нисам разумео део за Рачића нико није поднео захтев за рехабилитацију јер није имао потомака.По Закону о рехабилитацији могао је то да учини његов братанац Милетић,зашто то није урадио, рекли сте за Гордану Михаиловић нешто у смислу да није хтела да  са децом Дражиних џелата  сарађује и њима подноси захтев нешто у том смсилу, али нисам разумео зашто Рачићев братанац није хтео да поднесе захтев.
И друго питање исто нисте завршили реченицу, па сте кренули на другу тему и прешли сте на Раковића и његову вереницу, која се преудала па погинула од воза итд али не завршисте тему где је Рачић сахрањен, била је теза раније да је то на месту данашње аутобуске станице у Шабцу, па се после појавила теза да је у Љубовији.

Иван Милетић је преминуо пре него што су рехабилитације биле актуелне.
Код осталих мислим да је овај други разлог превагнуо.
Рачић је сахрањен у Љубовији. Људи тамо знају место. Неки људи.

Иста ствар и са другим синовцем Николом Милетићем.
Хвала вам Тужан Тужан
Одговори

Seselj kaze da je vrlo malo pravih hrvata bilo u ustasama. Kaze da su pravi hrvati cakavci.
Moje misljenje da je to vrlo moguce. Zna se da je Maks Luburic porijeklom Srbin.
Одговори

Поздрав и поштовање господину Самарџићу, имао бих једно питање. Бавим се мање више годинама сакупљањем фотографија из периода другог светског рата код нас, сада је на ред дошао Димитрије Љотић те ако Вас могу замолити, ако имате више фотографија већ поменутог да их овде окачите или некако пошаљете, јер до сада се врте мање више пар оних познатих фотографија. Био бих Вам јако и веома захвалан. 
Да додам још једно моје скорије откриће, мада верујем да је Вама ово већ познато : 
[Слика: BCSP8Sj]
Срдачан поздрав.
Одговори

(01-05-2023, 07:30 PM)Darx99 Пише:  Seselj kaze da je vrlo malo pravih hrvata bilo u ustasama. Kaze da su pravi hrvati cakavci.
Moje misljenje da je to vrlo moguce. Zna se da je Maks Luburic porijeklom Srbin.

Волео би Титин пионир да је тако било.
Одговори

Која је посљедња борба четника са Њемцима и усташама?
Одговори

(02-05-2023, 02:30 AM)Potporucnik1 Пише:  Која је посљедња борба четника са Њемцима и усташама?

Па ја мислим да је сасвим довољно што је Четник и убио Павелића (Павелић умро од последица атентата на њега од стране четника) док су га комунисти пустили да мирно и лепо живи и ко зна још колико би живео скот да није било Четничког јунака Благоја.
Одговори

(02-05-2023, 09:51 PM)Вејвода2 Пише:  
(02-05-2023, 02:30 AM)Potporucnik1 Пише:  Која је посљедња борба четника са Њемцима и усташама?

Па ја мислим да је сасвим довољно што је Четник и убио Павелића (Павелић умро од последица атентата на њега од стране четника) док су га комунисти пустили да мирно и лепо живи и ко зна још колико би живео скот да није било Четничког јунака Благоја.
Какве то везе има са посљедњом забиљеженом борбом између четника и Њемаца и четника и усташа?
Одговори

Колко губитке су јвуо имали против немаца и усташе у НДХ? да ли су имали вечи губитке против партизана?
Одговори

Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 26 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним