Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

Уосталом, и да је то тачно, то се опет не уклапа у причу да смо староседеоци Балкана, јер немогуће је да смо у том периоду, око 1. века пне истовремено били и на Балкану, и на границама Кине. Осим наравно, Деретићу и сличнима.

А ти си као живео у првом веку пре нове ере и путовао авионом од Србије до Кине,па знаш где је ко живео

А шта мислиш да смо били пре рођења Исуса Христа? Јевреји? Кез
Не грешиш били смо дивљаци,али много бољи него данас!
Одговори

(15-07-2014, 09:21 PM)smederevo Пише:  А ти си као живео у првом веку пре нове ере и путовао авионом од Србије до Кине,па знаш где је ко живео

Ја нисам, али многи хроничари јесу.

И замисли чуда, Србе тада нико не помиње, па чак све до средњег века.

(15-07-2014, 09:21 PM)smederevo Пише:  Не грешиш били смо дивљаци,али много бољи него данас!

То нико није ни оспорио.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

Па наравно да нас нико не спомиње до средњег века,ако пратиш развој данашње ситуације иде се на то да нас за 50 година нико и не спомиње.Зато постоји овај форум и ми да то спречимо!
Одговори

Како то мислиш да урадимо, измишљотинама, кривотворењима и шпекулацијама? Измишљањем нове методологије у историјској науци, тако да нам искривљени и наопако прочитани термини буду важнији од писаних и материјалних доказа (што на пример ради Деретић)? О каквој се ортодоксној будали ради довољно показује овај снимак:


И какве везе има данашња ситуација са оном од пре 2000 година?

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

Smatram da je apsolutno nebitno od kada Srbi žive na ovim prostorima.

Сматрам ова изјава неозбилна.....

Ili da li su starosedeoci ili pridošlice. Sve su to budalaštine.
Опет сматрам ова изјава неозбилна

Najvažnija stvar za Srbe je trenutak primanja Hrišćanstva.
Због су први изјаве били мало неозбилне.....неман поверовање да си упознат са Радом Ахимандрита Аве Јустина Поповића

Tada Srbi iz mraka varvarstva i paganštine ulaze u istoriju.
Има озбилне Руске Професори из Хаварда што бих рекли, да Срби овсте нису били у мраку...

Је јако занимљиво где се Хришћанство појави, где су њене корене, и где најпрво стиже.....и ко су тај народ ко за Хришћанство борили и зашто!

Па ако верујеш у Свето Писмо.....она има веровање као наследство....чак и порокавање будућа пророка ко ће се појавити.....тако да нека врста веровање овсте мора да постојих....тако мораш да имаш та паганија...да имаш Хришћанство!

Е питање....на којим скрит је Свето Писмо писана.....или 10 Божије запосвести?
Е овде мораш да доказујеш да си имао така научна еволуције у та времена!

Кинези
http://blog.world-mysteries.com/strange-...m-mummies/
Одговори

(15-07-2014, 09:35 PM)Громовник Пише:  
Ако питаш шибицере на Ла Рамбли добићеш такав одговор Јок
Одговори

(15-07-2014, 09:35 PM)Громовник Пише:  Како то мислиш да урадимо, измишљотинама, кривотворењима и шпекулацијама? Измишљањем нове методологије у историјској науци, тако да нам искривљени и наопако прочитани термини буду важнији од писаних и материјалних доказа (што на пример ради Деретић)? О каквој се ортодоксној будали ради довољно показује овај снимак:


И какве везе има данашња ситуација са оном од пре 2000 година?

Мислим да треба да се спале све историјске књиге које су шириле лаж и дириговану историју.Па истина никада није угл
едала светлост дана ни у једном погледу.Да има истине Самарџић би одавно добио одликовања и његове књиге би се читале као лектира за други светски рат,а овако све фалш историја коју нам сервирају теледириговани историчари.
Имао бих и једно питање за тебе:Што си ставио"свастику" као слику у аватару а тврдиш да није важно шта се десило пре хиљаду година?
Одговори

Нисам нигде написао да "није важно шта се десило пре хиљаду година", већ да не можеш тако олако да изводиш аналогије између развоја данашње ситуације и развоја ситуације од пре 2000 година, ситуације која је била охохо другачија од ове данас.

Не ради се овде о истини, већ о историјској методологији и њеним правилима, јер историја је ипак наука, а не разонода за доконаше.

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(15-07-2014, 08:40 PM)smederevo Пише:  Уз сво поштовање Ваше титуле Др. сматрам да је баш у томе бит и суштина целокупне наше историје и постојања.
А ко Вам је рекао да су Срби били пагани?Вероватно они исти који тврде да смо дошли из ко зна где на Балкан!

Morate mi verovati, ja sam doktorirao na Megatrendu. Smile Nisam Vas baš najbolje razumeo. Kada je nastalo Hrišćanstvo? I šta su Srbi bili pre nastanka Hrišćanstva?

(15-07-2014, 10:06 PM)Захумље Пише:  Smatram da je apsolutno nebitno od kada Srbi žive na ovim prostorima.

Сматрам ова изјава неозбилна.....

Ili da li su starosedeoci ili pridošlice. Sve su to budalaštine.
Опет сматрам ова изјава неозбилна

Najvažnija stvar za Srbe je trenutak primanja Hrišćanstva.
Због су први изјаве били мало неозбилне.....неман поверовање да си упознат са Радом Ахимандрита Аве Јустина Поповића

Tada Srbi iz mraka varvarstva i paganštine ulaze u istoriju.
Има озбилне Руске Професори из Хаварда што бих рекли, да Срби овсте нису били у мраку...

Је јако занимљиво где се Хришћанство појави, где су њене корене, и где најпрво стиже.....и ко су тај народ ко за Хришћанство борили и зашто!

Па ако верујеш у Свето Писмо.....она има веровање као наследство....чак и порокавање будућа пророка ко ће се појавити.....тако да нека врста веровање овсте мора да постојих....тако мораш да имаш та паганија...да имаш Хришћанство!

Е питање....на којим скрит је Свето Писмо писана.....или 10 Божије запосвести?
Е овде мораш да доказујеш да си имао така научна еволуције у та времена!

Кинези
http://blog.world-mysteries.com/strange-...m-mummies/

Ništa Vas nisam razumeo. Da probamo na engleskom?

(15-07-2014, 11:47 PM)smederevo Пише:  Мислим да треба да се спале све историјске књиге које су шириле лаж и дириговану историју.

Da organizujemo jednu kristalnu noć?

Нема Слобе, нема Тита, сад се ође Нестор пита!
Одговори

Та ноћ итекако недостаје Србском народу,да скине јарам са врата.
Отворио сам нову тему у одељку историја,да овде неби г.Самарџићу кварили тему!
Одговори

Pročetnički autori, poput Miloslava Samardžića, izbegavaju da komentarišu ovu fotografiju.
SS-Obergruppenführer Werner Lorenz with a Chetnik officer in Bosnia, autumn 1942.
(комунисти претпостављају да је ово Рајо Бањичић)
Па ево, ако можете да прокоментаришете, ако знате нешто више о овој слици:
[Слика: 10552365_697595330313254_1756323895809912215_n.jpg]
Одговори

Не знам, први пут је видим. Описао сам детаљно све битне контакте четника и Немаца у Босни: састанак војводе Јевђевића са немачком делегацијом, онда Раде, Радић, Дреновић, онда Лукачевић под лажним именом, итд. Било је више прилика да се сними оваква слика.
Одговори

Да ли знаш нешто више о активностима песника Симе Пандуровића за време рата ? Он је важио за Недићевог човека, после рата мислим да је осуђен на 5 год. робије, умро је 1960. год. У књизи - Преглед историје НОБ у Шумадији -, аутора Милована Мике Милосављевића, пише на основу заплењене четничке архиве да су четн. лист - СВИТАЊЕ - уређивали Анђелка Костић и Сима Пандуровић. Лист - СВИТАЊЕ - штампан је од Другог шумадијског корпуса.
Одговори

Није ми познато.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 16 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним