Оцена Теме:
  • 46 Гласов(а) - 4.52 Просечно
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Милослав Самарџић одговара на ваша питања

А јел си видео како Вулин преврће очима...
Одговори

(09-02-2018, 11:38 PM)Милослав Самарџић Пише:  А јел си видео како Вулин преврће очима...
Јоој немој само ту сплачину спомињати. Поквари ми ћеиф Smile
Одговори

Јели је он рођак тог Ђен Душан Симовић?
Одговори

https://www.youtube.com/watch?v=hCJr9_fgiag

Јели овде има цео говор овог официра, да баш видимо каква је та војна школа у 2018 године!
Одговори

Господине Самарџићу, данас се обележава бекствол логорша из "Црвеног Крста" у Нишу. Колико је људи побегло и уопште ко су људи који успели да побегну из "Црвеног Крста" ? Милсим да ли су били комунисти, Држиновци, Јевреји, таоци...
Одговори

(12-02-2018, 01:17 PM)Ултрадесничар Пише:  Господине Самарџићу, данас се обележава бекствол логорша из "Црвеног Крста" у Нишу. Колико је људи побегло и уопште ко су људи који успели да побегну из "Црвеног Крста" ? Милсим да ли су били комунисти, Држиновци, Јевреји, таоци...

Па где си ти до сада? Јок

,,Пећине слободних Српских планина се отварају за једну ноћ и ми ћемо свакоме положити рачун о нашем двогодишњем раду у шуми. Тешко ономе ко овај рачун не буде полагао."
Одговори

(12-02-2018, 02:07 PM)Перун Пише:  
(12-02-2018, 01:17 PM)Ултрадесничар Пише:  Господине Самарџићу, данас се обележава бекствол логорша из "Црвеног Крста" у Нишу. Колико је људи побегло и уопште ко су људи који успели да побегну из "Црвеног Крста" ? Милсим да ли су били комунисти, Држиновци, Јевреји, таоци...

Па где си ти до сада? Јок

Навратио сам из радозналости.
Одговори

(12-02-2018, 03:41 PM)Ултрадесничар Пише:  Навратио сам из радозналости.

Пантелији се не долази случајно на сахрану...

"Не бојте се Турака је мало, а нас је много, они се бију за господство, а ми за Слободу, да можемо данути душом" - Карађорђе Србима пред ослобођење Баточине марта 1804. године
Одговори

Ближе се избори Кез

Удар нађе искру у камену / без њега би у кам очајала!
Одговори

(12-02-2018, 01:17 PM)Ултрадесничар Пише:  Господине Самарџићу, данас се обележава бекствол логорша из "Црвеног Крста" у Нишу. Колико је људи побегло и уопште ко су људи који успели да побегну из "Црвеног Крста" ? Милсим да ли су били комунисти, Држиновци, Јевреји, таоци...
Четници су организовали бекство, онеспособили стражара, отели оружје, штитили одступницу...
А побегли су и неки комунисти.
Које су одмах стрељали други комнуисти, на челу са Жилником, под оптужбом да су их Немци пустили...
Одговори

(12-02-2018, 07:01 PM)Милослав Самарџић Пише:  
(12-02-2018, 01:17 PM)Ултрадесничар Пише:  Господине Самарџићу, данас се обележава бекствол логорша из "Црвеног Крста" у Нишу. Колико је људи побегло и уопште ко су људи који успели да побегну из "Црвеног Крста" ? Милсим да ли су били комунисти, Држиновци, Јевреји, таоци...
Четници су организовали бекство, онеспособили стражара, отели оружје, штитили одступницу...
А побегли су и неки комунисти.
Које су одмах стрељали други комнуисти, на челу са Жилником, под оптужбом да су их Немци пустили...

Хвала.
Одговори

https://www.mycity-military.com/Drugi-sv...ica_9.html

Цитат:
"13. juna 1943, u razmaku od dva sata poginuli su sledeci clanovi porodice Kovacevic:

1. muz Savine majke (Jovana Kovacevic), Blagoje
2.Janko Kovacevic, Savin brat, star 41 godinu
3.Sava Kovacevic
4.Dragan Kovacevic, star 14 godina, sin najstarijeg brata Nikole
".

Је ли Благоје био Савин отац или очух?
Одговори

Немам појма.
Одговори

Gde su se vodile bitke 44-e u okolini aMojkovca?Da li je Milesevski tu bio?Ima li gde vise o tome?Spisak nasih palih?pozdrav
Одговори


Скочи на Форум:


Корисника прегледа ову тему: 37 Гост(а)
Све форуме означи прочитаним