Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Нисам.
Али сви коментари негативни!
Одговори

(29-02-2024, 10:04 PM)Милослав Самарџић Пише:  Нисам.
Али сви коментари негативни!

Немој то да те чуди.Штеловани су од стране Вукадиновића и екипе.
Вечити губитници,исфрустрирани због пораза.Јуче дсс,па Власи,па НС,сутра ко зна шта.

Обрати,иначе пажњу на новог председника НС адвоката Гајића.Сјајне,модерне изјаве,јако критичан према комунистима,југословенима,итд.

Он,Шапић и слични су нови талас.Докле ће добацити?Ко зна,видећемо.
Одговори

Одговори

(06-03-2024, 10:43 PM)Darx99 Пише:  Dobar intervju na Balkan info. Samo Ste trebali kada ste govorili o Kini reci da oni ne priznaju tzv. Kosovo. To  je glavni razlog zbog cega Srbi imaju pozitivan stav o njima.

Нема шансе. Почело је много пре тога...
Одговори

(07-03-2024, 12:11 AM)Darx99 Пише:  
(06-03-2024, 11:46 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(06-03-2024, 10:43 PM)Darx99 Пише:  Dobar intervju na Balkan info. Samo ste trebali kada ste govorili o Kini reci da oni ne priznaju tzv. Kosovo. To  je glavni razlog zbog cega Srbi imaju pozitivan stav o njima.

Нема шансе. Почело је много пре тога...

Svakako, ali i ovo je veoma vazno.

У Савету безбедности довољна је Русија.
Ја бих ипак увео царинску и ванцаринску заштиту наше привреде од Кине и ЕУ.
Одговори

(05-03-2024, 10:34 AM)Mitic Пише:  

Још увек гостујете по овом "медију"??

Не знам када сам задњи пут нешто погледао са балкан инфа..

Јесу ли још увекну оном подруму 2х2

Та крими црњогорска продукција чији ћаћа ваља оружје за Украјкнуу далекооо испод просека..

Гледао сам балкан инфо док је Теша био водитељ, писле тога ништа нисам гледао..Мислим свели су се на езотерију, мађију, разне караконџуле.

Новинари су им очај...Једино Павковић да ту нешто вреди.

Самарџићу, када гостујете по комерцијалним и монетизованим ју тјуб инфо каналима који масно зарађују од јутјуба, прегледа и реклама обавезно наплатите хонорар или нека УПЛАТЕ ДОНАЦИЈУ за филм у висини хонорара.

Немојте џаба радити. Трошите, време, енергију па и новац да би гостовали код неког који обрће десетоне хиљада евра од ју тјуба и масно се богати на вашем интервјуу а Вама ништа.

Ништа џабе. Наплаћујте гостовања дебело.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

То је удбашки Јутуб канал. То зна цела Србија, само не зна Милослав, јер њему треба историјска дистанца да би нешто сазнао.  Smile
Одговори

(07-03-2024, 02:51 PM)Бенито Пише:  То је удбашки Јутуб канал. То зна цела Србија, само не зна Милослав, јер њему треба историјска дистанца да би нешто сазнао.  Smile

Taj мали који држи балкан инфо обрће огроман новац исто важи и за друге инфо монетизоване канале.

Тај власник Балкан инфа је из Црње Горе, отац му је трговац и дилер оружја за Украјну.


Алп желе да им Самарџкћ гостује сат, два мора дебело да плате. Самарџић не може да затвори финансијску конструкцију за филм јер се филм финансира од донацоја.

Ако хоће сат времена да чују Самарџића и да га "даве" онда нека плате пар стотина евра. Они ће од тог видеа зарадити пар хиљада евра.

Самарџић једино џабе може да снима на ју тјуб каналу ПогледиКрагујевац остало треба имати тарифе.

Нема више ни код бабе за џабе...

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Проблем је што га једино они и зову да гостује.
Када си Самарџића видео на најпопуларнијим алтернативним Јутуб каналима у Србији, попут: Славија инфо, Србин инфо (само једном), Хелм Каст, Подкаст Код Бране.... Никада!!!
Наша криза, да поновим једно милионити пут за све ове године, је много, много дубља него што ми уопште замишљамо да може бити дубока.
Одговори

(07-03-2024, 05:01 PM)Бенито Пише:  Проблем је што га једино они и зову да гостује.
Када си Самарџића видео на најпопуларнијим алтернативним Јутуб каналима у Србији, попут: Славија инфо, Србин инфо (само једном), Хелм Каст, Подкаст Код Бране.... Никада!!!
Наша криза, да поновим једно милионити пут за све ове године, је много, много дубља него што ми уопште замишљамо да може бити дубока.

Koд Дејана Петра Златановића власника Србин инфа може једино да гостујеш ако му платиш. Лик све живе уцењује.

Код Љубе на Славији инфо не може да се гостује. Он има специфичне госте.

Хелм каст они су антиглобалистички и проруски. Немају неке озбиљне госте. Укинута им монетинизација канала.

Како не може код Бране??? Зар то није канал ДВЕРИ. Колико знам госн. Самарџић је још увек у неком савету Двери?

Треба развијати канал Погледи. Неби било лоше а има простора да се на јубтјуб каналу Погледи Крагујевац направи озбиљан, професионалан и квалитетан подкаст.

У тај покаст би ваљало доводити квалитетне госте и радити озбиљне и квалитетне интервјуе из Историје, политике, културе итд.

Мислим да за то на Погледима има јако пуно простора.

Предавања Самарџића јесу квалитетна али "умарају" требајуи гости.

Мислим да би увођењем подкаста брже ишло скупљање донација.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

(08-03-2024, 03:22 AM)Mekenzi Пише:  Предавања Самарџића јесу квалитетна али "умарају" требајуи гости.

Ја бих рекао обратно, Самарџић се мало појављује на каналу. Кад год он предаје увек је веома занимљиво, много занимљивије него интерјвуи или исечци из серије, филма итд. То је моје мишљење.

А сагласан сам за подкаст, само гости би стварно морали да буду озбиљни и квалитетни.
Одговори

(07-03-2024, 09:31 PM)Darx99 Пише:  Kako donirati iz Republike Srpske?

Овде су подаци за уплату, има три начина:
https://www.pogledi.rs/pomozite-rad-pogl...tion-27042
Благодарим!
Одговори

Да питамо Самарџића,
 
Да ли мислите да је Европска Демократија којој смо сви ми тежили 90-их година и који смо били антикомунисти  да ли је евoулирала у екстремни леви  марксистички комунизам?

Фала.

Јосип Броз-Амброз Тито! ДА, ТО ЈЕ БИО ПЕГАВИ ТРБАТИ, ФАРБАНИ ПА КОЛМОВАНИ, У МИДЕРЕ УТЕГНУТИ АУСТРО-УГАРСКИ ЦУГСФИРЕР, ТРОСТРУКИ ШПИЛЕ И МАЂАРСКИ ЧИВА, ЈОСИП БРОЗ-АМБРОЗ ТИТО, СРБОУБИЦА ПРВИ ДО ПАВЕЛИЋА!!!
ПРОСВЕТАР.
Одговори

Подржаваш ли и даље Двери,у светлу чињеница,да сада заједно делују у истом фронту са женама у црном,онима који гурају лгбт агенду,зеленим неолибералима?
Да не помињемо "праве" Београђане и лажну елиту окупљену у некаквом Прогласу?
Како уопште као човек близак Дверима коментаришеш овакав салто морале?
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 54 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним