Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

(19-12-2017, 01:47 PM)Pravda Пише:  Коју Славу је славио Дража?

Никољдан.

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Хвала.
Одговори

Да ли је неко место у Србији за време рата названо ,,Дражиним"?

Конкретно, да ли сте чули за Дражину Раван?

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

Нисам чуо.
Одговори

Господине Самарџићу, гледао сам документарни филм "Црвено доба" и хтео бих да Вас питам о извесном доктору Левију који је радио у партизанској болницуи у Ужицу. Ја сам видео неки антикомунистички плакат у Србији где се помиње неки доктор Леви.
Знате ли ко је тај Леви ?
Одговори

Шта мислиш о спекулацији да се у априлу 41, Мустафа Голубић видео и разговарао насамо са Драгишом Васићем?
Одговори

(25-12-2017, 01:38 AM)Бенито Пише:  Шта мислиш о спекулацији да се у априлу 41, Мустафа Голубић видео и разговарао насамо са Драгишом Васићем?
Драгиша би то рекао некоме, дакле није тачно.
Одговори

(24-12-2017, 09:35 PM)Ултрадесничар Пише:  Господине Самарџићу, гледао сам документарни филм "Црвено доба" и хтео бих да Вас питам о извесном доктору Левију који је радио у партизанској болницуи у Ужицу. Ја сам видео неки антикомунистички плакат у Србији где се помиње неки доктор Леви.
Знате ли ко је тај Леви ?
Неки партизански комесар, ухапшен, саслушаван, па је објављено саслушање као брошура, 1942. Стрељали га недићевци.
Одговори

Овај текст говори о томе да је 1942. године Броз боравио на Пантовшчаку, елитном делу Загреба, у коме се налазила и вила у којој је живео поглавник Павелић!

https://stanjestvari.com/2017/12/25/spom...ipu-brozu/
Одговори

(27-12-2017, 03:03 PM)Mitic Пише:  Овај текст говори о томе да је 1942. године Броз боравио на Пантовшчаку, елитном делу Загреба, у коме се налазила и вила у којој је живео поглавник Павелић!

https://stanjestvari.com/2017/12/25/spom...ipu-brozu/
Не бих рекао.
Одговори

Дражин официр, 101 година, знаш ли ко је ?
Одговори

(28-12-2017, 08:30 PM)Мића Адмирал Пише:  Дражин официр, 101 година, знаш ли ко је ?
Милош Ковач?
Петар Пантић има 104, али мислим да је био наредник.
Одговори

(28-12-2017, 08:49 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(28-12-2017, 08:30 PM)Мића Адмирал Пише:  Дражин официр, 101 година, знаш ли ко је ?
Милош Ковач?
Петар Пантић има 104, али мислим да је био наредник.

поручник ДУШАН ДУТИНА, Шведска.
Рођ. 1916 год.
Одговори

Нисам знао. Било би добро да напишеш његову биографију.
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 5 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним